Maar die gaan dan weer in de vriezer natuurlijk, dus is het handig.quote:Op maandag 25 mei 2026 15:00 schreef Harper het volgende:
AM vindt het eigenlijk te warm om de bedden te verschonen. Toch gaat er een (dik) dekbed plus een extra deken op het bed. Het moet verschrikkelijk heet op die zolder zijn!
Ik snap het nut hier nog steeds niet van.quote:Op maandag 25 mei 2026 17:16 schreef rebel-angel het volgende:
Ja hoor ze zijn weer in de vriezer gestopt
Toen ik de mamma van nog volgde heb ik het eens getest met de kussenslopen. Je gaat naar bed, haalt de kussenslopen uit de vriezer, loopt naar boven, doet je kleren uit, tandenpoetsen en evt douchen en tegen de tijd dat je in je bed ligt is er niks meer van die kou over. 1x en nooit weer dus 🤪quote:Op maandag 25 mei 2026 17:16 schreef rebel-angel het volgende:
Ja hoor ze zijn weer in de vriezer gestopt
En een reactie hierop in haar privé inbox wordt beantwoord via opnieuw een story.quote:Op maandag 25 mei 2026 16:29 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Aangezien de benenfoto niet de ophef veroorzaakte waar ze op hoopte, doet ze er nu een schepje bovenop
Waarom doet ze dat 🙄quote:Op maandag 25 mei 2026 17:46 schreef Mallorcameisje het volgende:
En die lakens in de vriezer, ben ik de enige die dat ook gewoon niet zo hygiënisch vindt? Want ze hebben nu een schone erop, maar deze gaat dan morgen weer in de vriezer?? Komen toch ook haren enz op 🤢
Gooit ze die dan vanuit de vriezer op bed en hup eronder?quote:Op maandag 25 mei 2026 18:19 schreef Shuri het volgende:
[..]
Een Geerts wijsheid! Lekkere koele lakens (maar niet echt dus)
Ik snap het nut hier nog steeds niet van.quote:Op maandag 25 mei 2026 17:16 schreef rebel-angel het volgende:
Ja hoor ze zijn weer in de vriezer gestopt
Haha ik hoopte erop dat mensen de story hadden gezien en dat ik dus niet zelf zo infantiel ben 😂quote:Op maandag 25 mei 2026 17:45 schreef Mallorcameisje het volgende:
De titel 😅 Toen ik het las in de story kreeg ik alweer jeuk 🥴 Dbm, Sanneke en Debbie lijken echt spreken op elkaar met die koop drang
Ja gewoon eng.quote:Op maandag 25 mei 2026 18:35 schreef SophiaLoren het volgende:
Tering Pascal. Kan er niet meer over zeggen. Die weegt echt nog maar 25 kilo volgens mij
Yep 😬 Zo gaat dat bij de Geertsen……quote:Op maandag 25 mei 2026 18:23 schreef Kaatje35 het volgende:
[..]
Gooit ze die dan vanuit de vriezer op bed en hup eronder?
Ze woog een maand of wat geleden 27/29kg, zal het nog minder zijn misschien 😧quote:Op maandag 25 mei 2026 18:35 schreef SophiaLoren het volgende:
Tering Pascal. Kan er niet meer over zeggen. Die weegt echt nog maar 25 kilo volgens mij
quote:Op maandag 25 mei 2026 18:37 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik snap het nut hier nog steeds niet van.
Op t begin zijn ze ijs en ijskoud, wat helemaal niet fijn is als het zo heet is.
Dan ontdooien ze volgens mij kei snel, waardoor je lijf heel snel weer gaat opwarmen en je het dus alsnog enorm heet hebt.
[..]
Haha ik hoopte erop dat mensen de story hadden gezien en dat ik dus niet zelf zo infantiel ben 😂 🤣🤣 Ja die had ik zeker gezien, maar en nee jij bent niet de infantiele in dit verhaal 🙈 Jommens!!
In mijn familiekring iemand die meerdere keren per maand naar de schoonheidsspecialiste gaat, nagels laat doen, kapper, massages gezicht, haarkleurtjes, wimper extensions en om de 3 weken bijwerken en weet ik wat nog meer.. maar een onverzorgde voeten waar je u tegen zegt en je plaatsvervangend voor schaamt.quote:Op maandag 25 mei 2026 18:50 schreef Moppie1982 het volgende:
Voeten bah idd elke zomer weer, voeten vind ik zo vies. Maar vind het opmaken van Sanneke ook vreselijk
Vies toch! Vind Am haar voeten ook zo vies die zie je ook te vaak!quote:Op maandag 25 mei 2026 19:06 schreef Kaatje35 het volgende:
[..]
In mijn familiekring iemand die meerdere keren per maand naar de schoonheidsspecialiste gaat, nagels laat doen, kapper, massages gezicht, haarkleurtjes, wimper extensions en om de 3 weken bijwerken en weet ik wat nog meer.. maar een onverzorgde voeten waar je u tegen zegt en je plaatsvervangend voor schaamt.
Ik vind voeten ook naar.
En Sanneke die zich opmaakt ook. Ze heeft het goed afgekeken van andere flu flu's. Zogenaamd een heul verhaal vertellen en ondertussen met een kwast of een potje in de hand voor de camera.
En ze vergeet altijd dat rode neuspuntje. Tig keer met een kwast over d'r gezicht en tig keer d'r rode neuspunt vergeten.
🫣quote:Op maandag 25 mei 2026 19:00 schreef Mallorcameisje het volgende:
[..]
Yep 😬 Zo gaat dat bij de Geertsen……
Vreselijk! Altijd een hekel aan gehad!quote:Op maandag 25 mei 2026 19:09 schreef Shuri het volgende:
Oh grappig, er zijn dus nog meer mensen die niet van voeten houden. Ik ook niet!
Wener joh, die dingen gaan er droog in dus niet bevroren. Hoogstens een setje koel, maar zodra je ze uitvouwt is dat effect al grotendeels verdwenen.quote:Op maandag 25 mei 2026 19:10 schreef Kaatje35 het volgende:
[..]
🫣
En dan lig je dus onder de koude bevroren lakens?
Staat ook in de planner wanneer ze uit de vriezer gaan? En als je een keer eerder naar je bed wil dan lig je zonder deken of mag je wel je deken dan uit de vriezer halen?
Dat heb ik met mensen die hun tanden poetsen, zo smerig om te zien brrquote:Op maandag 25 mei 2026 19:09 schreef Shuri het volgende:
Oh grappig, er zijn dus nog meer mensen die niet van voeten houden. Ik ook niet!
Ja, dat kan dus ook 10 minuten van tevoren, AM legt ze sochtends al in de vriezerquote:Op maandag 25 mei 2026 19:21 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Wener joh, die dingen gaan er droog in dus niet bevroren. Hoogstens een setje koel, maar zodra je ze uitvouwt is dat effect al grotendeels verdwenen.
Ze hebben een plat dak en gistermiddag ramen en deuren open. Tja, dan komt de warmte er wel in. Overdag ramen dicht, deuren dicht, gordijnen/ zonwering dicht en dan 's avonds / nacht open. Maar dat heeft vast nog nooit iemand verteld tegen haar.quote:Op maandag 25 mei 2026 17:47 schreef Mallorcameisje het volgende:
Het huis van Sanneke is nog niet zo lekker koel als dat ze gehoopt had, en de zomer moet nog komen 🥲🙈
Misschien ook nog enkelglas boven?quote:Op maandag 25 mei 2026 19:29 schreef papierentas het volgende:
[..]
Ze hebben een plat dak en gistermiddag ramen en deuren open. Tja, dan komt de warmte er wel in. Overdag ramen dicht, deuren dicht, gordijnen/ zonwering dicht en dan 's avonds / nacht open. Maar dat heeft vast nog nooit iemand verteld tegen haar.
Ook verspilde tijd dus.quote:Op maandag 25 mei 2026 19:21 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Wener joh, die dingen gaan er droog in dus niet bevroren. Hoogstens een setje koel, maar zodra je ze uitvouwt is dat effect al grotendeels verdwenen.
Jeetje, ben me kapot geschrokken.quote:Op maandag 25 mei 2026 18:35 schreef SophiaLoren het volgende:
Tering Pascal. Kan er niet meer over zeggen. Die weegt echt nog maar 25 kilo volgens mij
Check!quote:Op maandag 25 mei 2026 19:09 schreef Shuri het volgende:
Oh grappig, er zijn dus nog meer mensen die niet van voeten houden. Ik ook niet!
Ik verbaas me de hele week al dat ze nog de kracht heeft om dat boek op te tillen en uberhaupt te lezen.quote:Op maandag 25 mei 2026 18:35 schreef SophiaLoren het volgende:
Tering Pascal. Kan er niet meer over zeggen. Die weegt echt nog maar 25 kilo volgens mij
Ik heb zelf een eetstoornis gehad, en ben (gelukkig!) nooit in een extreem ondergewicht fase beland. Maar toen mijn voedingstoestand slecht was, was mijn concentratie echt 0.0 en dat was voor veel groepsgenootjes ook zo. Ik verbaas me er dus over dat ze zoveel ‘leest’quote:Op maandag 25 mei 2026 19:58 schreef Post-its het volgende:
[..]
Ik verbaas me de hele week al dat ze nog de kracht heeft om dat boek op te tillen en uberhaupt te lezen.
Ze zal er aan toe zijn. Zware weken voor haar.quote:Op maandag 25 mei 2026 19:54 schreef Applepony het volgende:
Sanneke vist alweer naar een nachtje weg?
Ik ook niet. Die van m’n eigen gezinsleden kan ik net hebben. Samen tandenpoetsen heb ik dan weer geen moeite mee.quote:Op maandag 25 mei 2026 19:09 schreef Shuri het volgende:
Oh grappig, er zijn dus nog meer mensen die niet van voeten houden. Ik ook niet!
Tuurlijk!!ze is er zo aan toe. En dan 2 aparte kamers!het mag wat kosten.quote:Op maandag 25 mei 2026 19:54 schreef Applepony het volgende:
Sanneke vist alweer naar een nachtje weg?
Ze heeft wel het zoekgebied aangepast van Maastricht of Antwerpen naar een leuke stadquote:Op maandag 25 mei 2026 19:54 schreef Applepony het volgende:
Sanneke vist alweer naar een nachtje weg?
Gezellig. Hoe meer zielen hoe meer vreugdquote:Op maandag 25 mei 2026 20:01 schreef BriannaFraser42 het volgende:
Inderdaad tanden poetsen kan ik echt niet aan zien. Zoon komt soms ook wel eens naast mij staan om te praten als ik naar bed ga. Ik snap die dubbele wasbakken ook niet, ga je dan naast elkaar je tanden staan poetsen Ik lees trouwens al een tijdje mee en zal zo nu en dan ook meeschrijven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |