En Geert pleitte nog zo voor een Burgas-verbodquote:
Zijn er genoeg te verkrijgen joh. Zijn alleen nu allemaal hun prijzen snel aan het updaten naar belachelijke prijzen wantquote:Op donderdag 13 augustus 2026 12:49 schreef TheVulture het volgende:
Wat een kutbeslissing om voor Burgas te gaan, hotels in Burgas zijn er al amper te krijgen en anders zit je in de regio
Maar goed, hopelijk lukt het nog om een accomodatie te vinden voor een schappelijke prijs
Ja ik zit in de regio te speuren, maar je moet er ook wel binnen een schappelijke tijd kunnen zijn met een taxi of busquote:Op donderdag 13 augustus 2026 12:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Zijn er genoeg te verkrijgen joh. Zijn alleen nu allemaal hun prijzen snel aan het updaten naar belachelijke prijzen wantbulgaren
Het leeuwendeel van de hotels is in mei sowieso nog niet open of gaat het einde van de maand pas open. Nu het Burgas is geworden zal daar binnen nu en de komende dagen wel verandering in gaan komenquote:Op donderdag 13 augustus 2026 12:54 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja ik zit in de regio te speuren, maar je moet er ook wel binnen een schappelijke tijd kunnen zijn met een taxi of bus
Is er ook niets te vinden in Sunny Beach?quote:Op donderdag 13 augustus 2026 12:54 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja ik zit in de regio te speuren, maar je moet er ook wel binnen een schappelijke tijd kunnen zijn met een taxi of bus
Weet jij welke plek er een beetje goed te doen is? Ik zie nu Sozopol en Pomorie als opties. Sunny Beach lijkt me te ver weg eigenlijk....quote:Op donderdag 13 augustus 2026 12:56 schreef Dven het volgende:
[..]
Het leeuwendeel van de hotels is in mei sowieso nog niet open of gaat het einde van de maand pas open. Nu het Burgas is geworden zal daar binnen nu en de komende dagen wel verandering in gaan komen
Ja ik had een all-inclusive gevonden in Sunny Beach, maar ik twijfel inderdaad over de bereikbaarheidquote:Op donderdag 13 augustus 2026 13:03 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Is er ook niets te vinden in Sunny Beach?
(Geen idee hoe je vanuit Burgas daar gaat komen midden in de nacht na de show overigens)
Sozopol en Sunny Beach zijn min of meer even ver.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 13:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Weet jij welke plek er een beetje goed te doen is? Ik zie nu Sozopol en Pomorie als opties. Sunny Beach lijkt me te ver weg eigenlijk....
Maar heb je ook enig idee hoe het met vervoer zit? Ik kan me zo voorstellen dat T_V en anderen niet echt wild worden van het idee om in een week tijd meerdere keren diep in de nacht een taxi tegen toeristentarief te nemen.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 13:44 schreef Dven het volgende:
[..]
Sozopol en Sunny Beach zijn min of meer even ver.
Sunny Beach ben ik nooit geweest, om de bekende redenen![]()
Sozopol ben ik jaarlijks wel. Prima stadjehalf uur naar Burgas.
Niet alleen dat, maar de vluchten erheen worden ook nog wel een uitdaging. Er vliegen volgens mij normaal alleen partijen als Corendon en TUI op Burgasquote:Op donderdag 13 augustus 2026 14:15 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Maar heb je ook enig idee hoe het met vervoer zit? Ik kan me zo voorstellen dat T_V en anderen niet echt wild worden van het idee om in een week tijd meerdere keren diep in de nacht een taxi tegen toeristentarief te nemen.
Ik neem aan dat er goedkope bussen ingezet zullen worden en dat één van de taxi-maatschappen een contract krijgt met de organisatie om tegen vaste tarieven ritten aan te bieden.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 14:15 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Maar heb je ook enig idee hoe het met vervoer zit? Ik kan me zo voorstellen dat T_V en anderen niet echt wild worden van het idee om in een week tijd meerdere keren diep in de nacht een taxi tegen toeristentarief te nemen.
Ryanair, Wizzair, Norwegian.. Alleen geen vluchten naar de de Benelux of Duitslandquote:Op donderdag 13 augustus 2026 14:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Niet alleen dat, maar de vluchten erheen worden ook nog wel een uitdaging. Er vliegen volgens mij normaal alleen partijen als Corendon en TUI op Burgas
Dit wordt een feest
Ik zie online trouwens uit heel Europa alleen maar de consensus dat het een kutbeslissing is om niet naar Sofia te gaan, dus wederom een dikke pluim voor de EBU
Pfffquote:Op donderdag 13 augustus 2026 15:41 schreef Dven het volgende:
[..]
Ryanair, Wizzair, Norwegian.. Alleen geen vluchten naar de de Benelux of DuitslandVarna of Sofia en dan een binnenlandse vlucht ofzo
quote:Op donderdag 13 augustus 2026 10:25 schreef NailQueen het volgende:
Ik ben toch nieuwgierig waarom het Sofia niet is geworden. Dat leek een no-brainer te zijn.
quote:Sofia's bid had issues:
- Arena served by a single arterial road with regular heavy traffic
- Two tramlines connecting to the arena, using same road - but they're not fully grade separated, so also affected by this traffic and regularly experience delays
- Eurovillage would have been at the National Palace of Culture - 6km from the arena
- amount of available parking at the 8888 Arena is less than at the Burgas Arena
Burgas had problems too, but presented solutions:
- alleviating accommodation concerns by utilising hotels not only within the city proper, but in nearby Pomorie and Sunny Beach resort towns
- free shuttle buses will run between hotels and the city (frequency/hours of operation unclear)
- Eurovillage will be walking distance from the arena
- hotel rooms are being held by the municipality and are yet to be released, so more accommodation options are coming
- airport negotiating significant amounts of additional flights and has spare capacity to do this
- Burgas recently hosted Giro d'Italia, some renovations were made for this purpose - the road from Sunny Beach to the city was relaid, for example
It's not a complete picture, and I'm sure there will be more details that will emerge over time, but it does seem that at least there is a plan to dress the immediate concerns
Ik weet het niet.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit zou dus mogelijk een systeem worden zoals bij het JESF, met alleen online stemmen voor drie favorieten.De Sahara is zonder meer erg droog.
Ja. De redenen die die insider geeft waarom het Sofia niet is geworden lijken mij ook niet heel overkomelijk.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 18:00 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik weet het niet.
Arena 8888 heeft meer parkeerplaatsen. In zo'n 20 minuten loop je vanaf een metrostation naar de Arena (metro naast de Arena pas over een jaar gereed)
Sofia heeft de Giro ook gehost en heeft ook renovaties gedaan. Sofia sluit standaard grote wegen rondom het centrum wanneer er een groot concert is. In augustus zijn twee van de belangrijkste doorgaande wegen in het centrum iedere zondag standaard gesloten om minder verkeer aan te trekken en mensen meer ruimte te geven.
Blijft een vaag verhaal
Zee is wel interessanter dan een miljoenenstad opgesloten op een vlakte tussen de bergen, dat wel.
quote:Op donderdag 13 augustus 2026 11:55 schreef Dven het volgende:
Misschien voor Burgas gekozen omdat het toerisme aan de Zwarte zeekust op sterven na dood is
End of an eraquote:Op donderdag 13 augustus 2026 10:17 schreef DJKoster het volgende:
Netta heeft eindelijk een goede voorspelling gedaan.
Ik had eigenlijk verwacht dat jij wel alvast een hotel had gereserveerd voor Fok! ESF, mocht het nog gebeuren dat een bepaalde beslissing over een bepaald land wordt genomen en men weer meer enthousiasme voelt.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 12:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Zijn er genoeg te verkrijgen joh. Zijn alleen nu allemaal hun prijzen snel aan het updaten naar belachelijke prijzen wantbulgaren
Ik kon er wel om lachen maar het is ook wel mooi geweestquote:
Als je de shorts vervangt door embed dan wel.quote:Op donderdag 13 augustus 2026 18:47 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik kon er wel om lachen maar het is ook wel mooi geweest
https://youtube.com/shorts/BF2bN01jmOw?si=jDaYHOuttV84CsD7
(Ja verdorrie hij pakt de shorts niet)
Ik was de stapelbedden op de gastenkamer al in elkaar aan het schroevenquote:Op donderdag 13 augustus 2026 18:43 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk verwacht dat jij wel alvast een hotel had gereserveerd voor Fok! ESF, mocht het nog gebeuren dat een bepaalde beslissing over een bepaald land wordt genomen en men weer meer enthousiasme voelt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |