Bah, wat vervelend. Hopelijk verloopt het allemaal soepel.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:04 schreef livelink het volgende:
En aan het wachten op een telefoontje van het zh in Maastricht. Mijn broer is opgenomen vandaag met een acute blindedarmontsteking en wordt nu geopereerd. Ik ben 1e contactpersoon en het zh zou bellen zodra de operatie klaar is.
Het is natuurlijk een routine-operatie, maar toch...
The Original - I Luv U Baby (radio version)
The Avalanches feat. Nikki Nair, Jessy Lanza & Prentiss - Together
Deze dus net gemist, helaas.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:11 schreef DJ11 het volgende:
Een heel andere sound dan we van ze gewend zijn. Veel bliepjes en bloepjes. De sample-koningen zijn terug:The Avalanches feat. Nikki Nair, Jessy Lanza & Prentiss - Together
Goed om te horen dat de operatie goed is verlopen, dat is het belangrijkst.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:14 schreef livelink het volgende:
En net gebeld. Operatie gelukkig goed verlopen. Morgenochtend mag hij naar huis. Als het goed is haalt een vriend hem op. Maastricht ligt helaas niet naast de deur
Moet je maar een keer terugluisteren als je van excentrieke liedjes met bliepjes en bloepjes houdt. Duikt ook vast nog wel op in de Spotify-playlist.quote:
Clarence Carter - Patches
Dat kan ik me voorstellen. Als dat barst ben je verder van huis. Hoe ging het herstel, weet je dat nog?quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:19 schreef Melting het volgende:
Ingetuned.
Fijn om te horen dat de operatie geod gegaan is, livelink.![]()
Toch een geruststelling. Heb deze operatie jaar of 10 geleden ook gehad, was toen zelf naar het ziekenhuis gereden, en daar was de dokter niet blij mee.
Lekker nummer.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:21 schreef DJ11 het volgende:
Ook dit is een liedje dat er voor mij uitspringt, deze week:Harvey Brittain - Bloodsucker
Frida & Phil Collins - Here We'll Stay
Eigenlijk best goed.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:23 schreef livelink het volgende:
[..]
Dat kan ik me voorstellen. Als dat barst ben je verder van huis. Hoe ging het herstel, weet je dat nog?
Dit klinkt alsof het uit een film komt. Is dat ook?quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:25 schreef DJ11 het volgende:
Dat Phil dingen voor haar produceerde, wist ik. Maar dat op dat album ook een duet tussen beiden staat, wist ik niet:Frida & Phil Collins - Here We'll Stay
Niet dat ik weetquote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:26 schreef Melting het volgende:
[..]
Dit klinkt alsof het uit een film komt. Is dat ook?
Nee, deze samenwerking zegt me ook niks. Wel een vrolijk niemendalletje.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:25 schreef DJ11 het volgende:
Dat Phil dingen voor haar produceerde, wist ik. Maar dat op dat album ook een duet tussen beiden staat, wist ik niet:Frida & Phil Collins - Here We'll Stay

Right Said Fred - Deeply Dippy (single mix)
Midge Ure - If I Was
quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:32 schreef DJ11 het volgende:
De voormalig Ultravox-frontman heeft net een nieuw dubbelalbum uit. Voor nu houd ik het even bij een oudje, voor Shii:Midge Ure - If I Was
Da's minderquote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:34 schreef Shii het volgende:
[..]![]()
Ik las op Facebook dat ie problemen had met z'n stem bij z'n laatste optreden.
Hij is ook al 72 lees ik netquote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:34 schreef Shii het volgende:
[..]![]()
Ik las op Facebook dat ie problemen had met z'n stem bij z'n laatste optreden.
Aidan - Bella
Ik heb niet alle nummers gehoord, maar ik vind dat Roemenië wel een lekker nummer heeft.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:38 schreef DJ11 het volgende:
... en dat bewuste nummer is ook nog eens de enige van de 35 liedjes die me überhaupt kan bekoren. De inzending van Malta, (mede) geschreven door een Nederlander:Aidan - Bella
Heeft het de finale gehaald?quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:38 schreef DJ11 het volgende:
... en dat bewuste nummer is ook nog eens de enige van de 35 liedjes die me überhaupt kan bekoren. De inzending van Malta, (mede) geschreven door een Nederlander:Aidan - Bella
Ik heb ook lang niet alles gehoord, maar vond Kroatië wel lekker.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:39 schreef Shii het volgende:
[..]
Ik heb niet alle nummers gehoord, maar ik vind dat Roemenië wel een lekker nummer heeft.
Ik heb alleen Australië en Finland gehoord. En ik denk dat het beide wel kanshebbers zijn.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:39 schreef Shii het volgende:
[..]
Ik heb niet alle nummers gehoord, maar ik vind dat Roemenië wel een lekker nummer heeft.
Madonna - Bedtime Story (album edit)
Finland heb ik ook gehoord, maar niet echt mijn nummer. Australië begreep ik dat wel een kanshebber zou zijn. Dat zou wel leuk zijn ook.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:41 schreef Melting het volgende:
[..]
Ik heb alleen Australië en Finland gehoord. En ik denk dat het beide wel kanshebbers zijn.
Die gun ik het ook wel. ze hebben nog nooit gewonnen, dus dat zou mooi zijn.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:43 schreef livelink het volgende:
[..]
Finland heb ik ook gehoord, maar niet echt mijn nummer. Australië begreep ik dat wel een kanshebber zou zijn. Dat zou wel leuk zijn ook.
Charlie Jeer - My Madonna
Leuker dan de Bjork-Madonna samenwerking.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:45 schreef DJ11 het volgende:
Deze man speelt saxofoon én zingt. Het nummer is een heerlijke mix van stijlen: dance, jazz, met strijkers, noem maar op. Heerlijke plaat dus.Charlie Jeer - My Madonna
KC & The Sunshine Band - Give It Up (7-inch version)
Ik ken dit nummer niet, maar hoorde Bananarama er wel meteen in.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:52 schreef DJ11 het volgende:
Stock, Aitken & Waterman in vol ornaat:Bananarama - Movin' On (7-inch A)
Dat vind ik altijd zo knap. Ik hoor dan wel een bekende deun, maar kan het nooit koppelen.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 19:53 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik ken dit nummer niet, maar hoorde Bananarama er wel meteen in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |