FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Jongeren vallen Martijn (41) lastig tijdens wandeling.
Sunshine1982donderdag 14 mei 2026 @ 17:21
Ouders gepeste Martijn (41) smeken om hulp: 'Praat alsjeblieft met je kind'


"Praat met je kind!" Dat is de dringende oproep van de ouders van de 41-jarige verstandelijke beperkte Martijn uit Maassluis. Zij zijn ten einde raad. Hun zoon wordt al dertig jaar bijna dagelijks tijdens zijn wandelingen lastiggevallen door jongeren. Volgens zijn ouders loopt het uit de hand en zijn ze bang dat het binnenkort echt misgaat. Daarom plaatsten ze deze week een oproep aan de ouders van de pestende kinderen.

Tijdens zijn dagelijkse wandelingen stak Martijn altijd netjes over. Maar doordat hij wordt lastiggevallen, moet hij nu regelmatig vluchten. Jongeren, met of zonder fatbike, proberen hem te intimideren of zelfs klem te rijden. Soms kan Martijn geen kant meer op en steekt hij over zonder goed om zich heen te kijken.

Aanspreken

"Dit moet echt ophouden. Wij vragen daarom een beetje hulp van jullie. Mochten jullie iets constateren, zouden jullie de groep dan willen aanspreken? Kinderen in zo’n groep willen niet voor elkaar onderdoen; wat de één durft, durft de ander nog beter", schrijven de ouders van Martijn op social media.

Martijn heeft een verstandelijke beperking en autisme. Volgens zijn ouders bellen de pesters zelfs aan bij de woonvoorziening en vragen ze vervolgens: "Mogen wij hier ook wonen? Want wij zijn ook mongool."

Onderling contact
Het pesten gebeurt volgens de ouders op meerdere plekken in Maassluis. Het lijkt erop dat de jongeren onderling contact houden en aan elkaar doorgeven waar Martijn is. "Een vervelende bijkomstigheid is dat ze Martijn in zijn paniek en boosheid ook filmen, waarschijnlijk voor hun eigen plezier."

De ouders hebben al meerdere keren contact opgenomen met de politie. Ook de wijkagent en de buurtwacht zijn op de hoogte. Daarnaast is het verhaal gedeeld in een buurtapp, maar volgens de ouders helpt dat onvoldoende. Daarom doen zij opnieuw een dringende oproep: "Praat alsjeblieft met uw kind."

https://www.hartvannederl(...)-oproep-stadsgenoten

Ik zag al op insta een post van een held die de ouders aanbood om op gepast afstand met Martijn mee te lopen, misschien komen hier ook mensen uit Maassluis die ook wat kunnen helpen?

Absurd dat deze jongeren nog steeds kunnen doorgaan terwijl de wijk agent plus politie op de hoogte is. En dit ook al gewoon 30 jaar aan de gang. Ongelooflijk :{
epicbeardmandonderdag 14 mei 2026 @ 17:22
Het nieuwe normaal van de EU.
Sunshine1982donderdag 14 mei 2026 @ 17:22
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:22 schreef epicbeardman het volgende:
Het nieuwe normaal van de EU.
Dit is blijkbaar al 30 jaar aan de gang. Niet het filmen op fatbikes uiteraard, maar wel pesterijen.
Hyaenidaedonderdag 14 mei 2026 @ 17:26
Als het al 30 jaar aan de gang is, dan zou je zeggen dat er toch wel een gegronde reden is voor dit gedrag.
saparmurat_niyazovdonderdag 14 mei 2026 @ 17:29
quote:
Hun zoon wordt al dertig jaar bijna dagelijks tijdens zijn wandelingen lastiggevallen door jongeren.
Dan zijn die jongeren inmiddels 40+. Of is dit een soort vervelende traditie van vader op zoon?
Scjvbdonderdag 14 mei 2026 @ 17:29
Ze hebben het in NL al druk genoeg, kunnen dus lang niet alles adequaat en suc6vol aanpakken.
Het is dan jammer maar helaas voor die arme ziel!

Maar niet leuk en aardig i.i.g.

Scjvb
kwiwidonderdag 14 mei 2026 @ 17:31
quote:
zag al op insta een post van een held die de ouders aanbood om op gepast afstand met Martijn mee te lopen
En te filmen voor bewijs hoop ik. Ik zou er als wijkagent eens een weekje in burger achteraan lopen.
Sunshine1982donderdag 14 mei 2026 @ 17:32
Hij zal wel iets doen waardoor hij opvalt. Bepaalde geluiden maken misschien? Pestgedrag is niet van de laatste 5 jaar.
Wantiedonderdag 14 mei 2026 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:26 schreef Hyaenidae het volgende:
Als het al 30 jaar aan de gang is, dan zou je zeggen dat er toch wel een gegronde reden is voor dit gedrag.
Je geeft het slachtoffer de schuld...
Wantiedonderdag 14 mei 2026 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:32 schreef Sunshine1982 het volgende:
Hij zal wel iets doen waardoor hij opvalt. Bepaalde geluiden maken misschien? Pestgedrag is niet van de laatste 5 jaar.
Is dat een motivatie om iemand met een beperking te pesten.
Sunshine1982donderdag 14 mei 2026 @ 17:35
quote:
1s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:33 schreef Wantie het volgende:

[..]
Is dat een motivatie om iemand met een beperking te pesten.
Dat zeg ik toch niet? Ik reageerde op een post maar blijkbaar is dat niet goed door gekomen.

Voor niet opgevoede jeugd is dit helaas wel een motivatie om iemand te pesten. Daarom denk ik ook niet dat de oproep van de ouders weinig zin gaat hebben.

[ Bericht 12% gewijzigd door Sunshine1982 op 14-05-2026 17:40:45 ]
Mubassiedonderdag 14 mei 2026 @ 17:38
Moet Martijn maar normaal doen. Je kunt het die 'jongeren' niet kwalijk nemen.
Scjvbdonderdag 14 mei 2026 @ 17:43
Er is ook nog ene Kees Momma, die intussen zo'n beetje een BN'er geworden is met z'n excentrieke gedrag. :lijstje:

Die lijkt er dan ook heul niet mee te zitten!
Jahr00ndonderdag 14 mei 2026 @ 17:43
Trommel gewoon een keer een stel harde bazen op die vervolgens flink op de pesters los gaan
tesssssssssdonderdag 14 mei 2026 @ 17:54
Aaaaawwwwww, wat zielig. -O-


Oooohhhh, ik heb deze op Facebook ook gezien.
Weltschmerzdonderdag 14 mei 2026 @ 17:56
Verstandelijk beperkten onder mekaar.
tesssssssssdonderdag 14 mei 2026 @ 17:58
Dit is Martin.


16367149955850844005?url=https%3A%2F%2Fimages.ad.nl%2FYWU0OGY2ZjA4OWZmNjYxYTJmYTAvZGlvLzI3MzU0NTc0OS9mb2N1cy1hbmQtZmlsbC8wLjUwLzAuNTAvMTIwMC82MzA%2Fmartijn-41-wordt-gepest-sinds-hij-11-jaar-oud-is&fb_obo=1&utld=ad.nl&stp=c0.5000x0.5000f_dst-jpg_flffffff_p500x261_q75_tt6&_nc_gid=rG0zCx3GTQRiG7_4CY469A&_nc_oc=AdpVPzl0rHIwRUJjxbRR-KZdqPUQwd_kRfaYKdzRVuD-o3Yh41ARV5X13bZN1IEKpJblH7CIqiNFDevsML1XfcMQ&ccb=13-1&oh=06_Q3-_Ad2KS3NeDLfCaU3D5fxEWB-aWPob7OMPBW6m8drOY1LN&oe=6A07B58C&_nc_sid=c97757
viagraapdonderdag 14 mei 2026 @ 18:00
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:26 schreef Hyaenidae het volgende:
Als het al 30 jaar aan de gang is, dan zou je zeggen dat er toch wel een gegronde reden is voor dit gedrag.
De gegronde reden is dat sommige jongeren blijkbaar niet opgevoed worden. Het enige wat het slachtoffer 'fout' doet is met een reclamefolder wapperen, een apart loopje hebben, en soms random geluiden maken. Ik ben opgegroeid in de betreffende wijk en ben bekend met dit gebeuren. Wist niet dat hij dagelijks gepest werd, diep triest.
Cockwhaledonderdag 14 mei 2026 @ 18:01
Stoere boiis weer. Geef mij een jachtgeweer met scope en wettelijke toestemming en het is klaar na 1 dag, om nooit weer te gebeuren.
TLCdonderdag 14 mei 2026 @ 18:08
Het is nooit zo dat iemand van die fatbike tokkies ineens terminaal ziek wordt he ? :{
KinKiJandonderdag 14 mei 2026 @ 18:20
quote:
9s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
Dan zijn die jongeren inmiddels 40+. Of is dit een soort vervelende traditie van vader op zoon?
Heel bizar inderdaad. Dat zo iemand 'een bekend gezicht' is dat met de generaties 'een bekend gezicht' blijft snap ik, maar dat pesten kan haast niet anders dan gewoon aangeleerd zijn.

Treurig gedoe. :N
mailydonderdag 14 mei 2026 @ 18:20
Na al deze commotie walks Martijn hopelijk nooit meer alone.
Kottnauerdonderdag 14 mei 2026 @ 18:23
Fatbikes is het nieuwe eufemisme.
Sunshine1982donderdag 14 mei 2026 @ 18:26
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 18:20 schreef KinKiJan het volgende:

[..]
Heel bizar inderdaad. Dat zo iemand 'een bekend gezicht' is dat met de generaties 'een bekend gezicht' blijft snap ik, maar dat pesten kan haast niet anders dan gewoon aangeleerd zijn.

Treurig gedoe. :N
Wat ik dus eerder bedoelde was dat hij waarschijnlijk op valt en dat daarom het pesten generatie na generatie aan houdt. Ook bij nieuwe buurtbewoners. Is het normaal, nee. Maar dat is wel helaas hoe het gaat.

Ik hoop dat er genoeg mensen zijn die Martijn willen helpen zodat hij zijn loopje kan blijven doen.
KinKiJandonderdag 14 mei 2026 @ 18:36
quote:
1s.gif Op donderdag 14 mei 2026 18:26 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Wat ik dus eerder bedoelde was dat hij waarschijnlijk op valt en dat daarom het pesten generatie na generatie aan houdt. Ook bij nieuwe buurtbewoners. Is het normaal, nee. Maar dat is wel helaas hoe het gaat.

Ik hoop dat er genoeg mensen zijn die Martijn willen helpen zodat hij zijn loopje kan blijven doen.
Het is ergens begonnen en je zou zeggen dat de oorspronkelijke pesters ergens een keer wat meer fatsoen en geweten zouden hebben gekregen en daarom hun eigen kinderen aan zouden leren dat het niet ok is.

Bij ons liep vroeger ook zo iemand die op zijn manier erg op viel, maar in tegenstelling tot deze jongen werd hij door jong en oud, van generatie op generatie gewoon in zijn waarde gelaten. Zoals het hoort. Tuurlijk werd ie wel eens nagekeken, of een dolletje met 'm gemaakt, maar eigenlijk nooit in kwade zin.
core2duodonderdag 14 mei 2026 @ 19:01
Ik woon in Maassluis en best veel uitschot daar onder de jeugd. Groepen luidruchtige hangjongeren, al dan niet met fatbike.
Helaas leven we in een samenleving zonder hiërarchie. Hebben we de jeugd met zijn allen misschien te veel ruimte gegeven, waardoor ook de kans op excessen toeneemt? Kinderen horen te gehoorzamen.
core2duodonderdag 14 mei 2026 @ 19:02
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 18:08 schreef TLC het volgende:
Het is nooit zo dat iemand van die fatbike tokkies ineens terminaal ziek wordt he ? :{
Die kans is op die leeftijd wel erg klein.
Hyperdudedonderdag 14 mei 2026 @ 21:05
Belachelijk dat zoiets 30 jaar door kan gaan.
Het halve dorp zou met Martijn moeten meelopen.
Digi2donderdag 14 mei 2026 @ 21:38
quote:
1s.gif Op donderdag 14 mei 2026 21:05 schreef Hyperdude het volgende:
Belachelijk dat zoiets 30 jaar door kan gaan.
Het halve dorp zou met Martijn moeten meelopen.
Ik woon in de biblebelt en hier worden gehandicapten en verstandelijk beperkten goed behandeld, velen werken er ook gewoon. Er is hier ook een koffie schenkerij waar ze werken, daar kan je prima een bakje koffie doen met wat gebak.
Zorrodonderdag 14 mei 2026 @ 21:44
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:58 schreef tesssssssss het volgende:
Dit is Martin.

[ afbeelding ]
Niet, dat is Robin van Persie
matspontiusdonderdag 14 mei 2026 @ 21:48
Gestopt na het lezen van de term "jongeren" :r :r
RotatoRdonderdag 14 mei 2026 @ 21:56
Neem een herdershond. Daar houden jongeren niet van.
Schanullekedonderdag 14 mei 2026 @ 22:00
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 18:36 schreef KinKiJan het volgende:

[..]
Het is ergens begonnen en je zou zeggen dat de oorspronkelijke pesters ergens een keer wat meer fatsoen en geweten zouden hebben gekregen en daarom hun eigen kinderen aan zouden leren dat het niet ok is.

Bij ons liep vroeger ook zo iemand die op zijn manier erg op viel, maar in tegenstelling tot deze jongen werd hij door jong en oud, van generatie op generatie gewoon in zijn waarde gelaten. Zoals het hoort. Tuurlijk werd ie wel eens nagekeken, of een dolletje met 'm gemaakt, maar eigenlijk nooit in kwade zin.
Een groepje dat daar ooit mee begonnen is bestaat waarschijnlijk uit 13 tot 16 jarigen. Bij zo een groep of straat gaan er (oudere) jongens uit en komen er weer jongere gaatjes voor terug. Zo blijft het doorgegeven worden binnen een bepaalde straatcultuur.
Hyperdudedonderdag 14 mei 2026 @ 22:03
quote:
0s.gif Op donderdag 14 mei 2026 21:38 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Ik woon in de biblebelt en hier worden gehandicapten en verstandelijk beperkten goed behandeld, velen werken er ook gewoon. Er is hier ook een koffie schenkerij waar ze werken, daar kan je prima een bakje koffie doen met wat gebak.
Dat is vaak wel goed geregeld bij die gristenen, heb ik de indruk. :)
Digi2donderdag 14 mei 2026 @ 22:31
quote:
1s.gif Op donderdag 14 mei 2026 22:03 schreef Hyperdude het volgende:

[..]
Dat is vaak wel goed geregeld bij die gristenen, heb ik de indruk. :)
Ik ben zelf niet christelijk, maar kan dit aspect erg waarderen.
Peppertvrijdag 15 mei 2026 @ 00:51
Huur een professionele vechtsporter in en laat hem dagelijks met Martijn meelopen. Dan is hij binnen de kortste keren van al zijn problemen af.
Toine51vrijdag 15 mei 2026 @ 00:54
quote:
Hun zoon wordt al dertig jaar bijna dagelijks tijdens zijn wandelingen lastiggevallen door jongeren.
"Jongeren"
Hihaho
Richestoragsvrijdag 15 mei 2026 @ 00:55
"Jongeren".
Richestoragsvrijdag 15 mei 2026 @ 00:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 mei 2026 00:51 schreef Peppert het volgende:
Huur een professionele vechtsporter in en laat hem dagelijks met Martijn meelopen. Dan is hij binnen de kortste keren van al zijn problemen af.
Als die "jongeren" eerlijk zouden vechten wel ja.
Invisiblivrijdag 15 mei 2026 @ 04:25
Een verstandelijk beperkte pesten is zo laag, dat laat zien dat de pester zo ontzettend zwak is.
En als groepje moeten ze zich al helemaal doodschamen.
HSGvrijdag 15 mei 2026 @ 04:30
Het zijn maar kinderen. Laat ze.
TAmaruvrijdag 15 mei 2026 @ 04:31
30 jaar??? En die ouders hebben nooit serieus iets ondernomen? Als het mijn kind was, waren er nu al een aantal van die fatbike "jongeren" niet meer in leven geweest.
111210vrijdag 15 mei 2026 @ 04:38
quote:
1s.gif Op donderdag 14 mei 2026 18:20 schreef maily het volgende:
Na al deze commotie walks Martijn hopelijk nooit meer alone.
Hoop ophef, hoop Facebook ridders die er allemaal van vinden dat er wat moet gebeuren, maar er vervolgens verder toch niks mee doen
#ANONIEMvrijdag 15 mei 2026 @ 10:45
quote:
1s.gif Op donderdag 14 mei 2026 18:20 schreef maily het volgende:
Na al deze commotie walks Martijn hopelijk nooit meer alone.
Of hij er nou veel mee opschiet als een 80-jarige oud-krijshaan bestuurder mee loopt :P
Richestoragsvrijdag 15 mei 2026 @ 10:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 mei 2026 04:31 schreef TAmaru het volgende:
30 jaar??? En die ouders hebben nooit serieus iets ondernomen? Als het mijn kind was, waren er nu al een aantal van die fatbike "jongeren" niet meer in leven geweest.
Daar heeft je kind niet zoveel aan, als papa levenslang moet zitten.
Horzulavrijdag 15 mei 2026 @ 11:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 mei 2026 10:45 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Of hij er nou veel mee opschiet als een 80-jarige oud-krijshaan bestuurder mee loopt :P
Onderschat 80-jarige oud-hijskraan bestuurders niet.
Red_85vrijdag 15 mei 2026 @ 11:19
Als ze dat nu deden bij die andere 'martijn'. Maar nee, weer bij een zwakkere uit de samenleving.

Jesus wat laf zeg.
viagraapvrijdag 15 mei 2026 @ 11:33
quote:
7s.gif Op vrijdag 15 mei 2026 04:30 schreef HSG het volgende:
Het zijn maar kinderen. Laat ze.
Nee. Fuck dat. Laat me je anders vertellen waarom er (ik weet niet of dat nog steeds gebeurt) jarenlang door zulke jongeren (waarschijnlijk ook dagelijks, met de kennis van nu) 'Alle eendjes zwemmen in het water' naar hem gezongen werd. Ofja, je kunt het zelf waarschijnlijk al invullen. Laat me het samenvatten als volgt: dat zongen ze toen hij in de haven lag door hun toedoen.

Ik heb Martijn al jaren niet meer gezien, ik kom ook niet bepaald dagelijks meer in Maassluis, maar ik hoop dat als ik getuige ben van dit soort dingen ik er op de een of andere manier wat aan kan doen.
Cockwhalevrijdag 15 mei 2026 @ 12:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 mei 2026 10:59 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Daar heeft je kind niet zoveel aan, als papa levenslang moet zitten.
Krijgen we deze shit weer. Dus dan maar toekijken!
Richestoragsvrijdag 15 mei 2026 @ 12:39
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 mei 2026 12:31 schreef Cockwhale het volgende:

[..]
Krijgen we deze shit weer. Dus dan maar toekijken!
Nee maar laten we niet doen alsof hij er een paar zou omleggen.
littlemindyvrijdag 15 mei 2026 @ 13:13
Martijn tijdens zijn wandelingen voorzien van bodycams zodat vastgelegd wordt wie de daders zijn.

En dan de beelden met kop en al op de voorpagina van de lokale kranten plaatsen.
Qarradvrijdag 15 mei 2026 @ 15:35
quote:
9s.gif Op donderdag 14 mei 2026 17:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
Dan zijn die jongeren inmiddels 40+. Of is dit een soort vervelende traditie van vader op zoon?
In het artikel op het AD hierover las je dat die ouders beschreven hoe pesters opgroeiden, en dat er dan jongere voor in de plaats komen. En dat ze eigenlijk altijd wel iemand op straat tegenkomen die hem ooit te grazen heeft genomen. Gekmakend lijkt het me.

Hopelijk helpt deze media-aandacht plus inzet van de wijkagent.
WethouderHekkingzaterdag 16 mei 2026 @ 13:04
Stukje geschiedenis. Geert Wilders bracht 10 jaar geleden een bezoek aan Maassluis waar problemen waren in een wijk waar Martijn vaak te vinden is :

https://www.rijnmond.nl/n(...)stige-wijk-maassluis
Digi2zaterdag 16 mei 2026 @ 13:50
Hier op de Veluwe gaan ze anders om met zulke mensen. Vandaag was het Truckfestijn.
Ik merkte het op omdat de vrachtwagens luid mogen claxoneren/toeteren zonder een boete op te lopen.

quote:
Het Truckfestijn in de gemeente Barneveld (ook bekend als het Truckfestijn Kootwijkerbroek) vond plaats op zaterdag 16 mei 2026. Het evenement werd georganiseerd door Chauffeursvereniging De Smeerput. Hier zijn de belangrijkste details van de editie.
Activiteit: Een feestelijke rondrit voor mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking.
Start en finish: Bosch Beton op bedrijventerrein Harselaar in Barneveld.
Tijdstip: De trucks vertrokken rond 10:30 uur voor hun rit.
Route: De stoet reed traditiegetrouw door diverse dorpen in de omgeving, waaronder Barneveld, Kootwijkerbroek, Stroe en Voorthuizen.


[ Bericht 0% gewijzigd door Digi2 op 16-05-2026 14:33:54 ]
Qarradzaterdag 16 mei 2026 @ 14:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 13:50 schreef Digi2 het volgende:
Hier op de Veluwe gaan ze anders om met zulke mensen. Vandaag was het Truckfestijn.
Ik merkte het op omdat de vachtwagens luid mogen claxoneren/toeteren zonder een boete op te lopen.
[..]

Och Truckersdag O+
Mijn zoon zit elk jaar stikgelukkig in zo'n dikke vrachtwagen.
mailyzaterdag 16 mei 2026 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 13:50 schreef Digi2 het volgende:
Hier op de Veluwe gaan ze anders om met zulke mensen. Vandaag was het Truckfestijn.
Ik merkte het op omdat de vrachtwagens luid mogen claxoneren/toeteren zonder een boete op te lopen.
[..]

Die truckfestivals zijn in veel steden :Y O+
Boca_Ratonzaterdag 16 mei 2026 @ 14:49
Waarom loopt één van die ouders niet even mee?
mscholzaterdag 16 mei 2026 @ 14:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 14:49 schreef Boca_Raton het volgende:
Waarom loopt één van die ouders niet even mee?
omdat hun kind zoiets niet doet en bij aanwezigheid van controlerende macht zijn die schijnheiltjes poeslief
Boca_Ratonzaterdag 16 mei 2026 @ 14:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 14:56 schreef mschol het volgende:

[..]
omdat hun kind zoiets niet doet en bij aanwezigheid van controlerende macht zijn die schijnheiltjes poeslief
Ik bedoelde één van die ouders van die gepeste jongen.
epicbeardmanzaterdag 16 mei 2026 @ 14:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 13:04 schreef WethouderHekking het volgende:
Stukje geschiedenis. Geert Wilders bracht 10 jaar geleden een bezoek aan Maassluis waar problemen waren in een wijk waar Martijn vaak te vinden is :

https://www.rijnmond.nl/n(...)stige-wijk-maassluis
Ah 10 jaar geleden

82538f24-fcac-30d9-ace5-7db00573fa8c.jpg?width=1104&height=828&aspect_ratio=1104:828

Wollah oeleh
matspontiuszaterdag 16 mei 2026 @ 15:08
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 14:58 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ah 10 jaar geleden

[ afbeelding ]

Wollah oeleh
Typische Henk en Kees buurt 🤮🤮 Wat een helden ook weer zeg 🖕
saparmurat_niyazovzaterdag 16 mei 2026 @ 15:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 14:58 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ah 10 jaar geleden

[ afbeelding ]

Wollah oeleh
Soms kun je plaatjes horen, je weet gewoon dat de linker "Ey niet aanraken, niet mij aanraken!" aan het roepen was.
Lospedrosazaterdag 16 mei 2026 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 13:04 schreef WethouderHekking het volgende:
Stukje geschiedenis. Geert Wilders bracht 10 jaar geleden een bezoek aan Maassluis waar problemen waren in een wijk waar Martijn vaak te vinden is :

https://www.rijnmond.nl/n(...)stige-wijk-maassluis
Geert Wilders pest die jongen al 10 jaar?
Alarmonoffzaterdag 16 mei 2026 @ 15:48
En dan straks de maatschappij de schuld geven dat die jeugd niks heeft bereikt.
DeVerzamelaarzaterdag 16 mei 2026 @ 15:48
quote:
1s.gif Op donderdag 14 mei 2026 19:01 schreef core2duo het volgende:
Ik woon in Maassluis en best veel uitschot daar onder de jeugd. Groepen luidruchtige hangjongeren, al dan niet met fatbike.
Helaas leven we in een samenleving zonder hiërarchie. Hebben we de jeugd met zijn allen misschien te veel ruimte gegeven, waardoor ook de kans op excessen toeneemt? Kinderen horen te gehoorzamen.
Veelal afwezigheid van een vaderfiguur in de opvoeding, dat zie je ook veel terugkomen onder kinderen binnen een gemengd huwelijk of relatie. Een gast bezwangerd een Nederlandse vrouw en vertrekt dan met de noorderzon.
Kriegelzaterdag 16 mei 2026 @ 16:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 mei 2026 13:50 schreef Digi2 het volgende:
Hier op de Veluwe gaan ze anders om met zulke mensen. Vandaag was het Truckfestijn.
Ik merkte het op omdat de vrachtwagens luid mogen claxoneren/toeteren zonder een boete op te lopen.
[..]

Holy shit, dat was vanmorgen dat geblèr in de verte dus! :D

Ik hoorde het hier serieus helemaal in Ermelo nog vaagjes en dacht dat er een of andere aso ergens toeterend rondreed, maar dan dus wel hier en niet minstens 13 kilometer verderop _O-
Edding345donderdag 3 september 2026 @ 18:13
Maassluis, is dat naast Maaskantje?
Witte ouders en kinderen toevallig?
StarTrekdonderdag 3 september 2026 @ 20:10
quote:
10s.gif Op donderdag 3 september 2026 18:13 schreef Edding345 het volgende:
Maassluis, is dat naast Maaskantje?
Witte ouders en kinderen toevallig?
Nee, wat jij zegt klopt niet, want zelfs de New Kids hebben nog een basis fatsoen wat deze marokkaanse jeugd niet heeft. Kijk maar, in het filmpje zegt hij op het einde ik ga geen mongool slaan jonguh Bekijk deze YouTube-video