In het zuiden gatsdeladicheeee…quote:Op maandag 18 mei 2026 19:47 schreef Pisces29 het volgende:
Volgens mij is de blonde vrouw uit mestreeech een tikje simpel
Die indruk heb ik ook een beetjequote:Op maandag 18 mei 2026 19:47 schreef Pisces29 het volgende:
Volgens mij is de blonde vrouw uit mestreeech een tikje simpel
Ja met iedereen wel op een manier. Ontmoette haar toen zij 17 was, dan kan er in 8 jaar veel veranderen voor allebei en groei je uit elkaar ofzo. En ze had wel een en ander meegemaakt, dus uiteindelijk zaten we allebei in zo'n periode dat het beter is om je eigen weg te gaan en je daarop te richten want ik zat ook met een rugzakje toen.quote:
Remco is een lieve jongen. Jammer van dat accent he.quote:Op maandag 18 mei 2026 19:48 schreef Pisces29 het volgende:
@:bugno3 zou je Remco op date met je zus laten gaan?
Ik lees geen bijbel en ga misschien 4x per jaar naar de kerk, dus tot op zekere hoogte. Verder wel communie, vormsel etc gedaan.quote:
1 minpuntje mag hij wel hebbenquote:Op maandag 18 mei 2026 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Remco is een lieve jongen. Jammer van dat accent he.
Misschien support hij wel mijn club. Praten we nergens meer over.quote:Op maandag 18 mei 2026 19:53 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Stukje Rijnmond is wel moeilijk overheen stappen hoor.
Nee ze heeft een keer een Spaanse dans gedaan en vind dat ze nu een Spaans temperament heeftquote:Op maandag 18 mei 2026 19:53 schreef Sapstengel het volgende:
Is ze Spaans of net terug van vakantie?
Vindt zichzelf een 9quote:Op maandag 18 mei 2026 19:56 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Nee ze heeft een keer een Spaanse dans gedaan en vind dat ze nu een Spaans temperament heeft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |