Ik ben heel honkvast, ik rijd met mijn orginele paard en heb als huisdier mijn orginele brown dog.quote:Op woensdag 13 mei 2026 12:42 schreef over_hedge het volgende:
Wat moet je met paarden wanneer je ook op een beer rond kan rennen of zelfs op je draak kan rondvliegen
69 uurquote:Op dinsdag 12 mei 2026 21:08 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Met de nadruk op lijkt
Op hoeveel uur zit je nu?
192 hier, ook chapter 8.
Heb je rap gedaan danquote:Op woensdag 13 mei 2026 21:39 schreef DKUp het volgende:
[..]
69 uur
Sanctums in Hernand zijn klaar. Zijmissies in Beighen afgerond. Nu op de zijmissies van Pailune en City of Pailune focussen.
Ik heb Lightning, Fire en Frost.quote:Op donderdag 14 mei 2026 00:20 schreef Momo het volgende:
Mmm ik moet meer Abyss missies doen om de imbue skills te krijgen.
Ik heb daar nog weinig van gedaan omdat ik die puzzels meestal best vervelend vind zonder google.quote:Op donderdag 14 mei 2026 00:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb Lightning, Fire en Frost.
Fire en Frost krijg je in 1 run.
Spire of Ringing Truth oid, ergens in de bergen van Pailiune.
Je moet eerst een hele moeilijke boss verslaan (Pictus the Ancient oid) en pas daarna ga je naar de Abyss.
Erg lastige puzzels daar.
Ben daar in totaal 2 volle avonden mee bezig geweest
En uiteindelijk gebruik Lightningnog het meest.
Weet alleen niet meer waar ik die gehaald heb (in 200 uur doe je meer dan je kunt onthouden).
Ik moet toegeven dat ik daar ook hulp voor gebruikquote:Op donderdag 14 mei 2026 00:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik heb daar nog weinig van gedaan omdat ik die puzzels meestal best vervelend vind zonder google.
Zo speel ik eigenlijk ook wel. Al vergeet ik die main quest vaak.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:38 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Main quest vooral niet rushen.
Ik ben pas laat met het kamp bezig gegaan.
Ik ben vooral bezig met exploren en met wat ik onderweg tegen kom.
Dat wissel ik af met een van de vele faction quests die nog open staan, en heel af en toe weer eens verder met de main quest.
Ik heb vooral bounties open staan. Sommigen zijn wel erg ver weg van de gevangenis, en ik heb helemaal geen zin om dit hele end daarheen te rijden. Teleport werkt namelijk niet.quote:Op woensdag 13 mei 2026 22:22 schreef StateOfMind het volgende:
Over Hernand gesproken.
Ik had nog wat quests daar open staan, dus daar even bezig geweest.
En er unlocked gewoon even een volledig nieuwe questline met een nieuw House![]()
Echt, wat een game.
Moet zeggen dat ik vorige week inderdaad nog wat Hernand quests open had staan. Ze bleven maar komen ook na bepaalde quest lines te hebben afgesloten.quote:Op donderdag 14 mei 2026 10:34 schreef Momo het volgende:
Ik verbaas mij dat ik nog steeds Hernand quests krijgt, ik moet nu van Marquis verschillende plekken afzoeken. Paar dagen geleden moest ik nog spulletjes zoeken voor winkeliers in Hernand. Ook kampleden die nog steeds iets willen hebben.
200 IQ puzzles, bijna niet te doen, tenzij je daaraan vele uren wil spenderen. Ik heb ze inmiddels alle 4, de laatste is gelukkig snel gedaan, sneller en veel minder vervelend dan de vorige 3 elements.quote:Op donderdag 14 mei 2026 00:33 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb Lightning, Fire en Frost.
Fire en Frost krijg je in 1 run.
Spire of Ringing Truth oid, ergens in de bergen van Pailiune.
Je moet eerst een hele moeilijke boss verslaan (Pictus the Ancient oid) en pas daarna ga je naar de Abyss.
Erg lastige puzzels daar.
Ben daar in totaal 2 volle avonden mee bezig geweest
En uiteindelijk gebruik Lightningnog het meest.
Weet alleen niet meer waar ik die gehaald heb (in 200 uur doe je meer dan je kunt onthouden).
Ik heb helaas maar 118quote:Op donderdag 14 mei 2026 18:02 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
200 IQ puzzles, bijna niet te doen, tenzij je daaraan vele uren wil spenderen. Ik heb ze inmiddels alle 4, de laatste is gelukkig snel gedaan, sneller en veel minder vervelend dan de vorige 3 elements.
Ik heb eerlijk gezegd geen flauw idee wat mijn IQ is en ik wil het ook liever niet weten. Ik zie er vooral nadelen in.quote:
Ik raad aan om Royler te temmen, dat is volgens mij het snelste legendarische paard in het spel.quote:Op woensdag 13 mei 2026 12:41 schreef StateOfMind het volgende:
Ergens in het begin van de game, moet tegen een Noble racen net je paard, en als ik het mij goed herinner kreeg je dan een Horse Trainers Glove.
Ben zelf nog steeds geen legendary horse tegen gekomen
Je hebt er geen moer aanquote:Op donderdag 14 mei 2026 20:57 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd geen flauw idee wat mijn IQ is en ik wil het ook liever niet weten. Ik zie er vooral nadelen in.
Waar vind ik die knol?quote:Op donderdag 14 mei 2026 21:02 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Ik raad aan om Royler te temmen, dat is volgens mij het snelste legendarische paard in het spel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |