Daarvoor was het toch bij het Smakkelaarsveld? Daar ben ik wellicht ooit nog wel even langsgelopen.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:32 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Ik vond het 1 keer te druk. En te warm. Dat was ook in Vlissingen, heel lang geleden. Andere keren was het daar goed te doen. Vroeger was het in Utrecht niet zo massaal, totdat het naar park Transwijk werd verplaatst, daar ben ik nog 1 keer geweest.
1 Keer naar Haarlem (waar deze band vandaan komt) geweest, maar dat was veels te druk.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:30 schreef livelink het volgende:
Ik ben nog nooit op een bevrijdingsfestival geweest, zelfs. Ik hou niet zo van mensenmassa's. Zat net in de bus al met allerlei dronken jongeren die uitstapten daar. Ik las toen net op rtv utrecht dat het vol was. Dus die dronken jongeren gaan vast de arme buurt onveilig maken.
Over Haarlem gesproken. Vandaag is het uitzending 546. En "0546" is het kengetal van een bepaalde stad in Nederland...quote:
Herman Finkers we gaan naar de Ardennenquote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:33 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Over Haarlem gesproken. Vandaag is het uitzending 546. En "0546" is het kengetal van een bepaalde stad in Nederland...
Almelo…quote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:33 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Over Haarlem gesproken. Vandaag is het uitzending 546. En "0546" is het kengetal van een bepaalde stad in Nederland...
Ik mag toch hopen van niet.quote:
Dat is echt bezopen druk jaquote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:33 schreef MadMaster het volgende:
[..]
1 Keer naar Haarlem (waar deze band vandaan komt) geweest, maar dat was veels te druk.
Nooit meer…
George!!!quote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:36 schreef DJ11 het volgende:
Ik vrees dat dit niet het laatste nummer is met deze titel, vanavondPharrell Williams - Freedom
Ben nog wel ook een keer bij een festival bij Sloterdijk geweest, toen dat nog bijna niet bebouwd was. Met o.a. Nits, The Scene en CB Milton.quote:
Ik had een op een andere gehooptquote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:38 schreef DJ11 het volgende:
Same Title, Different Song(deel 1)
Erasure - Freedom
Dat is wel even geleden….quote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:38 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ben nog wel ook een keer bij een festival bij Sloterdijk geweest, toen dat nog bijna niet bebouwd was. Met o.a. Nits, The Scene en CB Milton.
Het was daarvoor zelfs gewoon op Vredenburg, echt heel relaxed. En toen Smakkelaarsveld en vervolgens in het Griftpark volgens mijquote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:33 schreef livelink het volgende:
[..]
Daarvoor was het toch bij het Smakkelaarsveld? Daar ben ik wellicht ooit nog wel even langsgelopen.
Duran Duran feat. Nile Rodgers - Free To Love
Ik vond het de eerste keer niet echt fijn. Nu vind ik het al wat lekkerder.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 19:41 schreef DJ11 het volgende:
Vorige week gedebuteerd, vandaag perfect passend in de uitzending. En ik vind dit echt een ontzettende fijne plaat:Duran Duran feat. Nile Rodgers - Free To Love
Ik probeer het al op te zoeken, maar het zal begin jaren 90 geweest zijn.quote:
quote:Het "Pop against racism, beat it" festival vond in september 1994 plaats in de buurt van Station Sloterdijk in Amsterdam. Dit multiculturele muziek- en dansfestival, met edities in de jaren '90, richtte zich op het bestrijden van racisme. Het evenement trok tienduizenden bezoekers en werd soms gehouden in Spaarnwoude of het Amsterdamse Bos.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |