Neeeeequote:Op vrijdag 8 mei 2026 08:48 schreef oh-oh het volgende:
Ik ben allergisch voor chloor dus ik zwem alleen in natuurwater, heerlijk in de Maas gezwommen vaak, met de honden. Hier zijn wel veel van die termaalbaden, die wil ik wel gaan checken!
Nijna wat fijn van de woning![]()
Hier gedoe, echt gedoe, met die nieuwe honden.
Sasha is dood en gisteren werd Frenkie aangevallen, de oudste wordt zo snel mogelijk opgehaald.
Ja flatjequote:
Er moet geschilderd, behang misschien, vloer sowieso. En ik hoop dat de huidge bewoner de zooi eruit krijgt die aan de muur gesmeerd zit... en anders mag de woningbouw een poging doen en als dat niet lukt dan leggen ze maar vast dat dit de huidige staat is zodat ik er niet mee hoef te klooien als ik eruit ga.quote:Op donderdag 7 mei 2026 19:44 schreef Tink89 het volgende:
Wat goed nijna! Moet er veel gebeuren? Tell us more!
Is het water wel verwarmd gewoonmezelf?
Ik hou van zwemmen, maar vind het zo’n gedoe. Natte haren, natte spullen… als m’n knie ooit weer normaal gaat doen, ruil ik het zwembad weer in voor m’n rondje hardlopen.
Ik heb geen datum genoemd dat ik hier weg ben, ik heb gezegd dat ik verhuis zodra dat kan.quote:Op vrijdag 8 mei 2026 03:33 schreef FlyingFish het volgende:
Gefeliciteerd Nijnahopelijk krijg je snel de sleutel! En laat je niet gek maken om zsm te verhuizen, maak het huis eerst echt naar je zin en knap op wat je op wil knappen. Nu heb je de kans om dat goed te doen.
@oh-oh jemig heftigquote:Op vrijdag 8 mei 2026 08:48 schreef oh-oh het volgende:
Hier gedoe, echt gedoe, met die nieuwe honden.
Sasha is dood en gisteren werd Frenkie aangevallen, de oudste wordt zo snel mogelijk opgehaald.
Klinkt als ons dorpquote:Op vrijdag 8 mei 2026 09:53 schreef exode het volgende:
Ik ben opgegroeid in een klein Brabants dorp, 1 kroeg, 1 supermarkt, 1 bakker, zien jullie het plaatje voor je? Maar dus ook 1 buiten zwembad en flink ook, 25 meter bad met duikplanken etc, een wat ondieper bad die minstens zo groot is met allerlei speelgedoe erin en er was destijds een peuterbad. Die is inmiddels weggehaald. De gemeente probeert het zwembad al heel wat jaren weg te bezuinigen maar het zwembad is van de bewoners, die hebben allemaal een deel van het zwembad in bezit zeg maar. De bewoners doen het onderhoud ook.
Nou daar zwom ik dus altijd, ook heel lang toen ik er niet meer woonde. Ik heb gekeken, voor de hele zomer is het nu 55 Euro,
En chloor, 1 van de vele redenen waarom we Lalandia zo geweldig vinden. De grote baden worden met zout gezuiverd ipv chloor en in de andere baden wordt heel weinig chloor gebruikt. Je moet dus ook uitgebreid douchen voor je het water in mag om dat mogelijk te maken. Laat zich raden welke nationaliteit dat vaak aan hun laars lapt he.
'Ik ben toch al schoon, hahaha'
'Ik heb even mijn haar nat gemaakt dan lijkt het net alsof ik gedoucht heb.'
Maar jeetje wat vreselijk oh oh! Hoe gaat het met jou? Flink geschrokken en verdrietig maar wel behapbaar?
Ik weet niet wat het is, het voelde vrij glad.quote:Op vrijdag 8 mei 2026 14:24 schreef Tink89 het volgende:
Wat voor zooi zit er op de muur Nijna? Kun je er met een primer wel gewoon overheen schilderen denk je?
Ik zou het zeker laten verwijderen dan door de woningbouw als het de huidige bewoner niet lukt, anders kun je zelf ook nietsquote:Op vrijdag 8 mei 2026 14:33 schreef Nijna het volgende:
[..]
Ik weet niet wat het is, het voelde vrij glad.
En de huidige bewoner zei dat je er niet overheen kan schilderen...
Gister zijn we teruggekomen, het was echt heerlijk. We zaten in een appartement via Airbnb.quote:
Ik heb er in elk geval al een mail aan gewaagd, maar nog geen reactie op gekregen.quote:Op vrijdag 8 mei 2026 14:37 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik zou het zeker laten verwijderen dan door de woningbouw als het de huidige bewoner niet lukt, anders kun je zelf ook niets
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |