Bijna dezelfde vraag als de VS vragen of ze het tweede amendement even willen opgeven.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het blijkt met name dat er geen sprake zijn te maken met radicale moslimfundamentalisten.
Als het Iraanse regime het verrijkte uranium wat ze hebben nu gewoon even overhandigen en stoppen met al hun proxies te bewapenen en financieren, is erg voorlopig geen probleem meer.
Wapenbezit toestaan voor burgers in het eigen land is niet hetzelfde als terreurgroeperingen aansturen in andere landen, inzetten op de vernietiging van een ander land en kernwapens willen ontwikkelen.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:07 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Bijna dezelfde vraag als de VS vragen of ze het tweede amendement even willen opgeven.
Ja, die Israeliers en CIA zijn zeer slecht.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wapenbezit toestaan voor burgers in het eigen land is niet hetzelfde als terreurgroeperingen aansturen in andere landen, inzetten op de vernietiging van een ander land en kernwapens willen ontwikkelen.
Haha, ja. Als.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het blijkt met name dat er geen sprake zijn te maken met radicale moslimfundamentalisten.
Als het Iraanse regime het verrijkte uranium wat ze hebben nu gewoon even overhandigen en stoppen met al hun proxies te bewapenen en financieren, is erg voorlopig geen probleem meer.
Laten we het hopen. Anders moeten Israël en de VS maar weer tot militaire actie overgaan.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:16 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Haha, ja. Als.
En zie je dat binnenkort gebeuren?
Laten we het hopen, ja, met onderhandelingen, militair is dom gedoe, dat zie je.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Laten we het hopen. Anders moeten Israël en de VS maar weer tot militaire actie overgaan.
En dan? Nog meer fiasco WINNING.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Laten we het hopen. Anders moeten Israël en de VS maar weer tot militaire actie overgaan.
Militair gedoe is niet dom, zo worden oorlogen in principe gewonnen. Alleen dan moet men het wel goed doen.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:20 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Laten we het hopen, ja, met onderhandelingen, militair is dom gedoe, dat zie je.
psst niet te hard zeggen. Hier op Fok zijn er genoeg die denken dat de USA & IDF totale dominantie hebben en dat Iran al volledig verslagen is. Iran zou een paar bunkers hebben maar eigenlijk geen rol van betekenis meer hebben.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:07 schreef Since2003 het volgende:
Duidelijk dat Iran nog steeds de baas is
[ x ]
Ik weet niet uit welke eeuw jij komt, maar vermoed toch dat je nog nooit een oorlog hebt meegemaakt, oorlogen kennen geen winnaars.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Militair gedoe is niet dom, zo worden oorlogen in principe gewonnen. Alleen dan moet men het wel goed doen.
Als je ziet hoe Iran verzwakt is op dat vlak, is dat natuurlijk geen fiasco te noemen. Men heeft de Staat van Hormuz nog, maar dat is dat lijkt dan ook de laatste strohalm. Als het Iraanse regime daar de controle over zou verliezen is het wel klaar.quote:
Speelde jij als kind veel met soldaatjes?quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als je ziet hoe Iran verzwakt is op dat vlak, is dat natuurlijk geen fiasco te noemen. Men heeft de Staat van Hormuz nog, maar dat is dat lijkt dan ook de laatste strohalm. Als het Iraanse regime daar de controle over zou verliezen is het wel klaar.
Het verleden heeft anders bewezen. Zonder een militaire overwinning op de Duitsers hadden wij nu waarschijnlijk geen Nederlands maar Duits gesproken.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:23 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik weet niet uit welke eeuw jij komt, maar vermoed toch dat je nog nooit een oorlog hebt meegemaakt, oorlogen kennen geen winnaars.
Nee, alles behalve. Dat trok mij nooit.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:24 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Speelde jij als kind veel met soldaatjes?
Is Iran verzwakt ja?quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als je ziet hoe Iran verzwakt is op dat vlak, is dat natuurlijk geen fiasco te noemen. Men heeft de Staat van Hormuz nog, maar dat is dat lijkt dan ook de laatste strohalm. Als het Iraanse regime daar de controle over zou verliezen is het wel klaar.
En dan? Duits is een mooie taal. Hitler had het nooit gered, dat weet je zelf ook wel. Russisch is beter? Die kans was er ook.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het verleden heeft anders bewezen. Zonder een militaire overwinning op de Duitsers hadden wij nu waarschijnlijk geen Nederlands maar Duits gesproken.
[..]
Nee, alles behalve. Dat trok mij nooit.
Islamicquote:Op zaterdag 18 april 2026 21:07 schreef Since2003 het volgende:
Duidelijk dat Iran nog steeds de baas is
[ x ]
Praat voor jezelf.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Islamic
Ben je daar fan van ja?
Dan sta je in Nl aan de verkeerde kant.
quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Islamic
Ben je daar fan van ja?
Dan sta je in Nl aan de verkeerde kant.
quote:
Waarom ga je op zulke mensen af?quote:Seyed Mohammad Marandi[a] (born 14 May 1966) is an Iranian-American academic, intellectual and political analyst. He is closely linked to the Iranian government. In 2024, he was described as a "mouthpiece" of the Iranian government by London-based news source Iran International and as "one of the staunchest defenders of the Islamic Republic in English-language media" by Iranwire.
Als als als.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Als je ziet hoe Iran verzwakt is op dat vlak, is dat natuurlijk geen fiasco te noemen. Men heeft de Staat van Hormuz nog, maar dat is dat lijkt dan ook de laatste strohalm. Als het Iraanse regime daar de controle over zou verliezen is het wel klaar.
Omdat ik het interessant vind wat het regime te vertellen heeft.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Waarom ga je op zulke mensen af?
Om hier verder op in te gaan. De GCC is in wezen een ‘arena’ (gebied buiten de VS) die de Verenigde Staten bereid zijn te gebruiken als strijdtoneel. Het zou de VS weinig kunnen schelen als gebouwen in Dubai in brand staan door Iraanse drones of raketten. Zolang die drones of raketten het Amerikaanse grondgebied niet kunnen raken, zullen de VS hun koers voortzetten. Zo werkt een imperium: het opereert altijd in groepsverband, samen met zijn 'kolonies' (of bevriende regimes die de klappen opvangen), terwijl het land dat wordt aangevallen er vaak alleen voor staat en daardoor weinig kans maakt.quote:Op zaterdag 18 april 2026 21:06 schreef Peppert het volgende:
Mijn medeleven met de Golfstaten is beperkt. Historisch gezien zijn deze landen langdurig afhankelijk geweest van externe, destabiliserende en oorlogsgeile grootmachten, eerst onder het Ottomaanse Rijk en later onder invloed van Europese en Amerikaanse belangen. Die afhankelijkheid heeft hun politieke en economische keuzes sterk beïnvloed. Vanuit dat perspectief vind ik dat zij ook zelf verantwoordelijkheid dragen voor de huidige regionale situatie want dat is ook deels het gevolg van hun buitenlandse beleid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |