SPOILER: Uit een van de eerste OP's artikel januari 2026 nu.nlOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Aanvang crisis in Iran 2024-2025Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Chronologie: van protest tot oorlog tot vredesonderhandelingen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het staakt-het-vuren van 7 en 8 april biedt een tijdelijke adempauze, maar lost de onderliggende spanningen niet op. Of het akkoord stand houdt — en of de heropening van de Straat van Hormuz duurzaam is — is afwachten. De onderhandelingen zijn na 21 uur gecanceld.
Oude tijdlijn naar voorgaande spoiler, Update voor dit deel:
13 april 2026 — Trump gaat de blokkade handhaven. Amerikaanse zeeblokkade Iran ingegaan Trump: schepen dicht bij blokkade worden vernietigd. Op Marine Traffic is te zien dat op dit moment een olietanker door de Straat van Hormuz vaart. Het schip is vertrokken uit de Iraanse stad Bushehr,SPOILER: Livestream camsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hold on a minute, hang on. Breaking news! Steve Lookner:
Bekijk deze YouTube-videoSPOILER: Tijdlijn van deze oorlog in de woorden van trumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Apr13: Any of Iran's "fast attack ships" come near the blockade, they will be taken out.![]()
Wat is dat eigenlijk met dat appelsap?
Zie dat regelmatig voorbij komen de laatste dagen, maar heb gemist wat daar mee is
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
Letterlijk: verkeerd verstaan/begrijpen van teksten. Of anders, taalverwarring.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:13 schreef StateOfMind het volgende:
Wat is dat eigenlijk met dat appelsap?
Zie dat regelmatig voorbij komen de laatste dagen, maar heb gemist wat daar mee is![]()
Dat komt volgens mij wel aardig overeen met wat we dachten, dat Israël een sterke vinger in de pap had.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:03 schreef Since2003 het volgende:
Marandi over de handlers van Vance.
[ x ]![]()
Hehe, waarom zou Trump (en zijn domme club) uit zichzelf ineens Iran zijn gaan aanvallen.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:26 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dat komt volgens mij wel aardig overeen met wat we dachten, dat Israël een sterke vinger in de pap had.![]()
Kortom, Trump heeft zichzelf in een hoekje geverfd, hij wordt beschimpt door zijn zelfgemaakte vijanden en zijn voormalige bondgenoten heulen nu met zijn vijand. Zijn enige opties zijn enorm gezichtsverlies en atoombommen, want zijn andere wapens zijn op ...![]()
Dat was al duidelijk inderdaad.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:29 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Hehe, waarom zou Trump (en zijn domme club) uit zichzelf ineens Iran zijn gaan aanvallen.
Voor wie het gemist heeft:
https://www.nytimes.com/2(...)/trump-iran-war.html
Duidelijk stuk dit over hoe het zo kwam.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,![]()
Maar het gaat in elk geval eventjes niet meer over het Epstein-dossier.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:31 schreef SymbolicFrank het volgende:
Kortom, Trump heeft zichzelf in een hoekje geverfd, hij wordt beschimpt door zijn zelfgemaakte vijanden en zijn voormalige bondgenoten heulen nu met zijn vijand. Zijn enige opties zijn enorm gezichtsverlies en atoombommen, want zijn andere wapens zijn op ...Huilen dan.![]()
Tja. Is dat de onderbouwing voor de derde wereldoorlog? Waar iedereen zo slim is om geen kernwapens te gebruiken? Behalve als Trump zijn zin niet krijgt?quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Maar het gaat in elk geval eventjes niet meer over het Epstein-dossier.![]()
Ik denk dat Hegseth en Caine het echte gevaar zijn wat dat aangaat. Caine heeft geen ruggengraat en doet wat opgedragen wordt en Hegseth wil sowieso zo'n ding gooien.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,![]()
quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:37 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat was al duidelijk inderdaad.
Voor wie het gemist heeft:
https://www.nytimes.com/2(...)/trump-iran-war.html
Duidelijk stuk dit over hoe het zo kwam.Ik ga geen VS kranten sponsoren..quote:Enjoy unlimited access for ¤0.50 a week.
Welcome offers![]()
![]()
Je kan gewoon gratis lezen hoor.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:43 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
[..]
Ik ga geen VS kranten sponsoren..De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,![]()
Ja, Hegseth wil gewoon zoveel mogelijk moslims vermoorden.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:43 schreef vosss het volgende:
Ik denk dat Hegseth en Caine het echte gevaar zijn wat dat aangaat. Caine heeft geen ruggengraat en doet wat opgedragen wordt en Hegseth wil sowieso zo'n ding gooien.![]()
Hoe dan? Alleen de eerste zoveel artikelen heb ik kunnen lezen, ingelogd met email-adres en krijg nu veel spam van hen binnen, doe niet aan VPN of wat.quote:![]()
In bepaalde kringen heb je een hogere score als je meer mensen hebt vermoord. Vooral onder de hele rijke mensen, die niet meer kunnen scoren met geld en het van macht moeten hebben. De macht over leven en dood. Zoals ook het opheffen van betaalbare ziektekostenverzekeringen. Maar oorlogen zijn dan het summum. Het hangt er maar van af of kinderen en invaliden half of dubbel scoren.![]()
https://www.aljazeera.com(...)s-blockade-of-hormuzquote:Hezbollah launches 34 attacks against Israeli targets in 24 hours
The Lebanese armed group states that its fighters conducted 34 military operations over the past 24 hours, targeting various Israeli settlements, troop concentrations, and military vehicles along the southern border and in northern Israel.
Nou, even die wapens neerleggen, rare gasten.![]()
Sorry, moet even lachen om jouw post. In bepaalde kringen klinkt hetzelfde als in bepaalde contreien..quote:Op woensdag 15 april 2026 00:02 schreef SymbolicFrank het volgende:
In bepaalde kringen heb je een hogere score als je meer mensen hebt vermoord. Vooral onder de hele rijke mensen, die niet meer kunnen scoren met geld en het van macht moeten hebben. De macht over leven en dood. Zoals ook het opheffen van betaalbare ziektekostenverzekeringen. Maar oorlogen zijn dan het summum. Het hangt er maar van af of kinderen en invaliden half of dubbel scoren.![]()
![]()
Goed artikel, de bekende formule. De Israeliers liegen alles bij elkaar en Trump gelooft ze boven zijn eigen adviseurs. Waar bij Trump natuurlijk iets te zeggen is dat hij zijn adviseurs niet vertrouwt gezien hij ze immers niet selecteert op andere kwaliteiten dan hoe ze voor hem kruipen.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:37 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat was al duidelijk inderdaad.
Voor wie het gemist heeft:
https://www.nytimes.com/2(...)/trump-iran-war.html
Duidelijk stuk dit over hoe het zo kwam.
Die zoon van de Sjah moet wel ballen hebben trouwens. Dus je gaat terug naar het land waar je vader uitgejaagd is omdat hij zo extreem corrupt was, bijna zo corrupt als Trump en een westerse pion. Om daar dan de pion te zijn die is geselecteerd door de Amerika en Israel. Dat is toch vragen om eenzelfde scenario als hoe Iran uberhaupt een theocratie werd....![]()
Dat is een 'mama appelsap'.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:19 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Letterlijk: verkeerd verstaan/begrijpen van teksten. Of anders, taalverwarring.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Artikel niet kunnen lezen, maar die zoon van de Sjah kan hopelijk nadenken en direct weten dat hij ook binnen drie weken een been kwijt is daar?quote:Op woensdag 15 april 2026 00:07 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Goed artikel, de bekende formule. De Israeliers liegen alles bij elkaar en Trump gelooft ze boven zijn eigen adviseurs. Waar bij Trump natuurlijk iets te zeggen is dat hij zijn adviseurs niet vertrouwt gezien hij ze immers niet selecteert op andere kwaliteiten dan hoe ze voor hem kruipen.
Die zoon van de Sjah moet wel ballen hebben trouwens. Dus je gaat terug naar het land waar je vader uitgejaagd is omdat hij zo extreem corrupt was, bijna zo corrupt als Trump en een westerse pion. Om daar dan de pion te zijn die is geselecteerd door de Amerika en Israel. Dat is toch vragen om eenzelfde scenario als hoe Iran uberhaupt een theocratie werd....![]()
We bidden tot Allah.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:45 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ja, Hegseth wil gewoon zoveel mogelijk moslims vermoorden.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Do I wanna know?
L’État, c’est la grande fiction à travers laquelle tout le monde s’efforce de vivre aux dépens de tout le monde.![]()
Eindelijk regime changequote:Op woensdag 15 april 2026 07:03 schreef nostra het volgende:
https://www.wsj.com/world(...)opwebshare_permalink
[ afbeelding ]![]()
Luister je mee @HowardRoark? Oh wacht...A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Geen idee. Ik klik op de link en kan het gewoon lezen. Ik heb geen abonnement of iets. Misschien een andere browser of incognito tabblad proberen?quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:50 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Hoe dan? Alleen de eerste zoveel artikelen heb ik kunnen lezen, ingelogd met email-adres en krijg nu veel spam van hen binnen, doe niet aan VPN of wat.
=edit=
Ow ik zie nu dat iemand al copy/paste gedaan had.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,![]()
Toch gek dat de juiste morele kant van de geschiedenis bij vredesonderhandelingen de andere kant het idee geeft dat ze nog maar kort te leven hebben.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:03 schreef Since2003 het volgende:
Marandi over de handlers van Vance.
[ x ]![]()
In de eerste week was je nog pro het Iraanse regime als je dit voorspelde. Nu is het een algemeen geaccepteerd feit.quote:Op woensdag 15 april 2026 07:03 schreef nostra het volgende:
https://www.wsj.com/world(...)opwebshare_permalink
[ afbeelding ]![]()
Spiritueel en moreel staan ze sterker in hun schoenen. Denk dat Vance nooit op het vliegtuig was gestapt als de rollen omgedraaid waren.quote:Op woensdag 15 april 2026 08:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Toch gek dat de juiste morele kant van de geschiedenis bij vredesonderhandelingen de andere kant het idee geeft dat ze nog maar kort te leven hebben. En dat zegt iets.![]()
Wie had nu kunnen bedenken dat mensen extremer zouden worden als je ze grootschalig vermoord, hun land in puin gooit en dreigt hun beschaving te vernietigen.quote:Op woensdag 15 april 2026 08:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
In de eerste week was je nog pro het Iraanse regime als je dit voorspelde. Nu is het een algemeen geaccepteerd feit.
Achteraf is het gemakkelijk lullen ja.The End Times are wild![]()
Michael Jackson: Wanna Be Startin' Something.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:13 schreef StateOfMind het volgende:
Wat is dat eigenlijk met dat appelsap?
Zie dat regelmatig voorbij komen de laatste dagen, maar heb gemist wat daar mee is
Voor mij is 'appelsap' dit:
https://www.youtube.com/shorts/-tr7uNx3TqIIk doe het ff rustig aan.![]()
Dit was net zo'n verrassing als de sluiting van Hormuz.quote:Op woensdag 15 april 2026 08:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
In de eerste week was je nog pro het Iraanse regime als je dit voorspelde. Nu is het een algemeen geaccepteerd feit.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."![]()
Een pun op het feit dat op het grote internet sommigen zelfcensuur moeten toepassen om niet geshadowbanned te worden op verschillende social media.quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:13 schreef StateOfMind het volgende:
Wat is dat eigenlijk met dat appelsap?
Zie dat regelmatig voorbij komen de laatste dagen, maar heb gemist wat daar mee is![]()
![]()
quote:Op dinsdag 14 april 2026 23:03 schreef Since2003 het volgende:
Marandi over de handlers van Vance.
[ x ]Dit klinkt als een hele betrouwbare bron. Deze zin ook 'Vance was surrounded by two well-known Zionists'quote:Seyed Mohammad Marandi[a] (born 14 May 1966) is an Iranian-American academic, intellectual and political analyst. He is closely linked to the Iranian government. In 2024, he was described as a "mouthpiece" of the Iranian government by London-based news source Iran International and as "one of the staunchest defenders of the Islamic Republic in English-language media" by Iranwire.
Bron_!
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Waarom is dat raar?quote:Op woensdag 15 april 2026 09:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze zin ook 'Vance was surrounded by two well-known Zionists'_!
graag verwijderen![]()
Inb4 "wat men bij WSJ allemaal denkt is verder niet zo relevant, ik houd het liever bij de echte feiten en niet bij verzinsels".quote:Op woensdag 15 april 2026 07:13 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Eindelijk regime change![]()
Luister je mee @:HowardRoark? Oh wacht...Huilen dan.![]()
Omdat het rare verdachtmakingen zijn.quote:
Zionisme wil niets meer zeggen dan een streven voor (het behoud van) een Joods land (kortom: Israël). In die categorie valt Vance ook, dus waarom zulke mensen niet gewoon bij naam noemen in plaats van wegzetten als 'Zionisten'?'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Wat zou hier een verzinsel aan zijn dan? Ik heb het artikel trouwens nog niet gelezen ..quote:Op woensdag 15 april 2026 09:11 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Inb4 "wat men bij WSJ allemaal denkt is verder niet zo relevant, ik houd het liever bij de echte feiten en niet bij verzinsels".'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Je bedoelt 'de WSJ is een links-progressief vodje'.quote:Op woensdag 15 april 2026 09:11 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Inb4 "wat men bij WSJ allemaal denkt is verder niet zo relevant, ik houd het liever bij de echte feiten en niet bij verzinsels".
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Duidelijk anti-Amerikaanse propaganda.quote:Op woensdag 15 april 2026 09:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je bedoelt 'de WSJ is een links-progressief vodje'.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Ja, zoals al eerder gezegd: "de activisten bij WSJ bekijken de situatie door een ideologische lens"quote:Op woensdag 15 april 2026 09:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je bedoelt 'de WSJ is een links-progressief vodje'.Huilen dan.![]()
Hij bedoelt dat het hardliners zijn, hij voegt er letterlijk Israel firsters aan toe. En dat is met deze 2 inderdaad zo.quote:Op woensdag 15 april 2026 09:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat het rare verdachtmakingen zijn.
Zionisme wil niets meer zeggen dan een streven voor (het behoud van) een Joods land (kortom: Israël). In die categorie valt Vance ook, dus waarom zulke mensen niet gewoon bij naam noemen in plaats van wegzetten als 'Zionisten'?graag verwijderen![]()
In bepaalde contreien wel.quote:Op woensdag 15 april 2026 09:18 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, zoals al eerder gezegd: "de activisten bij WSJ bekijken de situatie door een ideologische lens"1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."![]()
anti-westers!quote:Op woensdag 15 april 2026 09:15 schreef Perrin het volgende:
[..]
Duidelijk anti-Amerikaanse propaganda.![]()
De toezichthouder.quote:Op woensdag 15 april 2026 09:23 schreef PluggieOD het volgende:
MQ-4C 169804 VPU-19 w / o 09-04-2026 strait of HormuzAnd what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Nou ja, Israel first snap ik wel een beetje, Israel loopt het meeste gevaar van Iran, Iran heeft letterlijk een countdown klok op een plein in Teheran met "X dagen tot de vernietiging van Israel:"quote:Op woensdag 15 april 2026 09:20 schreef Drxx het volgende:
[..]
Hij bedoelt dat het hardliners zijn, hij voegt er letterlijk Israel firsters aan toe. En dat is met deze 2 inderdaad zo.![]()
Goykipedia.quote:Op woensdag 15 april 2026 09:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Dit klinkt als een hele betrouwbare bron. Deze zin ook 'Vance was surrounded by two well-known Zionists'_!
![]()
![]()
quote:
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Mar 3: "We won the war."quote:President Trump zegt dat de oorlog met Iran "bijna voorbij" is. Hij doet dat in een interview met Maria Bartiromo op Fox News.
Mar 7: "We defeated Iran."
Mar 9: "We must attack Iran."
Mar 9: "The war is ending almost completely, and very beautifully."
Mar 11: "You never like to say too early you won. We won. In the first hour it was over."
Mar 12: "We did win, but we haven't won completely yet."
Mar 13: "We won the war."
Mar 14: "Please help us."
Mar 15: "If you don't help us, I will certainly remember it."
Mar 16: "Actually, we don't need any help at all."
Mar 16: "I was just testing to see who's listening to me."
Mar 16: "If NATO doesn't help, they will suffer something very bad."
Mar 17: "We neither need nor want NATO's help."
Mar 17: "I don't need Congressional approval to withdraw from NATO."
Mar 18: "Our allies must cooperate in reopening the Strait of Hormuz."
Mar 19: "US allies need to get a grip - step up and help open the Strait of Hormuz."
Mar 20: "NATO are cowards."
Mar 21: "The Strait of Hormuz must be protected by the countries that use it. We don't use it, we don't need to open it."
Mar 22: "This is the last time. I will give Iran 48 hours. Open the strait"
Mar 22: "Iran is Dead"
Mar 23: "We had very good and productive talks with Iran."
Mar 24: "We're making progress."
Mar 25: "They gave us a present and the present arrived today. And it was a very big present worth a tremendous amount of money. I'm not going to tell you what that present is, but it was a very significant prize." Mar 26: "Make a deal, or we'll just keep blowing them away."
Mar 27: "We don't have to be there for NATO."
Mar 28: No major quote
Mar 29: Claimed talks were progressing
Mar 30: "Open the Strait of Hormuz immediately, or face devastating consequences."
Mar 31: Claimed a deal was "very close" and that Iran would "do the right thing"
Apr 1: "We'll see what happens very soon."
Apr 2: Repeated that a deal was likely, while warning of continued strikes if not
Apr 3: "Something big is going to happen."
Apr 4: Said Iran must comply "immediately" or face further consequences.
Apr 5: "Open the fuckin' Strait, you crazy bastards, or you'll be living in Hell - JUST WATCH! Praise be to Allah."
Apr 6: "The entire country could be taken out in one night. And that night might be tomorrow night."
Apr 7: A whole civilization will die tonight, never to be brought back again. I don’t want that to happen, but it probably will.
Kan er ook wel bij![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: