19equote:Op woensdag 13 mei 2026 12:05 schreef Puzzie het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
En gaat daarna over in
Bekijk deze YouTube-video
Yepquote:
Planning is inmiddels verschoven naar de 20e...quote:Op woensdag 13 mei 2026 12:35 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Yep![]()
Ik ben allang blij dat ik het kan zien![]()
20e ga ik een paar dagen weg
Vind ik wel goed als ze een kleinere maken.quote:Op zaterdag 16 mei 2026 22:35 schreef Puzzie het volgende:
Should SpaceX build a smaller Starship lunar lander?
Bekijk deze YouTube-video
Er bestaat altijd een kans dat het op het laatste moment niet doorgaat it's all in tha gamequote:Op donderdag 21 mei 2026 11:42 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Hoop datie nu wel gaat. Half 1 nederlandse tijd toch?
Ah top. Dankje.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 09:10 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Vannacht (window start weer om 0:30).
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:21 schreef Friday12 het volgende:
Is er ook een fatsoenlijke stream op youtube
Die flip was wel vrij enthousiast jaquote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:34 schreef Stoorzendert het volgende:
Ziet er niet goed uit? 1 motor uit? En snelle loskoppeling?
Waarom niet? Het is niet alsof dit de 12 test van dezelfde raket is he. Veel veranderingen op veel vlakken.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:40 schreef Stoorzendert het volgende:
Eigenlijk wel bizar slecht, dit mag eigenlijk niet gebeuren op test 12
Dat is ook zo. Maar de 'basics' zijn niet echt veranderd toch?quote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:41 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Waarom niet? Het is niet alsof dit de 12 test van dezelfde raket is he. Veel veranderingen op veel vlakken.
Sowieso een nieuwe, nog verder afgeslankte versie van de Raptors toch? Laat het daar net mis gaanquote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:42 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Dat is ook zo. Maar de 'basics' zijn niet echt veranderd toch?
Je hebt gelijk, maar ik had iets meer vooruitgang verwacht. Die is er waarschijnlijk ook uit de nieuwe gegevens. Maar de Raptors hadden gewoon moeten werken.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:44 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Sowieso een nieuwe, nog verder afgeslankte versie van de Raptors toch? Laat het daar net mis gaan
Het is eigelijk een kompleet nieuwe raket. Dus er zijn ongeziene foutjes.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:40 schreef Stoorzendert het volgende:
Eigenlijk wel bizar slecht, dit mag eigenlijk niet gebeuren op test 12
Trajectory gaat over het zuidelijk halfrond, dus denk het niet.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:56 schreef Mano_ het volgende:
Ik heb atm m'n telescoop op een galaxy gericht en kijk af en toe of alles nog goed gaat, zie ik dit voorbij komen:
[ afbeelding ]
Die streep zal wel een satelliet zijn (is het eigenlijk altijd wel), maar volgens Stellarium vloog daar op dat moment niets voorbij. Zou het? Is richting zuid-oost. Vast niet, maar de gedachte alleen al is wel cool
Ik denk het ook niet neequote:Op zaterdag 23 mei 2026 01:19 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Trajectory gaat over het zuidelijk halfrond, dus denk het niet.
Ja, eerst een uitvaller in Booster, toen een beetje wilde seperation, toen een vacuum-Raptor minder. Maar dat heeft niet voor problemen gezorgd gelukkig. Da's ook waardevolle dataquote:Op zaterdag 23 mei 2026 01:41 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Heb de stream in stilte bekeken (iets met slapende vrouwen niet wakker maken) en was wel benieuwd - wat ging er aan het begin mis? Supersnelle "stage separation" en iets met een raptor op Starship die niet goed werkte?
Hoe kun je dat verwachten van een compleet nieuw design? Dat er eentje uitviel bij de booster en daarna bij de ship was eigenlijk ook geen probleem. De boostback die mis ging is eigenlijk het enige dat echt behoorlijk mis ging, de rest was zo te zien een succes. Dat ze het schip nog konden landen zelfs met een motor minder is eigenlijk heel goed nieuws.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 00:49 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, maar ik had iets meer vooruitgang verwacht. Die is er waarschijnlijk ook uit de nieuwe gegevens. Maar de Raptors hadden gewoon moeten werken.
Dat kan je wel zeggen ja. Sodetandjesquote:Op vrijdag 29 mei 2026 06:30 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
https://x.com/i/status/2060164928472854821
Oei, dikke boem
Het project van Bezos komt nog niet echt van de grond hè.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 06:30 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
https://x.com/i/status/2060164928472854821
Oei, dikke boem
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |