Ik zie nu dat ik niet hele duidelijk was. Ik bedoel eigenlijk dat ze zonder de kinderen een prima promotie had kunnen maken van de my muesli. Ik denk dat ze al een tijd niet veel effort steekt in de promoties (behalve haar chatgpt opstel en de prullaria box). Dus de reden van hen om te stoppen met AM zou inderdaad de verkoopcijfers en haar enorme enthousiasme desinteresse kunnen zijn.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:55 schreef Harper het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat was waar ze zo van slag van was, als dat is wat je denkt.
En het gaat niet om de kinderen wel of niet inzetten natuurlijk want het is niet AM, maar mymuesli die het contract beëindigd heeft. Ik zou er niet teveel achter zoeken behalve dat het via haar na al die jaren waarschijnlijk minder goed verkoopt.
Het leek in haar video ook alsof ze moeite had met pratenquote:Op woensdag 8 april 2026 20:10 schreef OnderDeMaan88 het volgende:
Pascal vindt het 'enorm verdrietig en erg dat we in zo'n wereld leven want als ze iedere andere vorm van ziekte of overgewicht had gehad dan was er geen probleem geweest'
Vrouw... je ziet eruit alsof je ieder moment dood neervalt. Het is erg dat ze dat zelf niet ziet door haar ziekte. Je schrikt je kapot. Ook ontvolgd want ga hier niet als soort ramproerist naar kijken. Vreselijk dit.
Het was een bende en inmiddels is er alweer zoveel troep gekocht, dat alles wat weggegooid was alweer ruimschoots terug is aan spullen. Als je elke dag uren in winkels loopt en op webshops zit, dan kan dat ook niet anders. Ze snapt er nog steeds niks van, dat is duidelijk.quote:Op woensdag 8 april 2026 20:25 schreef JaNeeDan het volgende:
Als ik de eettafel van Sanneke zie snap ik wel dat de placemats op de salontafel liggen. De eettafel wordt gebruikt als opslagplaats.
Ik heb eens een date gehad met iemand die ‘vriendinnen’ met AM was. Aka influfriends. Het werd een korte date. Als je je morele waarden zo opzij kunt schuiven voor likes hoef ik verder niets van je.quote:Op woensdag 8 april 2026 15:32 schreef funkyfabulous het volgende:
[..]
Hoe kwam je er achter dan dat ze AM volgde? En op welk punt kwam je achter dr iq
Snap ook echt niet dat je niet bedenkt, laat ik een even opruimenquote:Op woensdag 8 april 2026 20:32 schreef papierentas het volgende:
[..]
Het was een bende en inmiddels is er alweer zoveel troep gekocht, dat alles wat weggegooid was alweer ruimschoots terug is aan spullen. Als je elke dag uren in winkels loopt en op webshops zit, dan kan dat ook niet anders. Ze snapt er nog steeds niks van, dat is duidelijk.
Elk bedrijf dat gebruik maakt van een ziekte van een influencer zou zich diep moeten schamen. In het geval van Pascal faciliteer je haar ES door haar aandacht te geven, dat is echt kwalijk. Ze is uitbehandeld, er is geen kliniek of behandelaar die nog een traject met haar aangaat. Haar ES saboteert de boel. Op de laatste foto lijkt het erop dat ze in een rolstoel zit. Ze krijgt haar eetpatroon en alle mentale issues die daarbij horen zelfstandig dus ook niet onder controle. Heel verdrietig en ingewikkeld. Dat volgers durven aan te geven dat ze er goed uit ziet, dat is al meer dan bijzonder, maar bedrijven die een samenwerking met haar aangaan, geen goed woord voor over.quote:Op woensdag 8 april 2026 20:23 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Het leek in haar video ook alsof ze moeite had met praten
Eens. En daarom gaat dit ook niet een samenwerkingen die AM blijkbaar stop gezet heeft vanwege haar kinderen.quote:Op woensdag 8 april 2026 20:11 schreef Maretakje het volgende:
[..]
Ik zie nu dat ik niet hele duidelijk was. Ik bedoel eigenlijk dat ze zonder de kinderen een prima promotie had kunnen maken van de my muesli. Ik denk dat ze al een tijd niet veel effort steekt in de promoties (behalve haar chatgpt opstel en de prullaria box). Dus de reden van hen om te stoppen met AM zou inderdaad de verkoopcijfers en haar enorme enthousiasme desinteresse kunnen zijn.
]quote:Op woensdag 8 april 2026 19:25 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Volgt iemand Yara Mairen? Ze hebben hun huis te koop gezet en iets irriteert me. Ze doet alsof ze het aan iemand gunt die er evenveel plezier van gaat krijgen en constant ‘❤☺😊🥰’ smileys. En doe mij vooral een berichtje als je iemand weet die van ons mooie huis gaat genieten. Het is zo gemaakt, ze wil er gewoon een mooi groot bedrag voor (terecht,maar het voelt zo nep)
Op woensdag 8 april 2026 19:25 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Maar heb je dan als volger drek in je ogenquote:Op woensdag 8 april 2026 20:37 schreef Lynnyl het volgende:
[..]
Elk bedrijf dat gebruik maakt van een ziekte van een influencer zou zich diep moeten schamen. In het geval van Pascal faciliteer je haar ES door haar aandacht te geven, dat is echt kwalijk. Ze is uitbehandeld, er is geen kliniek of behandelaar die nog een traject met haar aangaat. Haar ES saboteert de boel. Op de laatste foto lijkt het erop dat ze in een rolstoel zit. Ze krijgt haar eetpatroon en alle mentale issues die daarbij horen zelfstandig dus ook niet onder controle. Heel verdrietig en ingewikkeld. Dat volgers durven aan te geven dat ze er goed uit ziet, dat is al meer dan bijzonder, maar bedrijven die een samenwerking met haar aangaan, geen goed woord voor over.
Inderdaad ja. Ze ziet er wel fit uit. Zou ze dat zelf hebben gedaan? Of gebruikte ze al zon afslank medicijn?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |