Nee, onzin. Iraanse stedelingen zijn misschien redelijk 'modern' te noemen maar hoe verder je daarvandaan komt, hoe middeleeuwser het word.quote:Op dinsdag 7 april 2026 21:58 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Iranezen zijn ook modern, ondanks alle Westerse propaganda.
Het is een beetje vergelijkbaar met Marokko. Ook een islamitisch land maar de Iranezen zijn veel verder ontwikkeld. Natuurlijk alles is verboden daar maar ondergronds zullen ze vast cafe's hebben waar je een biertje kan drinken
Dat kun je ook zeggen over de Verenigde Staten.quote:Op dinsdag 7 april 2026 22:20 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Nee, onzin. Iraanse stedelingen zijn misschien redelijk 'modern' te noemen maar hoe verder je daarvandaan komt, hoe middeleeuwser het word.
Het probleem is dat de Democraten en Republikeinen zowat eensgezind zijn op dit gebied (omdat ze beide in de zakken van Israel zitten), de Democraten zijn er alleen op tegen dat de oorlog niet op een legale manier gestart isquote:Op dinsdag 7 april 2026 21:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Die proberen af en toe wel wat, maar het is inmiddels voor iedereen wel duidelijk dat een president van de VS die zich niets aantrekt van de mening van de andere partij alles kan doen wat hij wil. Zeker als je daarnaast alle truukjes uit het dictator handboek toepast zoals allemaal eigen figuren neerzetten op de belangrijkste posities
Iedereen is wel eens naief, het siertje om te leren en soms gewoon je mening te veranderen.quote:Op dinsdag 7 april 2026 22:06 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Ik had sympathie voor Trump. Hopelijk kan je mij die misstap vergeven
Goeie vraag.quote:Op dinsdag 7 april 2026 21:41 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Blijkbaar hebben ze dat lef niet.
Hoe kan het dat deze volslagen idioot nog in het witte huis zit?
Idem hier. Zal er wel niet van wakker worden.quote:Op dinsdag 7 april 2026 22:48 schreef Fietsenrek het volgende:
Ik ga lekker slapen jongens. Kijken of we met een knal wakker gaan worden. Of helemaal niet meer
Geldt dit ook voor de VS?quote:Op dinsdag 7 april 2026 22:20 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Nee, onzin. Iraanse stedelingen zijn misschien redelijk 'modern' te noemen maar hoe verder je daarvandaan komt, hoe middeleeuwser het word.
Dit klinkt wel een beetje MAGAquote:Op dinsdag 7 april 2026 22:31 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Het probleem is dat de Democraten en Republikeinen zowat eensgezind zijn op dit gebied (omdat ze beide in de zakken van Israel zitten), de Democraten zijn er alleen op tegen dat de oorlog niet op een legale manier gestart is
Hoe bedoel je? Mijn kritiek is dat de Democraten geen wezenlijke oppositie voeren tegen MAGA. Trump is impopulairder dan ooit en figuren als Schumer en Jeffries (basically de leiders van de partij) zijn nóg impopulairder.quote:Op dinsdag 7 april 2026 23:19 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Dit klinkt wel een beetje MAGA
Complottheorietjes zijn altijd leuk aan beide kanten van het spectrum. Voor de gemiddelde mens is dat gewoon een popcornmoment.quote:Op dinsdag 7 april 2026 23:32 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Mijn kritiek is dat de Democraten geen wezenlijke oppositie voeren tegen MAGA. Trump is impopulairder dan ooit en figuren als Schumer en Jeffries (basically de leiders van de partij) zijn nóg impopulairder.
Elke werkdag rond 18.30 als RTL Boulevard op tv komtquote:
Welke complottheorie heb je het over? AIPAC lobbyt gewoon openlijk bij beide partijenquote:Op dinsdag 7 april 2026 23:42 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Complottheorietjes zijn altijd leuk aan beide kanten van het spectrum. Voor de gemiddelde mens is dat gewoon een popcornmoment.
Sorry maar ik moest echt hard lachenquote:
"Hoelaat begint het nuken?" Zou Fritz Korbach vragen.quote:
Gewoon alle moslimlanden opdoeken. Scheelt hoop ellendequote:Op dinsdag 7 april 2026 16:09 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ja joh, gewoon een hele beschaving van 90 miljoen mensen, hup, vernietigen.
Moet kunnen.
Adolf zou trots op je zijn geweest.
Mafklapper
Moslims zijn altijd raar......... ? Het Iraanse volk heeft al aangegeven hiermee (regime) klaar te zijn.quote:Op woensdag 8 april 2026 00:33 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Gewoon alle moslimlanden opdoeken. Scheelt hoop ellende
Je bent 5 minuten te laat. De deal is rond, de straat gaat open. Morgen wordt de maximum snelheid verhoogd naar 150km/u.quote:Op woensdag 8 april 2026 00:51 schreef Jaroon het volgende:
Okay. Het is nu avond. Ik ben vol verwachting.Ik ga altijd af op Fox news. Eerlijk en duidelijk.......:}
Lijkt mij veel voor grote schepen.....quote:Op woensdag 8 april 2026 01:00 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Je bent 5 minuten te laat. De deal is rond, de straat gaat open. Morgen wordt de maximum snelheid verhoogd naar 150km/u.
Two more weeksquote:Based on conversations with Prime Minister Shehbaz Sharif and Field Marshal Asim Munir, of Pakistan, and wherein they requested that I hold off the destructive force being sent tonight to Iran, and subject to the Islamic Republic of Iran agreeing to the COMPLETE, IMMEDIATE, and SAFE OPENING of the Strait of Hormuz,I agree to suspend the bombing and attack of Iran for a period of two weeks.
This will be a double sided CEASEFIRE! The reason for doing so is that we have already met and exceeded all Military objectives, and are very far along with a definitive Agreement concerning Longterm PEACE with Iran, and PEACE in the Middle East.
We received a 10 point proposal from Iran, and believe it is a workable basis on which to negotiate. Almost all of the various points of past contention have been agreed to between the United States and Iran, but a two week period will allow the Agreement to be finalized and consummated. On behalf of the United States of America, as President, and also representing the Countries of the Middle East, it is an Honor to have this Longterm problem close to resolution. Thank you for your attention to this matter! President DONALD J. TRUMP
quote:Op woensdag 8 april 2026 05:33 schreef Michie_ het volgende:
Ik hoop zo dat het einde van Trump gênant en zo langzaam mogelijk is. Achterlijke idioot zorgt voor zoveel narigheid
quote:IK WIL BOWLEN!!!
hallo, hij heeft de FIFA vredes prijs hoor, die is veel beter dan de nobelprijsquote:
Dan moet je ontbijten met een fles whiskey om op hetzelfde niveau te zitten.quote:Op woensdag 8 april 2026 01:50 schreef Jaroon het volgende:
Je zal met Trump elke maandag een vergadering hebben, Er komt een punt dat je het niet pikt of je ben een meeloper.
Dat dusquote:Op woensdag 8 april 2026 05:33 schreef Michie_ het volgende:
Ik hoop zo dat het einde van Trump gênant en zo langzaam mogelijk is. Achterlijke idioot zorgt voor zoveel narigheid
*Pete Hegseth has entered the chat...quote:Op woensdag 8 april 2026 08:47 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Dan moet je ontbijten met een fles whiskey om op hetzelfde niveau te zitten.
Dit inderdaad. Het is niet allemaal te meten in opleidingsniveau helaas. Je leeft in Amerika nu in een land waar de gezondheidszorg op zijn gat ligt, waar de 'leider' van het land ruzie heeft met de hele wereld (behalve Putin en Netanyahu uiteraard; want kontmaatjes) en er eigenlijk niet meer echt sprake is van een democratie.quote:Op dinsdag 7 april 2026 22:00 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Dat zien we inderdaad in de VS
De beste universiteiten in het Westen, met tech staan ze op een maar verder de buiten steden zijn ze achterlijk
Helaas gaan we in Nederland ook die kant op. Want de arme "bezorgde burger" zie domme boer/tokkie
quote:Vance dreigt opnieuw: “Als Iran niet meewerkt, zal het ontdekken dat Trump niet met zich laat sollen”
De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft tijdens een interview aan het Mathias Corvinus Collegium in Hongarije gereageerd op het staakt-het-vuren tussen de VS en Iran van afgelopen nacht. Hij sprak van "goede ontwikkelingen", maar bedreigde Iran meteen. "Als de Iraniërs niet te goeder trouw meewerken, zullen ze zien dat president Trump niet met zich laat sollen", liet hij verstaan.
Vance noemde de operatie in het Midden-Oosten "een succes" voor de Verenigde Staten zelf. De VS slaagden er volgens hem in om het Iraanse leger te decimeren en de Straat van Hormuz te heropenen. In ruil daarvoor zal Iran niet meer aangevallen worden, ook niet door de bondgenoten van de Amerikanen. "Dat is de basis van deze fragiele wapenstilstand, die nu 8 tot 12 uur oud is", zei hij.
Volgens Vance vindt Trump de Iraniërs "betere onderhandelaars dan vechters". Dat lijkt alvast te kloppen, want volgens verschillende experts slaagden de Iraniërs erin om veel meer uit de brand te slepen dan de Amerikanen.
Vance waarschuwde echter ook meteen. Want naast Iraniërs die willen meewerken, zijn er volgens hem ook heel wat die dat níét willen. "De president heeft mij en het onderhandelingsteam opgedragen om in goed vertrouwen tot een overeenkomst te proberen komen. Als de Iraniërs dat ook doen, denk ik dat we een deal kunnen sluiten. Als ze gaan liegen en bedriegen en de fragiele wapenstilstand ondergraven, denken ze beter twee keer na. Want we hebben nog steeds duidelijke militaire, diplomatieke en economische macht. Als Iran niet hetzelfde doet als wij bij de onderhandelingen, zal het ontdekken dat de president van de Verenigde Staten niet met zich laat sollen."
https://www.hln.be/iran/oorlog-amerika-iran~ac88fede/
Hij zal z'n gedreig en gedram binnenkort wel weer op Groenland of Cuba richten, lijkt me.quote:Op woensdag 8 april 2026 06:12 schreef Eightyone het volgende:
Op naar het volgende 'ik bombardeer jullie allemaal kapot'-ultimatum.
Ik heb steeds zo'n beeld van die vent, achter de schermen:quote:Op woensdag 8 april 2026 13:35 schreef Hathor het volgende:
Steeds als je denkt dat het niet gekker kan met die zak met kluiven komt hij weer met iets anders waarvan je van je stoel dondert van het lachen.
Dit worden nog 3 lange jaren.
Mafkeesquote:Op woensdag 8 april 2026 00:33 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Gewoon alle moslimlanden opdoeken. Scheelt hoop ellende
Ik zag al menig social media account met de coordinaten van Mar-a-Lagoquote:Op dinsdag 7 april 2026 23:22 schreef Geschiedkundige het volgende:
Kan niet iemand dreigen met het einde van Trump?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |