Nou, michaelmoore wil al die vangnetten afschaffen en vervangen door een arbeidskorting van 12.000 euro.quote:Op zaterdag 18 april 2026 13:40 schreef blomke het volgende:
[..]
Alle subsidies en AOW ten spijt? Volgens mij zijn er genoeg vangnetten. Laat onverlet dat je zo goedkoop mogelijk moet wonen tegen je pensioenleeftijd aan. Dus je hypotheek op niveau dat hypotheekrente = EWF ongeveer.
Wel een serieus bod hoop ikquote:Op zaterdag 18 april 2026 15:31 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij hebben toevallig vandaag een eerste bod gedaan.
Ik denk tamelijk kansloos, maar je moet ergens beginnen
🤞quote:Op zaterdag 18 april 2026 15:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Eigenlijk hoop ik heel erg dat we er hiermee uit komen. Het is voor ons een heel goede optie, maar ook omdat ik het eigenlijk best wel een gedoe vind en best stressvoll
We hebben nog niet eerder op deze manier een bestaande woning gekocht en dat is echt heel anders dan een nieuwbouwwoning.
Jawel hoor. Sterker nog: als we het hiervoor krijgen en onder deze voorwaarden, spring ik een gat in de lucht.quote:
Alsjeblieft, die BS van MM staat al overal op het forum, het is echt zinloos in dit topic nog zo'n off-topic discussie levend te houden.quote:Op zaterdag 18 april 2026 16:06 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nou, michaelmoore wil al die vangnetten afschaffen en vervangen door een arbeidskorting van 12.000 euro.
Daar heb je als pensionado niets aan.
Spannend! Ik hoop dat het lukt.quote:Op zaterdag 18 april 2026 16:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jawel hoor. Sterker nog: als we het hiervoor krijgen en onder deze voorwaarden, spring ik een gat in de lucht.
Het is een ingewikkelde woning en dus ook een ingewikkeld bod. Maar hopelijk komen we hiermee in ieder geval in onderhandeling en kunnen we er uiteindelijk goed uit komen. Het is in Eder geval heel goed overdacht en uitgebreid besproken met diverse mensen.
Over m'n lijk.quote:Op zaterdag 18 april 2026 16:06 schreef Wantie het volgende:
Nou, michaelmoore wil al die vangnetten afschaffen en vervangen door een arbeidskorting van 12.000 euro.
Denk dat bestaand, makkelijker, sneller & beter is.quote:Op zaterdag 18 april 2026 15:56 schreef miss_sly het volgende:
We hebben nog niet eerder op deze manier een bestaande woning gekocht en dat is echt heel anders dan een nieuwbouwwoning.
Niet als je het goed wil doen (duurzaam en niveau >2020).quote:Op zaterdag 18 april 2026 17:34 schreef blomke het volgende:
[..]
Denk dat bestaand, makkelijker, sneller & beter is.
gaat niets boven nieuwbouw, een gebruikt huis/? neuquote:Op zaterdag 18 april 2026 17:34 schreef blomke het volgende:
[..]
Denk dat bestaand, makkelijker, sneller & beter is.
Ik denk het niet.quote:Op zaterdag 18 april 2026 17:34 schreef blomke het volgende:
[..]
Denk dat bestaand, makkelijker, sneller & beter is.
From scratch opbouwen .... pfffff. Heb het gezien bij mijn schoonfamilie: afwerking om te janken, stalen steunbalken in het zicht, de voordeur verkeerd gemonteerd waardoor ie tegen de trap aankwam ... een tuin als een woestijn. Dan moesten de keuken en de badkamer er nog bij. Qua kosten: de bereidstellingsprovisie, de uitstelrente, de financieringsvergoeding en ga zo maar door ... en dan woon je nog niet eens ...quote:Op zaterdag 18 april 2026 17:51 schreef miss_sly het volgende:
.
Onze nieuwbouwwoningen werden we ingeloot voor een woning, konden die kopen, from scratch opbouwen en alles was hartstikke nieuw en up-to-date.
Dat zijn dus twee ervaringen, en ik heb de mijne die totaal anders zijn. Misschien is er geen waarheid, maar vooral wat je zelf ervaartquote:Op zaterdag 18 april 2026 18:50 schreef blomke het volgende:
[..]
From scratch opbouwen .... pfffff. Heb het gezien bij mijn schoonfamilie: afwerking om te janken, stalen steunbalken in het zicht, de voordeur verkeerd gemonteerd waardoor ie tegen de trap aankwam ... een tuin als een woestijn. Dan moesten de keuken en de badkamer er nog bij.
De bestaande woningen die ik kocht, hadden allemaal iets van een bestaande keuken, badkamer, afwerking en tuin. Kon ik in de loop van de decennia, allemaal rustig aan zelf vervangen.
Dat project in Limmen is echt iets voor mij heb helaas al een ander nieuwbouwproject gekocht kutzooitje!quote:Op zaterdag 18 april 2026 13:43 schreef blomke het volgende:
[..]
Ja goed, maar bij https://www.funda.nl/deta(...)nsingel-97/89756936/ heb je nog flink BVO en iets van een tuintje.
In dit geval: https://www.funda.nl/deta(...)-bouwnr-06/43304460/
kan je het helemaal vergeten: nog geen 100m2 BVO en een strookje van 1 rol graszoden breed.
Met het verschil dat Blomke letterlijk bedoelt dat hij de aanpassingen zelf doet.quote:Op zaterdag 18 april 2026 18:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zijn dus twee ervaringen, en ik heb de mijne die totaal anders zijn. Misschien is er geen waarheid, maar vooral wat je zelf ervaart
Gewoon inschrijven, als je ingeloot wordt kun je altijd nog besluiten het niet te doen.quote:Op zaterdag 18 april 2026 19:42 schreef alternatif het volgende:
[..]
Dat project in Limmen is echt iets voor mij heb helaas al een ander nieuwbouwproject gekocht kutzooitje!
Waarom zie ik dit nu pas
O, maar dat doen wij niet hoor. Wij zetten er een aannemer in die we goed kennen en dan komt het allemaal tiptop in ordequote:Op zaterdag 18 april 2026 19:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Met het verschil dat Blomke letterlijk bedoelt dat hij de aanpassingen zelf doet.
Dat maakt het echt een heel ander verhaal dan wanneer je alles moet laten doen.
Dat willen wij dus niet. Wij willen wél klaar zijn en dus een goede nieuwe basis neerzetten. Wij zijn geen klussers, namelijk, en willen dat ook helemaal niet worden. Wij willen gewoon fijn en comfortabel wonen.quote:Op zaterdag 18 april 2026 19:22 schreef Wantie het volgende:
In beide gevallen kan er van alles mis gaan.
Voordeel van nieuwbouw is dat het meteen naar je wens kan worden gebouwd, volgens de laatste technieken en bouweisen.
Nadeel is dat je met kinderziektes te maken kan krijgen en je tot een jaar kunt wachten voordat de nieuwbouw wordt opgeleverd.
Bij bestaande bouw kun je er vaak snel in. Maar je kunt te maken krijgen met achterstallig onderhoud, hoge verbouwingskosten om alles bij de tijd te krijgen, etc.
Wij zijn binnen een maand verhuisd naar onze nieuwe woning. Een jaren 60 hoekwoning.
Vervolgens nieuwe badkamer, toilet, kunstof kozijnen, isolatie in buitenmuren, dak en vloer...
En dan moet binnenkort het dak opgeknapt, schoorstenen, balansventilatie, dakgoten...
Je bent eigenlijk nooit klaar.
Maar ik heb het koopcontract al getekend.quote:Op zaterdag 18 april 2026 19:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Gewoon inschrijven, als je ingeloot wordt kun je altijd nog besluiten het niet te doen.
Dan is nieuwbouw veel beter.quote:Op zaterdag 18 april 2026 19:53 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat willen wij dus niet. Wij willen wél klaar zijn en dus een goede nieuwe basis neerzetten. Wij zijn geen klussers, namelijk, en willen dat ook helemaal niet worden. Wij willen gewoon fijn en comfortabel wonen.
Jep, maar in Amsterdam geen optie voor ons. Onder andere vanwege gigantische erfpachtkosten en allemaal autoluwe bouwprojecten, waarbij je dus verplicht bent een parkeerplaats in de parkeergarage aan te kopen voor een bedrag tussen 50K-75K. Of een parkeerplek moet huren in een parkeergarage a 250-400 euro per maand.quote:
Ben ik wel razend benieuwd welke jij dan hebt aangekocht als "Limmen" (¤6000/m2 enquote:Op zaterdag 18 april 2026 19:42 schreef alternatif het volgende:
Dat project in Limmen is echt iets voor mij heb helaas al een ander nieuwbouwproject gekocht kutzooitje!
Waarom zie ik dit nu pas
quote:Op zaterdag 18 april 2026 19:57 schreef miss_sly het volgende:
......autoluwe bouwprojecten, waarbij je dus verplicht bent een parkeerplaats in de parkeergarage aan te kopen voor een bedrag tussen 50K-75K. Of een parkeerplek moet huren in een parkeergarage a 250-400 euro per maand.
Ik zou best in Limmen willen wonen, mooie omgeving lekker rustig.quote:Op zaterdag 18 april 2026 20:16 schreef blomke het volgende:
[..]
Ben ik wel razend benieuwd welke jij dan hebt aangekocht als "Limmen" beter is...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |