Het hoeft geen haat te zijn. Een hele gewone vraag wordt al niet gewaardeerd en geswifferd. Sofie wil alleen maar reacties als: wat ben jij een hardwerkende vrouw, jullie zijn een leuk gezin etc.quote:Op maandag 6 april 2026 09:26 schreef Geertje_G het volgende:
[..]
Ik opende net een bericht waar 86 reacties onder stonden en dat bleken er nog 10 te zijn?? Krijgen ze zoveel haat? Sinds wanneer nemen mensen die moeite?
Zo te zien wel. Op insta 66 reacties, maar er staan er maar 10. Hetzelfde bericht op fb heeft 56 reacties, en die staan er ook allemaal.quote:Op maandag 6 april 2026 09:46 schreef Harper het volgende:
[..]
Laatst zag ik veel reacties maar het bleken er maar een paar te zijn. Erbij stond: op FB x reacties.
Dus ik vermoed dat ze tegenwoordig opgeteld worden?
Ik kan me zo voorstellen dat DBM het niet toestaat dat haar man naar de hap gaat met de kinderen. Zij is de moederkip die haar kinderen natuurlijk door en door kent, precies weet wat ze nodig hebben, én dit het beste kan uitleggen aan de artsen 🥴.quote:Op maandag 6 april 2026 10:09 schreef Lalaland79 het volgende:
Ik vind het ook apart/ raar dat het altijd mama is die naar de hap gaat. Papa gaat nooit! Misschien dat hij toevallig een keer wat heeft gedronken zodat jij niet mag rijden, maar dit os elke x zo.
Bij ons was het vooral mijn man die naar de SEH ging. Hij is op dat moment nog rustiger en heeft dan meer geduld, en aangezien je er regelmatig uren zit te wachten werkte dat beter. Als het heel slecht ging gingen we het liefst samen. En dan de dag erna (draaide eigenlijk altijd uit op een opname, wat zal DBM daar jaloers op zijn 🙄) kwam bij hem de stress en emotie eruit en was ik weer steady.quote:Op maandag 6 april 2026 10:09 schreef Lalaland79 het volgende:
Ik vind het ook apart/ raar dat het altijd mama is die naar de hap gaat. Papa gaat nooit! Misschien dat hij toevallig een keer wat heeft gedronken zodat jij niet mag rijden, maar dit os elke x zo.
Nou ik denk dat als een kind zoveel aandacht krijgt, klein word gehouden en met speelgoed uitzoeken word bedolven dat zo'n keteltje daar snel misbruik van maakt.quote:Op maandag 6 april 2026 10:07 schreef LeSage het volgende:
[..]
Dat joepie stukje weet ik eigenlijk niet. Willen die kinderen echt graag thuis blijven? Die van mij willen vooral lekker naar school.
Ah, suf. Ja dat zal het zijn.quote:Op maandag 6 april 2026 10:36 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Zo te zien wel. Op insta 66 reacties, maar er staan er maar 10. Hetzelfde bericht op fb heeft 56 reacties, en die staan er ook allemaal.
Denk dat haar man steeds te horen krijgt van haar hoe ze hun kinderen van het randje des doods heeft gered... hij is helemaal blij en trotsquote:Op maandag 6 april 2026 10:47 schreef Die_van_verderop het volgende:
[..]
Bij ons was het vooral mijn man die naar de SEH ging. Hij is op dat moment nog rustiger en heeft dan meer geduld, en aangezien je er regelmatig uren zit te wachten werkte dat beter. Als het heel slecht ging gingen we het liefst samen. En dan de dag erna (draaide eigenlijk altijd uit op een opname, wat zal DBM daar jaloers op zijn 🙄) kwam bij hem de stress en emotie eruit en was ik weer steady.
In het geval van DBM denk ik dat zij liever zelf haar verhaal (leugens) ophangt.
niets aangekondigd en nu mis ik het bijkletsmoment van maandagochtend. Tijd voor een boze pb 😂quote:
Die had terug gedeinsd denk ikquote:Op maandag 6 april 2026 10:02 schreef roosszz het volgende:
[..]
Gelukkig stond Winston gisteren niet voor de deur dan
Er zit 5 jaar verschil tussen hen, toch? Dus ze kent hem vanaf haar 12e. En hij kent haar vanaf zijn 17e.quote:Op zondag 5 april 2026 22:14 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze kennen elkaar al 20 jaar, zijn nog steeds niet uitgepraat en nu blijkt muziek ook al jaren een lijntje te zijn. Ze was een jaar of 12/13. Wat zal het qua muziek geweest zijn? Justin Bieber, Britney Spears?
Vraag me af hoe de ex van Tim naar deze vertoning kijkt.
Heeft iemand haar al verteld dat een koptelefoon oorpijn klachten kan verergeren?quote:Op maandag 6 april 2026 11:34 schreef funkyfabulous het volgende:
Ok volg DBM niet maar als ik het zo lees hier denk ik: waarom zegt haar partner/familie/vrienden niets over haar gedrag? Menig persoon was allang tot de orde geroepen.
Wat een sneuneusje is dat! Is haar haar inmiddels weer gezond, of nog steeds een uitgedroogde bos dof touw?quote:Op maandag 6 april 2026 11:21 schreef Miepje77 het volgende:
Vetfitmama ook weer in haar onderbroek op Insta. Het wordt steeds vlotter. Zou ze bewijsdrang hebben?
Ja dit. Mijn dochter is helaas veel ziek op het moment. Maar zodra het kan wil ze naar school. Ze mist al zoveel, ook qua hobby enzo.quote:Op maandag 6 april 2026 10:07 schreef LeSage het volgende:
[..]
Dat joepie stukje weet ik eigenlijk niet. Willen die kinderen echt graag thuis blijven? Die van mij willen vooral lekker naar school.
Woon vlakbij haar. Ziekenhuis in Sneek gaat ze heen.quote:Op maandag 6 april 2026 11:21 schreef SterreKaatje het volgende:
Ben ik de enige die denkt dat DBM helemaal niet bij de HAP is geweest? Ze zegt ook niet wat ze daar gezegd hebben. Hij druppelt al vijf dagen enz. De verhaallijn gaat me iets te makkelijk.
Wat is daar het dichstbijzijnde ziekenhuis?
Is hij een jaar of 37? Dat is dan inderdaad een groot leeftijdsverschil als je 12 bent. Waren vast ook bijzondere gesprekken die ze toen voerden.quote:Op maandag 6 april 2026 11:28 schreef Cyan het volgende:
[..]
Er zit 5 jaar verschil tussen hen, toch? Dus ze kent hem vanaf haar 12e. En hij kent haar vanaf zijn 17e.
Dan is 5 jaar best een groot verschil qua interesses en levensstijlen.
Ik vind het zo raar dat ze steeds doet alsof ze een heel verleden samen hebben en ze beste vrienden waren, maar Tim niet echt voorbij kwam in haar content.
Ik was laatst op de eerste hulp in Sneek en toen dacht ik, dit is DBM haar geliefde plek. (Voor ons was het een nachtmerrie )quote:Op maandag 6 april 2026 12:16 schreef Marianka het volgende:
[..]
Woon vlakbij haar. Ziekenhuis in Sneek gaat ze heen.
Was het vanaf de bank?quote:Op maandag 6 april 2026 11:30 schreef Lalaland79 het volgende:
Iemand de "live" van Sanneke gezien vanmorgen?
De keren dat ik oorontsteking heb gehad deed slikken al enorm pijn, en enig contact in de buurt van mijn oren. Ik moet er niet aan denken dat ik op dat moment een koptelefoon mét geluid op zou moeten hebben..quote:Op maandag 6 april 2026 12:02 schreef Henrike het volgende:
[..]
Heeft iemand haar al verteld dat een koptelefoon oorpijn klachten kan verergeren?
Normaal gelooft ze chat gpt toch ook altijd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |