Och
@Blues wat gun ik jou en
@golfer dat jullie nog een keer daar naar toe kunnen of dat zij een keer deze kant op kunnen komen. Die afstand is enorm, zo jammer dat teams of wat dan ook geen optie is voor hen.
Jeetje
@vlindertje89 het is echt steeds erger/indrukwekkender aan het worden. Goed luisteren naar wat ze zeggen (deed ik niet) en voorzichtige knuffel.
Geen fruit (vooral bramen/frambozen) is het enige dat ik jammer vind van een balkon. Heb ooit eens een balkon kersenboompje gehad. Luis, heel heel heel veel luis en geen kers gezien.
Wat een moeilijk maar goed besluit
@Lucky_Strike Inderdaad, niets doen kan alleen maar spijt geven. Wel doen misschien ook, maar het was jouw/jullie beslissing en dat is altijd een goede beslissing. En alles wat hierna komt is ook aan jullie, niet jezelf verliezen, jij en J zijn het allerbelangrijkst.
Hier vandaag een drukke dag. Eerst een computer waar ik niet in kon komen, accepteerde mijn wachtwoord niet. Uit en weer aan gezet en voila! Toen een enorm druk spreekuur (en ik kon maar tot 11.30). Wel kwam een hele leuke man langs die een tijd geleden eindelijk status kreeg (er liep heel veel mis in de procedure), gezinshereniging aangevraagd voor zijn vrouw (niet zeker of ze nog leeft) en toen kon ik 'm niet vinden in het systeem. Via een omweg en toen bleek dat hij ook nog een huis heeft

een studio in een tijdelijk project hier aan de overkant.
Toen als een speer naar huis, zus kwam mij halen, samen onze "tweede" moeder opgehaald. Die is laatst 90 geworden en wat geef je iemand die alles heeft en genoeg geld heeft om alles te kopen wat ze wil. Dus een lunch met z'n drieën (mijn zus ziet ze veel minder) en dat was enorm gezellig.
Voel me met alle moeder troubles khier wel erg "gezegend" met een prima moeder ook al is ze er al bijna 19 jaar niet meer maar dan ook nog een hele fijne tweede moeder.