Ik denk dat ik morgen de auto van de vrouw maar eens vol ga gooien.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:01 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Wedden voor een volle tank dat dat dit jaar zeker niet gaat gebeuren?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zal veel koopjesjager aantrekken, hopelijk kan ik de drukte vermijdenquote:Op zondag 22 maart 2026 21:53 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Zo meteen op NPO2:
Een benzineprijs van 4 euro per liter is helemaal niet uitgesloten.![]()
Ik gebruik graag een E-bike. De boer waar ik eieren en aardappelen kan kopen is 300 meter verderop, dat loop ik wel gewoonquote:Dan moeten we op de fiets naar de boer.
iedereen een electra karretje kopen een Dacia spring bestel en overdag opladen aan de zonnepanelen bij de zaak,quote:Op zondag 22 maart 2026 21:58 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Ik dacht meer aan de prijs van boodschappen enzo. Aan alles wat transport nodig heeft.
Staat op de houdbaarheidsdatumquote:Op zondag 22 maart 2026 22:04 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Ik denk dat ik morgen de auto van de vrouw maar eens vol ga gooien.
Hoe lang is een tank benzine houdbaar eigenlijk?
Nou dat is niet helemaal een grapje. Als je benzine te lang in een motor of brommer laat zitten en je doet er verder niks mee zet zich een soort rubberachtige substantie af waardoor je carburateur hier en daar dicht komt te zitten en je vlotternaald en dat soort dingen niet meer werken. Je zult de eerste niet zijn.quote:
E bike met aanhanger kan toch >???quote:Op zondag 22 maart 2026 22:09 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Dat zal veel koopjesjager aantrekken, hopelijk kan ik de drukte vermijden
[..]
Ik gebruik graag een E-bike. De boer waar ik eieren en aardappelen kan kopen is 300 meter verderop, dat loop ik wel gewoon
Er worden nog steeds heel veel overbodige ritjes met aauto's gemaakt en een benzineprijs van 2,50 is blijkbaar niet genoeg om mensen andere keuzes te laten maken, zoals overstappen op EV's of gewoon minder te gaan rijden, bestellen etc. En aangezien die transitie toch echt noodzakelijk is, is deze stijging misschien niet eens zo gek.quote:Op zondag 22 maart 2026 21:53 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Zo meteen op NPO2:
Een benzineprijs van 4 euro per liter is helemaal niet uitgesloten.![]()
De fuck man.
Alles wat transport nodig heeft gaat fucking duur worden.
Dan moeten we op de fiets naar de boer.
Lang niet iedereen rijdt met een oldtimerquote:Op zondag 22 maart 2026 22:13 schreef Tengano het volgende:
[..]
Als je benzine te lang in een motor of brommer laat zitten en je doet er verder niks mee zet zich een soort rubberachtige substantie af waardoor je carburateur hier en daar dicht komt te zitten en je vlotternaald en dat soort dingen niet meer werken. Je zult de eerste niet zijn.
oldtimers moeten verboden worden, alles ouder dan 20 jaar inleveren en in de shredderquote:
Dan wordt mijn buurman pissig. Die rijdt in een belastingvrije camper van meer dan 50 jaar oud.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:17 schreef michaelmoore het volgende:
oldtimers moeten verboden worden, alles ouder dan 20 jaar inleveren en in de shredder
en iedereen een dag meer thuis blijven en neuken , meer kinderen maken
Maar een paar maanden met een volle euro 95 tank moet toch wel kunnen?quote:Op zondag 22 maart 2026 22:13 schreef Tengano het volgende:
[..]
Nou dat is niet helemaal een grapje. Als je benzine te lang in een motor of brommer laat zitten en je doet er verder niks mee zet zich een soort rubberachtige substantie af waardoor je carburateur hier en daar dicht komt te zitten en je vlotternaald en dat soort dingen niet meer werken. Je zult de eerste niet zijn.
Ja als je het in een jerrycan laat zitten wel.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:20 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Maar een paar maanden met een volle euro 95 tank moet toch wel kunnen?
Qua houdbaarheid.
Jawel.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:22 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja als het het in een jerrycan laat zitten wel.
Maar de grootste besparing kun je halen door je rijgedrag drastisch aan te passen.
Niet door te doen zoals je altijd doet dus.
Accept, Adjust and Overcome
quote:Op zondag 22 maart 2026 22:25 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Jawel.
Maar ze tankt niet zo vaak, want rijdt niet zoveel. En altijd een kwart tankje of zo. En daar doet ze lang mee.
Als ik die tank van haar morgen wel vol gooi, en ze doet er 4 maanden of een half jaar mee, is dat dan een probleem?
quote:AI Overview
Winter- en zomerbenzine verschillen in vluchtigheid om de motor optimaal te laten presteren bij wisselende temperaturen. Winterbenzine (oktober-april) bevat extra butaan om makkelijker te verdampen bij koude starts. Zomerbenzine (mei-september) verdampt minder snel om dampblokkades (vapour lock) in warme leidingen te voorkomen
Nee, lijkt me niet. Het probleem zit meer in het gedeelte na de tank. Dat moet af en toe gebruikt en op die manier doorgespoeld worden.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:25 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Jawel.
Maar ze tankt niet zo vaak, want rijdt niet zoveel. En altijd een kwart tankje of zo. En daar doet ze lang mee.
Als ik die tank van haar morgen wel vol gooi, en ze doet er 4 maanden of een half jaar mee, is dat dan een probleem?
Thanks.quote:Op zondag 22 maart 2026 22:27 schreef Tengano het volgende:
[..]
Nee, lijkt me niet. Het probleem zit meer in het gedeelte na de tank. Dat moet af en toe gebruikt en op die manier doorgespoeld worden.
Let op het woordje optimaal. Het is dus niet zo dat je auto in de zomer niet op 'winter'benzine zou kunnen rijden of andersom.quote:
vieze stink dingenquote:Op zondag 22 maart 2026 22:19 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dan wordt mijn buurman pissig. Die rijdt in een belastingvrije camper van meer dan 50 jaar oud.
Doet ie goed![]()
toiletpapier tochquote:Op zondag 22 maart 2026 22:43 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Ik heb geen idee wat ik het beste nu kan hamsteren.
Ik denk dat woensdag Groningen deels open houden voor nood weer ter sprake komt.quote:Op zondag 22 maart 2026 18:44 schreef capricia het volgende:
Woensdag. Half drie.
Debat over de economische gevolgen van de oorlog in het Midden-Oosten voor Nederland
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |