Je zou iets moeten bedenken om te voorkomen dat machtswellustelingen de baas worden.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:08 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat is best lastig te stellen. Vance vind ik bijv ook een nog gevaarlijker gek dan Trump. Genoeg verstandige oude wijze mensen over die niet raar gaan doen.
Democratie?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:10 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Je zou iets moeten bedenken om te voorkomen dat machtswellustelingen de baas worden.
Enkel als je als buur Israël al vanaf het begin dood wil, wellicht.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 21:42 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Israël is toch ook gewoon een kutland om als buur te hebben?
Wordt dat de nieuwe strohalm?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 21:42 schreef kladderadatsch het volgende:
Ik ga over m'n nek van antisemitisme, maar van het stompzinnige, kritiekloze filosemitisme zoals hier uit sommige contreien te lezen valt, word ik ook niet helemaal lekker hoor...
En ik word misselijk van jouw langspeelplaat, draait altijd dezelfde kant op.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Enkel als je als buur Israël al vanaf het begin dood wil, wellicht.
Gaat echt lekker op links, dit... mijn goede godheid wat een populistisch islamofiel gezever er wel niet allemaal bij elkaar gekauwd wordt om af te geven op israel.
Of, je gaat niet slapen en doet die ogen open en ziet ^%*()T een keer hoe dat achterlijke MO gezeik HIER Joodse Nederlanders al drie jaar het leven zuur maakt.quote:
En een Israëlofiel is toch iemand zoals jij, die er door dik en dun achter staat? Net zoals die islamofiel achter hun groep? Allebei net zoals hooligans voetbalsupporters? Als je die bewapent, word het een bloedig slagveld.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Enkel als je als buur Israël al vanaf het begin dood wil, wellicht.
Gaat echt lekker op links, dit... mijn goede godheid wat een populistisch islamofiel gezever er wel niet allemaal bij elkaar gekauwd wordt om af te geven op israel.
quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Of, je gaat niet slapen en doet die ogen open en ziet ^%*()T een keer hoe dat achterlijke MO gezeik HIER Joodse Nederlanders al drie jaar het leven zuur maakt.
Ga je daar over lopen opwinden; dat goedkope anti-Trump, anti-PVV, anti-FvD, anti-alles wat niet in je bekrompen maar in eigen slaperige ogen oh zo genuanceerde wereldbeeld past wordt al lang en breed door het gros der mensheid verworpen. Tijd om ook eens eenzelfde afkerend signaal af te geven jegens die filoislamitische randdbebielen die hier in de VERRE meerderheid zijn. Echt, maakt je geen racist.
Groei een paar ballen.
Je wordt misselijk omdat mijn inhoudelijke bijdragen voor krassen zorgen op die kant-en-klare 'wat-moet-ik-als-ik-links-ben-denken' verzamelelpee van modieus woke hitmateriaal.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:26 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
En ik word misselijk van jouw langspeelplaat, draait altijd dezelfde kant op.
De man kan geen coherent verhaal meer houden. Toch doet de cult net of iedereen gek is en het maar normaal is dat hij zichzelf achter elkaar door tegenspreekt in dezelfde speech. Er is echt een enorm verschil met de Trump 4 jaar terug en nu.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 21:49 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Trump wordt dit jaar 80 denk ik.
Heb vanmorgen mijn oma bezocht die 80 is geworden in het woonzorgcentrum. Zijn leeftijdsgenoten van Trump. Dan denk ik in mezelf. Hoelang gaat Trump dit volhouden. Volgens mij gaat hij nooit zijn 4 jaar uitzitten
Gelukkig ben ik niet zo star..quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je wordt misselijk omdat mijn inhoudelijke bijdragen voor krassen zorgen op die kant-en-klare 'wat-moet-ik-als-ik-links-ben-denken' verzamelelpee van modieus woke hitmateriaal.
Israël BAD man... hou het daarbij. Bijft lekker hangen ook.
Als je geen behoefte hebt aan tegengeluid, blijf in de POL bubbel.quote:
Vanmiddag werd het in elk geval nog niet bevestigd. Buiten dat er zo veel niet-nieuwsposts staan, niks mis mee om nog even te hebben staan dat Iran het nu bevestigd (had ik ook nog niet gelezen).quote:
Ah, je geeft dus toe flink rechts te zijn? Dat was ons al duidelijk.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je wordt misselijk omdat mijn inhoudelijke bijdragen voor krassen zorgen op die kant-en-klare 'wat-moet-ik-als-ik-links-ben-denken' verzamelelpee van modieus woke hitmateriaal.
Israël BAD man... hou het daarbij. Bijft lekker hangen ook.
sorry, niet iedereen zit bovenop het nieuws, snap ik.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:33 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Vanmiddag werd het in elk geval nog niet bevestigd. Buiten dat er zo veel niet-nieuwsposts staan, niks mis mee om nog even te hebben staan dat Iran het nu bevestigd (had ik ook nog niet gelezen).
Hij lijkt geen groot fan deze idiote show te zijn. Denk ook niet dat hij perse Groenland wil hebben. Laat de gekkigheid zich maar intern richten. JD Vance heeft als groot voordeel dat hij 0 charisma heeft.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 21:51 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja dan krijgen we JD Vance. De is nog veel gekker.
Dat maak ik gelukkig zelf wel uit, narcistische fantast die je bent.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Als je geen behoefte hebt aan tegengeluid, blijf in de POL bubbel.
Vance is een nog grotere religieuze waanzinnige dan Trumpquote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:34 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Hij lijkt geen groot fan deze idiote show te zijn. Denk ook niet dat hij perse Groenland wil hebben. Laat de gekkigheid zich maar intern richten. JD Vance heeft als groot voordeel dat hij 0 charisma heeft.
Omdat ze terugschieten als ze aangevallen worden? Als je Israël met rust laat dan schieten ze ook niet.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 21:42 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Israël is toch ook gewoon een kutland om als buur te hebben?
Bedoelde je niet 'nazistische'?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:34 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Dat maak ik gelukkig zelf wel uit, narcistische fantast die je bent,
Zijn vrouw is niet eens christelijk. De man is niet echt.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:34 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Vance is een nog grotere religieuze waanzinnige dan Trump
So what?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Zijn vrouw is niet eens christelijk. De man is niet echt.
Ja, ze geloven allebei alleen in zichzelf.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Zijn vrouw is niet eens christelijk. De man is niet echt.
Toch benieuwd wanneer het in dit topic gemeld was overigens, even terug gekeken maar na 18.00u in elk geval niet. En nee, dat Israël het vanmiddag meldde is dus niet hetzelfde nieuws.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:34 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
sorry, niet iedereen zit bovenop het nieuws, snap ik.
Als je echt de extreme Amerikaanse gristen bent ga je niet trouwen met een Hindu vrouw die tot voor kort succesvoller was dan hijzelf. Het is gewoon een shapeshifter die zich aanpast aan waar de wind waait. Niet iemand die zichzelf gaat opofferen voor een Armageddon fantasie.quote:
Oh, hahaha, heb hier zoveel nieuwssites openstaan dat ik niet meer weet wat waar en wanneer, meen toch echt dat het hier al vele malen gemeld was.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:37 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Toch benieuwd wanneer het in dit topic gemeld was overigens, even terug gekeken maar na 18.00u in elk geval niet. En nee, dat Israël het vanmiddag meldde is dus niet hetzelfde nieuws.
Ik ben flink links.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:33 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ah, je geeft dus toe flink rechts te zijn? Dat was ons al duidelijk.
Vance + GOP is sowieso Armageddon fantasie.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als je echt de extreme Amerikaanse gristen bent ga je niet trouwen met een Hindu vrouw die tot voor kort succesvoller was dan hijzelf. Het is gewoon een shapeshifter die zich aanpast aan waar de wind waait. Niet iemand die zichzelf gaat opofferen voor een Armageddon fantasie.
Maar waarom zien we dat dan niet terug in je posts?quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik ben flink links.
Ook ettelijke malen uitgelegd waarom: pleiten voor een centrale, grote overheid, voorzieningen voor armen, zieken, werklozen en ouderen, een gereguleerde markt, radicale scheiding kerk en staat, totale gelijkwaardigheid man en vrouw, hetero en homo, bescherming van werknemersrechten...
Kijk, als je tegenwoordig links enkel nog ziet als 'PRO PALLIE' en 'ANTI ISRAEL', snap ik dat je met dit soort achterlijke stellingen komt.
Ik ben daadwerkelijk links. Jij bent modieus links.
Allemaal prima, maar jouw haat op elke religie is net zo fanatiek als een religie. Dogmatisch.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik ben flink links.
Ook ettelijke malen uitgelegd waarom: pleiten voor een centrale, grote overheid, voorzieningen voor armen, zieken, werklozen en ouderen, een gereguleerde markt, radicale scheiding kerk en staat, totale gelijkwaardigheid man en vrouw, hetero en homo, bescherming van werknemersrechten...
Kijk, als je tegenwoordig links enkel nog ziet als 'PRO PALLIE' en 'ANTI ISRAEL', snap ik dat je met dit soort achterlijke stellingen komt.
Ik ben daadwerkelijk links. Jij bent modieus links.
Dat zie je terug in mijn posts, alleen lees je die niet.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:43 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Maar waarom zien we dat dan niet terug in je posts?
"Godsdienst is des duivels! Behalve de Joden. Eigenlijk alleen moslims!"
Goh, alsnog ben ik het niet die pleit voor het opheffen van staten omdat daar bepaalde mensen wonen.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:43 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Allemaal prima, maar jouw haat op elke religie is net zo fanatiek als een religie. Dogmatisch.
Nou, beste man, dan zijn we het daar in ieder geval over eens.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Goh, alsnog ben ik het niet die pleit voor het opheffen van staten omdat daar bepaalde mensen wonen.
Je bent dus eigenlijk tegen de Joden en Israëlquote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Goh, alsnog ben ik het niet die pleit voor het opheffen van staten omdat daar bepaalde mensen wonen.
Geen idee wat je aan het roken bent, maar ik zou er mee stoppen.quote:Op dinsdag 17 maart 2026 22:47 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Je bent dus eigenlijk tegen de Joden en Israël
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |