Een wonder dat er geen onschuldige slachtoffers zijn gevallen. Aanklagen voor poging tot moord.quote:Agenten zien spookrijder met 120 km/u langs politiebureau scheuren, daarna volgt een zware crash
Op de Burgemeester van Haarenlaan in Schiedam is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto gecrasht. De politie zag de bestuurder met 120 kilometer per uur tegen het verkeer in voor het politiebureau langs scheuren.
Veel tijd om te reageren hadden de agenten niet, want binnen een minuut crashte de auto. De bestuurder reed rechtdoor over de rotonde aan het Nieuwlandplein. Hij raakte twee loodzware betonblokken en meerdere verkeersborden.
De betonblokken - ook wel bekend als biggenruggen - lagen na de klap op de rijbaan. Volgens een 112-correspondent, hebben getuigen verteld dat de man voor dit incident ook al een tijdje tegen het verkeer in reed door Schiedam-Noord.
Schade
De auto is zwaar beschadigd: de linkervoorkant is helemaal ingedeukt en de deur van de bestuurder is zelfs doorboord. Het voertuig is, zo is op beelden te zien, tot stilstand gekomen op het fietspad. Een berger heeft de auto weggesleept.
Geen alcohol of drugs
Ook is op beelden te zien dat het rotonde-verkeersbord volledig is ingedeukt en op de grond ligt. De straat ligt bezaaid met brokstukken en op het gras van de rotonde zijn meerdere bandensporen te zien.
Volgens de 112-correspondent bleek de man na controle niet onder invloed te zijn van alcohol of drugs. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis en verder raakte er, voor zover bekend, niemand gewond. De politie liet op sociale media weten dat de snelheid van het voertuig vlak voor het ongeluk 120 kilometer per uur was.
Pfoeeee, gelukkig. We kunnen weer over tot de orde van de dag.quote:Volgens de 112-correspondent bleek de man na controle niet onder invloed te zijn van alcohol of drugs.
Nou ben ik geen schade-expert maar dit krijg je, volgens mij, echt niet goed met een beetje plamuren en lakkenquote:Op zondag 15 maart 2026 08:26 schreef kwiwi het volgende:
Vind de schade aan de auto eigenlijk nog meevallen voor een ongeval met 120km/u.
Dat zeg ik ook nergens. Maar zie geregeld ongelukken waarbij de schade veel groter is bij een stuk lagere snelheid.quote:Op zondag 15 maart 2026 11:33 schreef the-eye het volgende:
[..]
Nou ben ik geen schade-expert maar dit krijg je, volgens mij, echt niet goed met een beetje plamuren en lakken
Je gaat er dan van uit dattie een rijbewijs heeft. Het zou mij niet verbazen dat er iemand de krant openslaat en denkt "Kut! dat is mijn auto!"quote:Op zondag 15 maart 2026 09:44 schreef Isdatzo het volgende:
Rijbewijs afpakken en nooit meer teruggeven. We moeten af van het waanidee dat een rijbewijs een recht is. Door je dusdanig ernstig te misdragen toon je aan dat je niet geschikt bent om een voertuig te besturen. Lekker fietsen, of pak de bus maar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |