Hij werd blijkbaar weer heel gesloten en voelde alleen vriendschap, nadat ze nog een weekje daar was gebleven.quote:Op donderdag 5 maart 2026 20:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb het begin gemist. Was er een reden opgegeven?
Jammer idd. Had me ook leuk geleken al vond ik haar iets te timide. Die andere 4 waren veel spontaner. (En dan weer soms te dominant.)
Vond het ook wat apart, maar ja ok. Denk dat Peter misschien een heel milieubewust iemand is en Moniek niet. Dat matcht dan op meerdere vlakken waarschijnlijk niet.quote:Op donderdag 5 maart 2026 20:59 schreef Ronaldussen het volgende:
Niet mee willen met een reisje naar Afrika is echt een goede reden om iemand af te wijzen ja
Ja ik vind die twee ook prima bij elkaar passen eigenlijkquote:Op donderdag 5 maart 2026 21:00 schreef Kanaroe het volgende:
Die Buurman Wim vind ik nog steeds echt iets voor Monique
Dat mag, tegen de tijd dat hij die gevonden heeft zal hij zelf al in de 80 zijn.quote:Op donderdag 5 maart 2026 21:04 schreef Pisces29 het volgende:
Hans zoekt nog steeds een vrouw die tien jaar jonger is. Minstens.
Dan staat Zuster Iris klaar met een spuitjequote:Op donderdag 5 maart 2026 21:06 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat mag, tegen de tijd dat hij die gevonden heeft zal hij zelf al in de 80 zijn.
Ja maar je haar een beetje wilder met krullen werkt ook niet, heeft Saskia laten zienquote:Op donderdag 5 maart 2026 21:08 schreef Pisces29 het volgende:
Als je je hoofd zo in de botox zet, moet je je haar niet ballerina strak doen. Wordt een beetje too much.
Ja ze ziet er echt beter uit nu.quote:Op donderdag 5 maart 2026 21:08 schreef Soury het volgende:
Mylene is naar de kapper geweest, stukken beter. Top wijf Andre
Gewoon stijl los kan prima.quote:Op donderdag 5 maart 2026 21:09 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja maar je haar een beetje wilder met krullen werkt ook niet, heeft Saskia laten zienMisschien gewoon maar geen botox.
Dan had je hem niet gezien, dan was hij in de Kajak gesprongen en 3 weken spoorloosquote:Op donderdag 5 maart 2026 21:11 schreef Pisces29 het volgende:
Had hij wel de liefde gevonden met een gezonde poot?of had hij zich beter kunnen presenteren?
Ja, kan wel raden wie dat zijnquote:Op donderdag 5 maart 2026 21:12 schreef Kanaroe het volgende:
Ooh, 1 'succeskoppel' bij Bo van Erven aan tafel straks
quote:Op donderdag 5 maart 2026 21:12 schreef pmponer het volgende:
[..]
Dan had je hem niet gezien, dan was hij in de Kajak gesprongen en 3 weken spoorloos
Denk het wel ja, De Surinaamse Parel en haar Sexy Manquote:
Leek wel een voetbal kantinequote:Op donderdag 5 maart 2026 21:00 schreef pmponer het volgende:
Gekkehuis, bij die tribute band, wat een feest.
Ze zagen er imo heel verliefd uit. Vanaf de eerste dag was zij ondersteboven. Toen met die appeltaart.quote:Op donderdag 5 maart 2026 21:22 schreef kwiwi het volgende:
Welk programma heeft die presentatrice zitten kijken? "Er leek iets heel moois op te bloeien tussen jullie"
Ja, maar hij was echt zo'n predator.quote:Op donderdag 5 maart 2026 21:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ze zagen er imo heel verliefd uit. Vanaf de eerste dag was zij ondersteboven. Toen met die appeltaart.
Nou ze kan wel echt wat hulp gebruiken wbt datenquote:Op donderdag 5 maart 2026 21:30 schreef Vliegbaard het volgende:
Hanneke deed vooral zelf mee voor een momentje op tv.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |