Wel alleen finalisten. En de Slimste der slimsten was geen oud-winnaar, dus dan boeit t ook niet echt.quote:
Die vlaggen deed ie verbazend goed.quote:Op donderdag 12 maart 2026 21:46 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb 0,0% vertrouwen in die rappert
Hij was wel een stuk sterker (minder slecht) dan ik vooraf had verwacht. Had het niveau van Roxanne Kwant verwacht, maar dit was beter.quote:
Dit had ik dus ook ja ^^quote:Op donderdag 12 maart 2026 21:46 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb 0,0% vertrouwen in die rappert
Hij was echt iets té tevreden met zichzelf op het einde. Ik vroeg me af hoe mensen zichzelf zó kunnen misleiden. Misschien is dat wel de sleutel tot veel zelfvertrouwen.quote:Op donderdag 12 maart 2026 23:15 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Hij was wel een stuk sterker (minder slecht) dan ik vooraf had verwacht. Had het niveau van Roxanne Kwant verwacht, maar dit was beter.
Net als dat iedereen zegt en op menukaarten staat "een panini".quote:Op dinsdag 10 maart 2026 22:09 schreef Bomenverzameling het volgende:
Het is geen broodje bapao maar gewoon bapao
Bapao betekent zelf al broodje dacht ik
Ik heb er ook geen hekel aan, al is ze soms wel een beetje lang van stofquote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:22 schreef bloodymary1 het volgende:
Ben ik de enige persoon die Paulien wel leuk vindt? Ik vind haar heel vermakelijk, zeker in samenhang met Herman. Zo lekker droog.
Ik denk net zo lang van stof als Maarten, maar ze krijgt wel 2x zoveel vragenquote:Op vrijdag 13 maart 2026 15:55 schreef camilero het volgende:
[..]
Ik heb er ook geen hekel aan, al is ze soms wel een beetje lang van stof
2x zo veel stof dus.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 16:50 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ik denk net zo lang van stof als Maarten, maar ze krijgt wel 2x zoveel vragen
Ja. Ook al zag je het wel beter op de kleding van Maarten, er is meer.quote:
quote:Op vrijdag 13 maart 2026 16:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ja. Ook al zag je het wel beter op de kleding van Maarten, er is meer.
Ja, dat viel mij ook al op. Dat is trouwens heel vaak zo, dat tv quizzen tegelijk dezelfde vragen hebben. Volgens mij is er maar één team dat die vragen verzint.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 22:19 schreef MadMaster het volgende:
Feitje:
De Space Needle werd vandaag ook gevraagd bij Twee Voor Twaalf…
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |