nou volgens mij zijn ze allebei knap gestoord zowel Groen Links als de BBBquote:
Welke BBB: de BBB van Vermeer en ReMarkAble dat vooral grote boeren en hun leveranciers de hand boven het hoofd wil houden? De BBB van Mona Keijzer die vooral een anti-islampartij wilde en zich niks wilde aantrekken van boeren? Of de BBB uit de provincies die graag boeren die nu onwettig zijn uit de problemen wil helpen, door noodzakelijke stikstofmaatregelen in te voeren en boeren uit te kopen of te dwingen te verplaatsen?quote:Op zondag 22 februari 2026 21:02 schreef ludovico het volgende:
Zonde dat het gepeupel in dit land VVD GroenLinks en CDA prefereert boven BBB.
Dezelfde zielloze weg op richting nog meer problematiek en nog minder soevereiniteit om het aan te pakken want mag niet van de EU.
Dan heb je het probleem PVV nog dat rechtse stemmen kaapt van JA21 en BBB.
Problemen worden dus alleen maar groter.
ik geloof niet dat Mona een eigen mening heeft.quote:Op zondag 22 februari 2026 22:15 schreef Hanca het volgende:
[..]
Welke BBB: de BBB van Vermeer en ReMarkAble dat vooral grote boeren en hun leveranciers de hand boven het hoofd wil houden? De BBB van Mona Keijzer die vooral een anti-islampartij wilde en zich niks wilde aantrekken van boeren? Of de BBB uit de provincies die graag boeren die nu onwettig zijn uit de problemen wil helpen, door noodzakelijke stikstofmaatregelen in te voeren en boeren uit te kopen of te dwingen te verplaatsen?
Zeg het maar, welke BBB wil je? Ik zie 3 varianten. Wat mij betreft trouwens alle 3 niet geweldig, maar als ik moet kiezen kies ik de gedeputeerden uit de provincies die wel verstandig zijn en de nood van boeren en natuur zien.
Maar leden gaan niet over een fractievoorzitter. Ik hoop toch dat de fractie zich daar van bewust is, dit zou een grove schending daarvan zijn.quote:Op zondag 22 februari 2026 22:36 schreef Hexagon het volgende:
Overigens denk ik dat Mona eerst probeert via de leden een coup te plegen.
https://www.telegraaf.nl/(...)rmeer/135686245.html
Officieel niet. Maar stel ze weet een ledenvergadering te forceren waarbij een meerderheid het vertrouwen in Vermeer opzegt. Dan s de man praktisch gezien niet meer houdbaar.quote:Op zondag 22 februari 2026 22:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar leden gaan niet over een fractievoorzitter. Ik hoop toch dat de fractie zich daar van bewust is, dit zou een grove schending daarvan zijn.
Dat stikstof verhaal in dit land is een bijzonder zielige simplificatie van de natuur, bij gebrek aan daadwerkelijke metingen niet eens causaal aangetoond ook, en het doel is ook weer een bepaalde wensnatuur, is dat wat instandhouding natura2000 betekent? Dat hebben rechters dan verzonnen.quote:Op zondag 22 februari 2026 22:15 schreef Hanca het volgende:
[..]
Welke BBB: de BBB van Vermeer en ReMarkAble dat vooral grote boeren en hun leveranciers de hand boven het hoofd wil houden? De BBB van Mona Keijzer die vooral een anti-islampartij wilde en zich niks wilde aantrekken van boeren? Of de BBB uit de provincies die graag boeren die nu onwettig zijn uit de problemen wil helpen, door noodzakelijke stikstofmaatregelen in te voeren en boeren uit te kopen of te dwingen te verplaatsen?
Zeg het maar, welke BBB wil je? Ik zie 3 varianten. Wat mij betreft trouwens alle 3 niet geweldig, maar als ik moet kiezen kies ik de gedeputeerden uit de provincies die wel verstandig zijn en de nood van boeren en natuur zien.
Ah, je bent iemand die niet alleen de wetenschap, maar ook je eigen ogen negeert. Ja, dan is de BBB versie van Vermeer wellicht aantrekkelijk. Gelukkig is die totaal niet meer populair, zelfs niet bij de gedeputeerden die namens de BBB in de provincies het stikstofbeleid maken.quote:Op maandag 23 februari 2026 07:28 schreef ludovico het volgende:
Met hindsight vergunningen ongeldig verklaren, in dit geval door de rechter, dat zal juridisch kloppen als de conclusie van de RvS Zou kloppen mbt de stikstof problematiek, maar die conclusie is hartstikke vals, dus die zul je als politiek moeten overrulen, door stikstof uit het natuur verhaal te slaan.
Ik vermoed 100% tegengas vanuit de ministeries.
Benieuwd waar al die zetels heen gaan. Het zijn er best veel.quote:Op maandag 23 februari 2026 07:36 schreef Hanca het volgende:
De BBB was bij ons trouwens bang om van 6 naar 3 zetels te vallen, maar dit kunnen er zo nog wel veel minder worden... leuk, dat ruzie maken minder dan een maand voor verkiezingen.
Zeker bij de provincies wordt dat interessant volgend jaar.quote:Op maandag 23 februari 2026 08:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Benieuwd waar al die zetels heen gaan. Het zijn er best veel.
Haha nou dit inderdaad. Wat haalt Caroline in haar hoofd om dit nu te aan te kondigen zou je zeggen?quote:Op maandag 23 februari 2026 07:36 schreef Hanca het volgende:
De BBB was bij ons trouwens bang om van 6 naar 3 zetels te vallen, maar dit kunnen er zo nog wel veel minder worden... leuk, dat ruzie maken minder dan een maand voor verkiezingen.
Terug naar het CDA ligt voor de handquote:Op maandag 23 februari 2026 08:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Benieuwd waar al die zetels heen gaan. Het zijn er best veel.
Deels. Maar deels was het ook echt een proteststem. Die kunnen ook zomaar naar de volgende populistische club trekken of toch thuis blijven.quote:Op maandag 23 februari 2026 09:03 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Terug naar het CDA ligt voor de hand
Caroline had dat 'ze kon je buurvrouw zijn' vibe, bij Henk denk ik vooral 'hij had je HR-manager' kunnen zijn.quote:Op zondag 22 februari 2026 23:21 schreef Arcee het volgende:
Die Vermeer heeft de uitstraling van een paardenkeutel.
1. Hoe negeer ik de wetenschap?quote:Op maandag 23 februari 2026 07:32 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ah, je bent iemand die niet alleen de wetenschap, maar ook je eigen ogen negeert. Ja, dan is de BBB versie van Vermeer wellicht aantrekkelijk. Gelukkig is die totaal niet meer populair, zelfs niet bij de gedeputeerden die namens de BBB in de provincies het stikstofbeleid maken.
Je geeft zelf aan dat je dat doet in je eigen post... dus dat weet je best.quote:Op maandag 23 februari 2026 12:15 schreef ludovico het volgende:
[..]
1. Hoe negeer ik de wetenschap?
2. Hoe negeer ik mijn eigen ogen?
Altijd emo, nooit inhoudelijk.
Man man man, kleuterniveau.quote:Op maandag 23 februari 2026 12:16 schreef Hanca het volgende:
[..]
Je geeft zelf aan dat je dat doet in je eigen post... dus dat weet je best.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |