Iedereen die zo'n interview leest gaat er dan toch vanuit dat je het vwo-advies van meester Fokke hebt waargemaakt (is niet zo, is havo geworden) en de deeltijdstudie rechten hebt afgemaakt (is dus niet zo).quote:Ze woont in Wassenaar en begint het gesprek over de auto met chauffeur die ze tot voor kort had. Nathalie van Berkel (D66) kan bij vluchtige kennismaking de indruk wekken dat ze haar hele leven in hogere kringen heeft verkeerd, maar niets is minder waar. Ze mag het dan geschopt hebben tot bestuurslid van uitkeringsorganisatie UWV, toch is ze helemaal onderaan de sociale ladder begonnen. ‘Je moet soms geluk hebben.’
Een beetje geluk kon ze goed gebruiken. Ze komt uit een gezin ‘met verslavingsproblematiek, huiselijk geweld, kortom: de niet-fijne dingen’. Dat heeft haar veel geleerd. ‘Ik geloof dat iedereen iets bijzonders kan, maar dat je wel een omgeving nodig hebt waarin je dat van jezelf kunt ontdekken.’ Zoals meester Fokke van groep acht op de basisschool, die haar een vwo-advies gaf. En ook later, ‘op het juiste moment de juiste persoon tegenkomen’.
Rechtenstudie in deeltijd
Geluk en hard werken. Na de middelbare school ging Van Berkel aan het werk om te sparen voor een studie. Een deeltijdstudie werd het, rechten. Ze werd politiek actief bij de PvdA en werd adviseur van wethouders in Rotterdam, waar ze toen woonde in de arme Tarwewijk.
Tijdens haar jaren aan de top van het UWV was ze lang partijloos, om in de politiek terug te keren bij D66. ‘Ik heb een lange reis gemaakt en zo ontdekt hoe fijn het is om te leren vertrouwen op je eigen kracht. Dat iemand naast je komt staan in plaats van het overneemt. Dat is het grote verschil tussen liberalen en sociaaldemocraten.’
Ja, ze liegt gewoon. Onhoudbaar. Weg ermee.quote:Op maandag 16 februari 2026 14:15 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Een interview van afgelopen december:
[..]
Iedereen die zo'n interview leest gaat er dan toch vanuit dat je het vwo-advies van meester Fokke hebt waargemaakt (is niet zo, is havo geworden) en de deeltijdstudie rechten hebt afgemaakt (is dus niet zo).
Ze herinnert het zich gewoon allemaal net iets anders!quote:Op maandag 16 februari 2026 14:15 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Een interview van afgelopen december:
[..]
Iedereen die zo'n interview leest gaat er dan toch vanuit dat je het vwo-advies van meester Fokke hebt waargemaakt (is niet zo, is havo geworden) en de deeltijdstudie rechten hebt afgemaakt (is dus niet zo).
Dit kabinet heeft nu al meer strafbare feiten gepleegd dan Schoof 1. En dan moeten ze nog beginnen. Wat een rattenbende, met het D66 boevengilde voorop.quote:Op maandag 16 februari 2026 12:30 schreef RotatoR het volgende:
Een beschermde academische titel voeren is valsheid in geschriften.
[ afbeelding ]
Dat is hoe ze dat doen.quote:Op maandag 16 februari 2026 14:15 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Een interview van afgelopen december:
[..]
Iedereen die zo'n interview leest gaat er dan toch vanuit dat je het vwo-advies van meester Fokke hebt waargemaakt (is niet zo, is havo geworden) en de deeltijdstudie rechten hebt afgemaakt (is dus niet zo).
Het leest alsof je die opleidingen gedaan en voltooit hebt, wat je ook mag verwachten als je zulke functies krijgt. Dat is gewoon doelbewust en niet een foutje als je dat consequent overal terug blijft zien.quote:Nathalie van Berkel studeerde Nederlands recht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam en Bestuurskunde aan de Universiteit Leiden.
Veel websites doen maar wat dat zien we hier op de frontpage ook terug. Hell zelfs met reacties hier zien we terug dat mensen niet eens de krant lezen maar wel roepen dat er iets in stond wat niet klopt.quote:Op maandag 16 februari 2026 14:14 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Het lijkt me op zijn minst logisch dat parlement.com aan die info gekomen is en dit niet klakkeloos zelf invult. Toch?
En die info zal toch echt van mevrouw zelf komen, anders doe je maar wat.
Afgang voor Jetten.quote:Op maandag 16 februari 2026 12:49 schreef capricia het volgende:
En na vragen heeft Van Berkel steeds verschillende verklaringen afgelegd en steeds onjuiste informatie aangeleverd over haar opleidingen.
Drie keer een nieuwe gewijzigde cv, en steeds werden de gevolgde opleidingen korter. En van een lager niveau dan ze eerst beweerde.
https://www.volkskrant.nl(...)-opleiding~b9859f9b/
Opzich zit hier dus wel een kern van waarheid in, ook als je je genoten opleiding bij elkaar verzint kun je nog best ver komen.quote:Hoewel ik als klein meisje nooit had gedacht dat ik hier nu zou staan, wil ik wel graag tegen alle meisjes en jongens voor wie dat niet vanzelfsprekend is zeggen: laat je door niemand maar dan ook echt niemand wijs maken dat het niet kan. Dat het niet voor jou is weggelegd. Dat jij er niet bij hoort en dat je niet mee mag doen. Het kan wél. Kijk maar, ik sta hier ook.
De boodschap is dat je door liegen ver kan komen, zelfs als beoogd staatssecretaris van financiën.quote:Op maandag 16 februari 2026 14:32 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
https://d66.nl/nieuws/maidenspeech-nathalie-van-berkel/
[..]
Opzich zit hier dus wel een kern van waarheid in, ook als je je genoten opleiding bij elkaar verzint kun je nog best ver komen.
quote:Op donderdag 28 november 2024 12:17 schreef apenoot het volgende:
Als het iemand van D66, PvdA, VVD, etc was geweest, dan had er geen haan naar gekraaid of überhaupt onderzoek naar gedaan.
15 jaar later deze koe uit de sloot vissen omdat de persoon een functie voor de PVV vervuld (of welke politieke partij dan ook) is nogal sneu.
This didn't age wellquote:Op donderdag 28 november 2024 19:31 schreef HowardRoark het volgende:
Ach ach, wat doen sommige media toch een moeite om mensen uit dit kabinet in een negatief daglicht te zetten.
En tegelijkertijd doet men evenveel moeite om politici met een andere politieke affiliatie uit de wind te houden. Bijzonder hoe dat werkt. We weten natuurlijk allemaal wel, dat als dit een GroenLinks/PvdA kabinet was geweest, BNR nooit in scripties van vijftien jaar geleden was gaan neuzen, dan is dat ineens niet nodig.
Nou ja, de vraag is of ze uberhaupt nog wel ergens aan de bak komt.quote:Op maandag 16 februari 2026 14:36 schreef Enchanter het volgende:
Die kan die baan van staatssecretaris wel vergeten. Als je al voordat je bent begonnen aan het liegen bent , neemt niemand je nog serieus , behalve je partijgenoten dan
Zal niet de laatste zijn.quote:
Dit is dus ook waar het in de kern mis gaat bij liberalen, “Ik kan het, dus jij kan het ook! En als het niet lukt heb je je best niet gedaan.”. Zo werkt het niet, het leven is een aaneenschakeling van relatieve toevalligheden waar je per saldo maar beperkt invloed op hebt. Best vaak komt het best wel goed, maar dat kan niet als maatstaf genomen worden.quote:Op maandag 16 februari 2026 14:32 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
https://d66.nl/nieuws/maidenspeech-nathalie-van-berkel/
[..]
Opzich zit hier dus wel een kern van waarheid in, ook als je je genoten opleiding bij elkaar verzint kun je nog best ver komen.
ALS ze er al achter komen. CV's worden soms wel eens gechecked maar dan gaan ze de referenties na die je zelf op gegeven hebt. Dat kan net zo goed je moeder zijn zeg maar.quote:Op maandag 16 februari 2026 14:48 schreef Momo het volgende:
Bij een normale baan lig je er denk ik ook wel uit toch als blijkt dat je die opleiding helemaal niet gedaan hebt en/of geen diploma hebt gehaald.
Waarom niet eigenlijk? Wordt er dan nu weer in scripties gekeken of hebben we te maken met een PvdA-GL politicus?quote:
Niks is toevallig, alles gebeurd met een redenquote:Op maandag 16 februari 2026 14:52 schreef Kowloon het volgende:
het leven is een aaneenschakeling van relatieve toevalligheden
Eigenlijk wel. Er wordt duidelijk met twee maten gemeten.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |