Vannacht?quote:
Die Birkeland mag er wel zijn inderdaad.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:20 schreef vul_maar_in het volgende: oeh ik vind 1 van die amerikaanse dames wel erg liev.
Zeker Dijkstra is zowat altijd positief over een Nederlandse prestatie, ook als die net 13e is geworden..quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:22 schreef Remco het volgende:
Matig commentaar trouwens, ze waren echt veel te enthousiast met deze tijd en race, begin was slecht maar eigenlijk de laatste ronde ook.
Oh 3 uur zelfs pas.quote:
Japan kun je inderdaad wel beter treffen. Al was Japan in de finale (gezien de vermoeidheid) nog wel beter geweest.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:23 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat wel, maar je moet hem eerst winnen, dat lijkt mij tegen dit Canada sowieso geen garantie.
Tegen Japan ook niet.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:23 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat wel, maar je moet hem eerst winnen, dat lijkt mij tegen dit Canada sowieso geen garantie.
quote:
quote:Programma:
14 Februari
16:00 Kwarfinales Vrouwen
15 Februari
16:00 Kwartfinales Mannen
17 Februari
14:30 Halve finales Mannen
14:52 Halve finales Vrouwen
16:22 B-Finale Mannen
16:28 Finale Mannen
16:41 B-Finale Vrouwen
16:47 Finale Vrouwen
Nee. Al is Canada denk ik wel een zwaardere tegenstander.quote:
links op het bankje voor de kijkers thuis tochquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:24 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Die Birkeland mag er wel zijn inderdaad.
Joy gooit antoinette onder de busquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:25 schreef Felagund het volgende:
Schuld van Joy, die zenuwachtig was.
Tommy Haas?quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:24 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Wie was die vent naast Conijn?
Wel een record aan medailles voor Nederland als ze allemaal zo zouden denken.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
In de training waren we al Olympisch kampioen!
Goud kan best. Brons ook. Vierde kan alleen als je op je bips gaat in de troostfinale of als Canada op de bips gaat in de halve finale.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:26 schreef TheVulture het volgende:
Het is ook niet alsof ze seconden achter liggen he, wat kunnen we hier toch altijd alles overanalyseren
Kloptquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:26 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
links op het bankje voor de kijkers thuis toch
quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:26 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
links op het bankje voor de kijkers thuis toch
Op de schopstoel…quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:29 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Joy uit het team halen. Kan duidelijk niet met spanning omgaan, zie OKT.
Of in de leer bij Nuis.
Echt bizar lakse houding hequote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:29 schreef Redefine het volgende:
Marijke mikt op een mooie 9e plaats op de 1500 meter.
Met de geblesseerde debutant Kerkhoff of enigma Conijn zullen ze opeens wel twee seconden harder gaan ja.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:29 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Joy uit het team halen. Kan duidelijk niet met spanning omgaan, zie OKT.
Of in de leer bij Nuis.
Ja, dit slaat nergens op nee.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:30 schreef Redefine het volgende:
[..]
Met de geblesseerde debutant Kerkhoff of enigma Conijn zullen ze opeens wel twee seconden harder gaan ja.
Als hele domme dingen roepen een Olympische sport was dan had dat goed kunnen zijn voor goud.quote:
Nuisquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:29 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Joy uit het team halen. Kan duidelijk niet met spanning omgaan, zie OKT.
Of in de leer bij Nuis.
Nee dan brons met een wereldrecordquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:27 schreef kilon het volgende:
Typisch Nederlands zal zijn dat je verliest van Japan (op waarde geklopt) en dat je dan tegen Canada moet om brons omdat die een misslag maakten tegen de VS of zo.
Maar zulke dingen zie je eerder bij de mannen gebeuren.
Ja, omdat hij zich meerdere keren niet plaatste wegens de druk op het OKTquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:36 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Tot aan deze Spelen: 3 afstanden, 3x Olympisch goud
Toen had je wel ijskonijn Wust ipv deze labiele groepquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:37 schreef Redefine het volgende:
Uiteraard hier toch het liefste de gouden medaille zonder zorgen. Maar het is toch wel een stuk mooier als er wel echte tegenstand is. Die gouden medaille van 2014 onthouden we eigenlijk ook alleen maar omdat het de enige bij de TP is tot nu toe.
Schouten in 2014?quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:39 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Toen had je wel ijskonijn Schouten ipv deze labiele groep
Wust bedoelde ik.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:41 schreef Redefine het volgende:
[..]
Schouten in 2014?
En Schouten met Olympisch goud op de Team Pursuit?
[ afbeelding ]
Fitzrandolph die vals startte maar doormocht omdat zn vader starter was.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:40 schreef Marcoss het volgende:
Fitzrandolph, Cheek.. dat zijn bij een quiz over winnaars op de OS ook niet de allereerste namen die je noemt
edit: oh, dat het is andere topic
Dat team had ook goud behaald met de rest. Ter Mors, Leenstra en Van Beek waren ook te goed voor de rest.quote:
Ter Mors kon ook goed pieken natuurlijk. Groenewoud, Rijpma en Beune lijken eerder het tegenovergesteldequote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:43 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat team had ook goud behaald met de rest. Ter Mors, Leenstra en Van Beek waren ook te goed voor de rest.
Goede dalers.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:44 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Ter Mors kon ook goed pieken natuurlijk. Groenewoud, Rijpma en Beune lijken eerder het tegenovergestelde
We zouden al die Aziaatjes sowiezo van de baan moeten kunnen beuken a la bowser vs toad.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat WE bij de vrouwen TP maar 1 goud hebben is eigenlijk ook gewoon een SCHANDE
Nog erger om te bedenken dat het i.c.m. de mannen maar 2 goud isquote:Op zaterdag 14 februari 2026 16:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat WE bij de vrouwen TP maar 1 goud hebben is eigenlijk ook gewoon een SCHANDE
Zou het? Die zijn 8ste en 7de geworden de laatste wereldkampioenschappen.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:20 schreef Slobeend het volgende:
Nederland-Frankrijk lijkt me wel een direct duel om de vierde halve finale plek.
Dat is mijn verwachting ja.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:26 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Zou het? Die zijn 8ste en 7de geworden de laatste wereldkampioenschappen.
Ook al zou Nederland een wonder verrichten en goud winnen dan is Anema nog ziedend als Bergsma niet rijdt.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:22 schreef Remco het volgende:
Bert heeft dienst vandaag, de ach Nederland zit onder de control v, Anema zal vast alweer ziedend zijn, ik heb er zin aan!
Dit seizoen en de schaaters in vorm of uit vorm. De Duitsers en Japanners vind ik hier tot nu toe vrij matig.quote:
Die bakken er weinig van inderdaad, maar de TP is wel een lastig iets. Die Amerikanen zijn individueel ook niet allemaal even bijzonder.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:29 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dit seizoen en de schaaters in vorm of uit vorm. De Duitsers en Japanners vind ik hier tot nu toe vrij matig.
quote:Op zondag 15 februari 2026 15:22 schreef Remco het volgende:
Bert heeft dienst vandaag, de ach Nederland zit onder de control v, Anema zal vast alweer ziedend zijn, ik heb er zin aan!
Hopelijk vraagt Bert nog wel aan Anema waarom Groenewoud achteruit schaatst als hij geïnterviewd wordtquote:Op zondag 15 februari 2026 15:22 schreef Remco het volgende:
Bert heeft dienst vandaag, de ach Nederland zit onder de control v, Anema zal vast alweer ziedend zijn, ik heb er zin aan!
Heiden had ook betere pillen als aankomend arts.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:39 schreef Zorro het volgende:
Ik word zo moe van die 5x goud vergelijking met Heiden.
Alle afstanden winnen is toch onvergelijkbaar veel beter dan 3 afstanden en 2 kermisonderdelen
Ter nagedachtenis aan alle gemiste kansen op goud.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:41 schreef Em31 het volgende:
Al die dramatische muziek steeds bij de reportages/interviews.
Het was vooral de schuld van Kramer dat Bergsma niet mee mocht doen.quote:
4 jaar geleden hadden we een ploeg uit 1 team!quote:Op zondag 15 februari 2026 15:42 schreef kilon het volgende:
Teamafstanden gaan in Nederland nooit werken met de verschillende commerciële ploegen.
Van die drie was Blokhuijsen nog wel de sympathiekste.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:44 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Het was vooral de schuld van Kramer dat Bergsma niet mee mocht doen.
Zeker, Blokkie was wel oke.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:44 schreef Redefine het volgende:
[..]
Van die drie was Blokhuijsen nog wel de sympathiekste.
Bij de vrouwen niet joh, die zijn eigenlijk altijd wel goed individueel.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:44 schreef Marcoss het volgende:
[..]
4 jaar geleden hadden we een ploeg uit 1 team!
Maar tegenwoordig lukt het vooral niet omdat we kwalitatief ook te matig zijn
Tegenwoordig beginnen ze als het goed is met Bosker. En wisselen ze dan halverwege (als enige overigens).quote:Op zondag 15 februari 2026 15:44 schreef AgnesGru het volgende:
De belangrijkste vraag, gaat Chris sneller openen dan Beune?
Bij hem zal het 'probleem' eerder zijn dat die wat saai was.quote:
Die heeft een mat.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |