abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_220079522

Vanaf 5 januari bij RTL 4

Deze winter komt RTL 4 terug met ‘Winter Vol Liefde’! Acht singles hebben Nederland verlaten om hun dromen na te jagen in Oostenrijk, Noorwegen, Zweden, Andorra en Zwitserland. Als chef-kok of lodge-eigenaar leiden ze een heerlijk leven, maar dit willen ze graag delen met die ene speciale persoon die hun hart verwarmt. De eerste beelden beloven romantiek in de koude wintermaanden, waar mogelijk liefde opbloeit te midden van besneeuwde bergtoppen en warme haardvuren. 'Winter Vol Liefde' is vanaf maandag 5 januari te zien bij RTL 4 en een week vooruit te streamen bij Videoland.

Maak hieronder kennis met de acht hoofdpersonen van 'Winter Vol Liefde' seizoen 3.

Andre, 28 jaar, Andorra

Andre woont al bijna zijn hele leven in het prachtige Andorra. Op jonge leeftijd vertrok hij samen met zijn ouders naar één van de kleinste staten van Europa. Daar schittert hij tegenwoordig als chef-kok in de keuken van het familiehotel en maakt hij, soms samen met zijn vader, de meest verrukkelijke maaltijden. Hij is op zoek naar een leuke, spontane Nederlandse jonge vrouw die net als hij familie hoog in het vaandel heeft staan en niet bang is om de handen uit de mouwen te steken in het hotel.

Robin, 60 jaar, Zweden

Maak kennis met de vrolijke Robin die zijn droom heeft nagejaagd door in 2024 te emigreren naar de Zweedse plaats Unnaryd. Hier heeft hij een typisch Zweeds houten huisje waar hij regelmatig aan klust. Robin is op zoek naar een dame met een hoog knuffelgehalte, die samen met hem het Zweedse leven wil omarmen.

Claudia, 53 jaar, Oostenrijk

Claudia woont sinds enkele jaren weer in haar Oostenrijkse geboorteplaats Wendling bei Haag. Ze ging terug naar haar roots om hier haar ouderlijk huis en guesthouse te verbouwen tot een kleurrijke Bed & Breakfast.
Inmiddels is de B&B bijna af en is Claudia druk met het creëren van een interieur met een huiselijke sfeer. Ze zoekt een levenslustige, slimme en zelfstandige Nederlandse man met een open mindset.

Monique, 61 jaar, Zwitserland

Monique woont in het prachtige Zwitserland waar ze uitkijkt op de Mont Blanc. In de plaats Arzier is zij bezig met het opstarten van haar Bed & Breakfast. Daarnaast werkt Monique als projectmanager bij een medisch bedrijf. Hiervoor reist zij vaak op en neer naar zowel Azië als Afrika, maar gelukkig is haar werk flexibel en is zij ook regelmatig in Zwitserland te vinden. Ze is op zoek naar een leuke, loyale Nederlandse man die sportief is en houdt van reizen.

Klaas, 53 jaar, Oostenrijk

Maak kennis met Klaas, een zorgzame vader van drie kinderen. Klaas verhuurt in het schilderachtige Weissenbach am Lech in Oostenrijk twee vakantiewoningen in een grote oude boerenwoning. Daarnaast werkt hij drie dagen per week als timmerman en soms ook als berggids. Klaas staat open voor een nieuwe relatie en hoopt een warme, sportieve, empathische vrouw te ontmoeten die net als hij van de bergen en de natuur houdt.

Elsje, 49 jaar, Zweden

Elsje is geen onbekende in het winterse liefdesavontuur. In het eerste seizoen van 'Winter Vol Liefde' bezocht zij Guido in Zweden - om de liefde te ontdekken. Helaas sloeg de vonk toen niet over. Nu gaat ze zelf het avontuur aan en heet ze single mannen welkom in haar lodge in de prachtige Zweedse plaats Hammarstrand. Elsje is op zoek naar een fitte, avontuurlijke Nederlandse man met een goede dosis humor. Iemand waarmee ze samen op pad kan gaan en die haar levensstijl begrijpt.

Hans, 73 jaar, Noorwegen

Hans is een passievolle, daadkrachtige en actieve man. Hij woont al ruim vijftig jaar in de prachtige uitgestrekte vlaktes van Noorwegen, in Ås. Hier heeft hij een grote woning waar hij maar al te graag aan klust. Hoewel hij al ruim vijftig jaar in Noorwegen woont, geniet hij nog steeds van de Hollandse nuchterheid. Dit is dan ook wat hij zoekt in een dame, naast dat zij hem kan bijhouden in zijn actieve bestaan.

Hanneke, 34 jaar, Oostenrijk

De ondernemende Hanneke verruilde onze lage landen voor het prachtige Oostenrijk. Ze woont in het gezellige Saalbach, een geliefd wintersportparadijs onder Nederlanders. Hanneke werkt als marketeer én organiseert onvergetelijke wintersportvakanties. Ze geniet van de rust die de Oostenrijkse bergen haar bieden, maar skiet het liefst dagelijks en houdt daarnaast van gezelligheid met vrienden. Wat Hanneke nog mist? Die ene charismatische, leuke, stoere man aan haar zijde, om samen nieuwe avonturen mee te beleven!

'Winter Vol Liefde' wordt geproduceerd door Blue Circle, a Fremantle Company, en is vanaf maandag 5 januari om 20.30 uur te zien bij RTL 4 en een week vooruit te streamen bij Videoland.

Bron RTL
Foto's ©Thiza Wijnje
  Moderator / Miss SHO donderdag 12 februari 2026 @ 20:58:48 #2
22592 crew  Ole
pi_220079566
Wim over de toekomst
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_220079576
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 20:48 schreef Ronaldussen het volgende:
Klaas wil gelijk de band hebben zoals hij met zijn vrouw had en vergeet "even" dat er waarschijnlijk toen ook een 'aanloopje' nodig was.
Mwah. Het verwijt “weduwe” wordt nu wel erg vaak herhaald. Zijn de vrouwen die langskomen zo leuk? Nee. Stuiterballen of needy.

En een klik of juist afkeer merk je vrij snel.
Ook alle successen in dit programma zijn altijd setjes geweest die meteen een klik hadden. Zowel in de zomer- als winteredities. Kijk nu naar Robin en je ziet het bij Elsje.

De stewardess heeft helemaal geen interesse om daar in de bergen te wonen. Dan houdt het toch sowieso op?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_220079583
het ging over grietje, dus ik zei in je nietje, in je eentje dus
pi_220079586
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 20:52 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Ja maar het is geen jaartje.

Bij veel mensen zie je dat ze daar nooit zouden willen wonen en / of het kan niet vanwege kinderen.
Die vrouw wil ook niet 7 dagen per week in de bergen wonen.
Waarom reageert zij met al die verschillen dan? Deze mensen die een oproep doen zoeken bijna altijd iemand die bij ze komt wonen. :)

Er doen gewoon een hoop mensen mee voor het stukje tv. Even bekend worden. Net als die jongen bij Hanneke met een klein zoontje.
Ik heb het idee dat Klaas dat vindt. Volgens mij heeft zij geen problemen om daar te wonen. Het feit al dat ze aangaf het af en toe in de stad leuk te vinden schoot hem al gelijk in het verkeerde keelgat.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_220079589
Haantje Wim
pi_220079590
Wim gaat hard, te hard.
pi_220079598
Zodra er concurrentie is gaat hij hard, is er niemand is hij ook niet thuis.
pi_220079615
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:00 schreef Soury het volgende:

[..]
Ik heb het idee dat Klaas dat vindt. Volgens mij heeft zij geen problemen om daar te wonen. Het feit al dat ze aangaf het af en toe in de stad leuk te vinden schoot hem al gelijk in het verkeerde keelgat.
Ik zie haar daar ook niet wonen. Plus kinderen die nog lang thuis wonen. Wat heeft het dan voor nut om iets op te bouwen?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_220079621
Waar gaat die fietser heen? Ff gemist
  Moderator / Miss SHO donderdag 12 februari 2026 @ 21:03:51 #11
22592 crew  Ole
pi_220079643
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:02 schreef Kanaroe het volgende:
Waar gaat die fietser heen? Ff gemist
Monique
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_220079652
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:03 schreef Ole het volgende:

[..]
Monique
Ah, dank
pi_220079672
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:02 schreef Kanaroe het volgende:
Waar gaat die fietser heen? Ff gemist
jemig daar vraag je me wat, ik zag hem wel maar....
pi_220079682
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 20:59 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Mwah. Het verwijt “weduwe” wordt nu wel erg vaak herhaald. Zijn de vrouwen die langskomen zo leuk? Nee. Stuiterballen of needy.

En een klik of juist afkeer merk je vrij snel.
Ook alle successen in dit programma zijn altijd setjes geweest die meteen een klik hadden. Zowel in de zomer- als winteredities. Kijk nu naar Robin en je ziet het bij Elsje.

De stewardess heeft helemaal geen interesse om daar in de bergen te wonen. Dan houdt het toch sowieso op?
Om een klik te voelen, moet je er ook wel voor open staan. Klaas lijkt nogal een behoorlijk eisenpakket te hebben en als er ook maar íets anders gaat dan hoe hij het in z'n hoofd heeft, vindt hij het meteen al niks. Tja, dan ga je ook nooit de klik voelen.

Verder eens dat het met Barbara sowieso niks zal worden. Met een zoon van 14 ben je gewoon nog jaren gebonden aan Nederland.
pi_220079688
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:05 schreef Chanel5 het volgende:

[..]
jemig daar vraag je me wat, ik zag hem wel maar....
Naar Monique heb ik van horen zeggen ;)
pi_220079706
Hansolo
pi_220079726
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:06 schreef Kanaroe het volgende:

[..]
Naar Monique heb ik van horen zeggen ;)
ach jaaaaa, jemig was het even kwijt, nou ben benieuwd ik vind haar nogal terughoudend
pi_220079749
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:09 schreef Chanel5 het volgende:

[..]
ach jaaaaa, jemig was het even kwijt, nou ben benieuwd ik vind haar nogal terughoudend
Ole schreef het hierboven al, haha
Lees maar trug :)
pi_220079757
Doe maar een hoedje...
pi_220079760
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:07 schreef Kanaroe het volgende:
Hansolo
_O- ^O^
pi_220079763
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:09 schreef Chanel5 het volgende:

[..]
ach jaaaaa, jemig was het even kwijt, nou ben benieuwd ik vind haar nogal terughoudend
Prima reden om Wim een enkeltje thuis te geven.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_220079787
hmm ze verwachtte niet dat ze gelijk met haar evt as schoonouders geconfronteerd zou worden
pi_220079813
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:11 schreef Soury het volgende:

[..]
Prima reden om Wim een enkeltje thuis te geven.
ja, hoor haar net zeggen dat 3 wat veel is
mijn reactie hier was gelijk, dan kan Wim naar huis
pi_220079820
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:02 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Ik zie haar daar ook niet wonen. Plus kinderen die nog lang thuis wonen. Wat heeft het dan voor nut om iets op te bouwen?
Weet ik veel, misschien woont dat joch ook vaak bij zijn vader. Als je echt gek op iemand (gaat worden) bent dan pas je daar wel een mouw aan. Ik neem aan dat Barbara die beslissing om te schrijven ook niet zonder na te denken heeft genomen.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_220079856
Bij André heb ik 3 dezelfde meiden langs zien komen, niet alleen kwa uiterlijk maar ook in taalgebruik en attitude
Botte knoest Mylène was de uitzondering, en zij zag hem wel zitten
pi_220079914
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:17 schreef Kanaroe het volgende:
Bij André heb ik 3 dezelfde meiden langs zien komen, niet alleen kwa uiterlijk maar ook in taalgebruik en attitude
Botte knoest Mylène was de uitzondering, en zij zag hem wel zitten
Die meiden komen altijd heel enthousiast binnen en dat wordt dan steeds minder. :D Behalve Mylène.

Ik weet ook niet of hij echt iemand zoekt. Volgens mij heeft hij zoveel mensen om zich heen daar dat hij niks mist of zoekt.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_220079934
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:20 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Die meiden komen altijd heel enthousiast binnen en dat wordt dan steeds minder. :D Behalve Mylène.

Ik weet ook niet of hij echt iemand zoekt. Volgens mij heeft hij zoveel mensen om zich heen daar dat hij niks mist of zoekt.
Precies!

En wat hij zoekt...? Het idee van een partner, omdat dat 'zo hoort' ?
Of nog een moederfiguur
pi_220079973
André zoekt niks, zijn moeder zoekt wat. André's leven draait om de keuken, zijn motor en darts. En om z'n hometrainer, al is het meer omdat ie telkens om dat ding moet lopen om zijn appartement uit te kunnen dan dat ie 'm gebruikt :+
pi_220079986
Klaas verzint elke keer weer wat om zijn van nature bruisende karakter niet tentoon te stellen. Vraag me af of hij dat werkelijk is.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  donderdag 12 februari 2026 @ 21:27:18 #30
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_220079993
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:20 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Die meiden komen altijd heel enthousiast binnen en dat wordt dan steeds minder. :D Behalve Mylène.

Ik weet ook niet of hij echt iemand zoekt. Volgens mij heeft hij zoveel mensen om zich heen daar dat hij niks mist of zoekt.
Heb ook niet het idee dat hij perse wat mist (behalve wat afstand van z'n ouders imho :{ ). Meer het idee dat z'n moeder wil dat hij een vrouw (en kinderen) krijgt.
pi_220080014
Peter is net zo een zeikerd als Wim dus Moniek blijft met niemand over.
Sommige mensen doen mij denken aan een oude tv, die moet je ook eerst een knal verkopen voor helder beeld.
One moment you’re 20 in the 70’s and the next you’re 70 in the 20’s.
pi_220080028
Wat vind ik dat toch lelijk bij een man, zo'n skinny jeans met blote enkels
  donderdag 12 februari 2026 @ 21:31:17 #33
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_220080043
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:26 schreef Soury het volgende:
Klaas verzint elke keer weer wat om zijn van nature bruisende karakter niet tentoon te stellen. Vraag me af of hij dat werkelijk is.
Klaas denkt dat hij heel druk is, maar is het niet. Hanneke denkt dat ze een feestbeest is, maar is het niet. Hans denkt dat ie 30 is, maar is het niet. Monique denkt dat ze interessant en aantrekkelijk is, maar is het niet.
Dit is het seizoen van verkeerde zelfbeelden.
pi_220080053
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:17 schreef Kanaroe het volgende:
Bij André heb ik 3 dezelfde meiden langs zien komen, niet alleen kwa uiterlijk maar ook in taalgebruik en attitude
Botte knoest Mylène was de uitzondering, en zij zag hem wel zitten
Dat dacht ik ook exact, zie het verschil nauwelijks. Alle drie trouwens niet perse onaardig. Ik denk echt dat hij zijn handjes mag dicht knijpen met 1 van de 2 die er nu zijn.
pi_220080073
quote:
15s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:31 schreef kwiwi het volgende:

[..]
Klaas denkt dat hij heel druk is, maar is het niet. Hanneke denkt dat ze een feestbeest is, maar is het niet. Hans denkt dat ie 30 is, maar is het niet. Monique denkt dat ze interessant en aantrekkelijk is, maar is het niet.
Dit is het seizoen van verkeerde zelfbeelden.
:D
pi_220080099
Ach Mickey :{
pi_220080103
quote:
15s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:31 schreef kwiwi het volgende:

[..]
Klaas denkt dat hij heel druk is, maar is het niet. Hanneke denkt dat ze een feestbeest is, maar is het niet. Hans denkt dat ie 30 is, maar is het niet. Monique denkt dat ze interessant en aantrekkelijk is, maar is het niet.
Dit is het seizoen van verkeerde zelfbeelden.
Haha waar !
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_220080117
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:31 schreef Remco het volgende:

[..]
Dat dacht ik ook exact, zie het verschil nauwelijks. Alle drie trouwens niet perse onaardig. Ik denk echt dat hij zijn handjes mag dicht knijpen met 1 van de 2 die er nu zijn.
Hij lijkt nooit enthousiast bij die meiden. Of hij is gewoon echt geen vrouwen gewend.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_220080125
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:34 schreef Ronaldussen het volgende:
Ach Mickey :{
Ja, sneu
Lieve vrouw, gun haar wel een maatje, maar Hans was absoluut ongeschikt voor der
pi_220080177
Waarom moet je tegenwoordig in restaurants telkens uit die hondenvoerbakken eten? Hou 's op :{w
pi_220080198
Voor Klaas is het klaar denk ik.
pi_220080205
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:38 schreef Ronaldussen het volgende:
Waarom moet je tegenwoordig in restaurants telkens uit die hondenvoerbakken eten? Hou 's op :{w
Anders rolt je knödel over de tafel, vandaar
pi_220080206
Leuke gozer die Jordy, ben benieuwd of hij Hanneke wel wat vindt.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_220080234
Hans zonder sjans.
pi_220080241
Over 10 jaar kan Iris zijn katheter verschonen, tegen een riante vergoeding natuurlijk
  donderdag 12 februari 2026 @ 21:43:25 #46
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_220080255
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:40 schreef Soury het volgende:
Leuke gozer die Jordy, ben benieuwd of hij Hanneke wel wat vindt.
Lijkt me sterk, want dit is Hanneke:

  donderdag 12 februari 2026 @ 21:46:43 #47
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_220080313
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:42 schreef Kanaroe het volgende:
Over 10 jaar kan Iris zijn katheder verschonen, tegen een riante vergoeding natuurlijk
Betaald van die bakken met geld die hij als "chefkok" met z'n overheerlijke zwartgeblakerde pannenkoeken verdiend heeft?
pi_220080427
quote:
10s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:46 schreef kwiwi het volgende:

[..]
Betaald van die bakken met geld die hij als "chefkok" met z'n overheerlijke zwartgeblakerde pannenkoeken verdiend heeft?
Weet ik niet :D
Maar ik zag Iris voor me als gespecialiseerd verpleegster op verkenningstocht
  donderdag 12 februari 2026 @ 21:57:18 #49
241690 kibo
Semper Fidelis
pi_220080489
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:52 schreef Kanaroe het volgende:

[..]
Weet ik niet :D
Maar ik zag Iris voor me als gespecialiseerd verpleegster op verkenningstocht
Het wachten is op het moment dat ze achteloos informeert of Hans een riante zorgverzekering heeft.
pi_220080495
Ik vind die Hanneke een beetje een stijve muts maar oke, we gaan het zien.
pi_220080502
Een beetje maar? :D
  donderdag 12 februari 2026 @ 21:59:25 #52
12902 pmponer
One Punch is enough
pi_220080527
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:52 schreef Kanaroe het volgende:

[..]
Weet ik niet :D
Maar ik zag Iris voor me als gespecialiseerd verpleegster op verkenningstocht
Ah ja zou dat haar verdienmodel zijn, Op zoek naar een geriatrische patiënt, en dan daar huis en haard van overnemen.
Drop you like an ill, bad habit
pi_220080532
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:57 schreef kibo het volgende:

[..]
Het wachten is op het moment dat ze achteloos informeert of Hans een riante zorgverzekering heeft.
Ze is al weg
Met al haar geheime aantekeningen >:)
pi_220080533
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:43 schreef kwiwi het volgende:

[..]
Lijkt me sterk, want dit is Hanneke:

[ afbeelding ]
Kijk Claudia overdrijft het wel erg als er een vent voor de deur staat maar bij Hanneke zie je idd niks. Oh hallo !!
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_220080536
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:58 schreef Ronaldussen het volgende:
Een beetje maar? :D
nou ja, ik dacht, ik hou me een beetje in
  donderdag 12 februari 2026 @ 22:01:46 #56
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_220080618
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:59 schreef Soury het volgende:

[..]
Kijk Claudia overdrijft het wel erg als er een vent voor de deur staat maar bij Hanneke zie je idd niks. Oh hallo !!
Eerst vond ik Claudia maar niks, met dat gegil als er een man aanbelde :') Maar uiteindelijk is ze de enige oprechte en leuke persoonlijkheid.
pi_220080628
2 jaloerse kerels
pi_220080630
Weer een sinterklaasgedicht...
  donderdag 12 februari 2026 @ 22:02:05 #59
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_220080633
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 22:00 schreef Chanel5 het volgende:

[..]
nou ja, ik dacht, ik hou me een beetje in
Nergens voor nodig, je mag hier helemaal los gaan :P
pi_220080647
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:38 schreef Ronaldussen het volgende:
Waarom moet je tegenwoordig in restaurants telkens uit die hondenvoerbakken eten? Hou 's op :{w
Valt mij ook vaak op. Bij het thuisservies ook al. Van die hoge opstaande randen zoals je dat soort borden vroeger gewoon een soepbord noemde. Rare trend.
  Moderator / Miss SHO donderdag 12 februari 2026 @ 22:02:42 #61
22592 crew  Ole
pi_220080654
Wim is jaloers
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_220080672
oheheeehajeeee weer een nieuwe bij claudia volgende week
pi_220080674
Claudia... zelfs als je een wind laat reageert ze nog enthousiast... |:)
pi_220080677
Lachen zeg, die kerels onderling _O-
Wat een strijdgewoel, heerlijk
pi_220080679
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 22:02 schreef Ole het volgende:
Wim is jaloers
Dat ben ik al van hem gewend maar die ander doet mee en dat valt me tegen.
pi_220080720
quote:
1s.gif Op donderdag 12 februari 2026 22:02 schreef kwiwi het volgende:

[..]
Nergens voor nodig, je mag hier helemaal los gaan :P
Eh voor de sier hè want losgaan kan en durf ik wel hoor.
pi_220080729
Droevig soesafoon muziekje onder het diner bij Hanneke :Y)
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  donderdag 12 februari 2026 @ 22:07:26 #68
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_220080755
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 22:02 schreef Ole het volgende:
Wim is jaloers
What else is new.
Die man wil een Nederlandse vrouw in Zwitserland. Nou dan is je visvijver al minimaal. En dan is hij ook nog eens niet de meest interessante/leuke/knappe man. Ja dan hou je alleen zo'n Monique nog over in je vijvertje. Maar vervolgens sta je met 3 man te hengelen, en is de kans groot dat een ander er met die ene kans die je nog had vandoor gaat natuurlijk. Hij is gewoon wanhopig.
pi_220080763
Tot de volgende keer maar weer :W
pi_220080797
ja tot de volgende
pi_220080830
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 22:03 schreef Chanel5 het volgende:

[..]
Dat ben ik al van hem gewend maar die ander doet mee en dat valt me tegen.
Ja he? Ik had Peter wat hoger ingeschat. Maar die nieuwe man is ook wel leuk, Wim was totaal geen competitie.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_220080832
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:59 schreef pmponer het volgende:

[..]
Ah ja zou dat haar verdienmodel zijn, Op zoek naar een geriatrische patiënt, en dan daar huis en haard van overnemen.
Dat dachten ze bij RTL ook al, vandaar dat twin-peaks deuntje _O-
Sommige mensen doen mij denken aan een oude tv, die moet je ook eerst een knal verkopen voor helder beeld.
One moment you’re 20 in the 70’s and the next you’re 70 in the 20’s.
pi_220081179
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:02 schreef Kanaroe het volgende:
Waar gaat die fietser heen? Ff gemist
Ik moest lachen :D
pi_220081238
Rick Evers.
quote:
Dat was me de uitzending wel hè. Glutenvrije knoedels, twee keer een afscheid en drie nieuwe mensen. Waaronder een man van middelbare leeftijd in een wielrenpak. Ik ben zo bang dat ik dat later zelf ook ga doen. En dat ik dan ook denk dat het me goed staat. Spillenpootjes, een klein buikje en dat alles stevig ingepakt in een lycra pakje met reclame voor Marcels Fruitpaleis op mijn rug. Ik hoop toch zo dat mijn vrouw mij tegenhoudt.

Voor de dynamiek bij Monique was het natuurlijk goed dat Harm erbij is gekomen. Die andere twee gedragen zich namelijk al dagen alsof ze een immuniteitsmunt op zak hebben. Neem nu die vervelende Wim. Meneer wil graag weten hoe Monique de toekomst ziet zodat hij zijn planning erop kan afstemmen. ‘Als jij op dinsdag naar je werk moet, kan ik ’s ochtends de container buiten zetten. Boodschappen doe ik graag op vrijdag. Komt jou dat uit?’

Of clowntje Harm echt een geduchte concurrent is, vraag ik me af. Hij weet weliswaar alles van oxytocine en zijn gedicht viel goed in de smaak, maar ik heb toch het idee dat vooral de zelfverzekerde Peter er nog niet echt van aan de slingerschijt raakt. Sterker nog, volgende keer geeft Peter aan dat hij schijtziek wordt van circus Harm. Dat wordt gezellig in Zwitserland.

Van gezellig naar Hanneke is een te grote stap, dus ik ga eerst naar André. Het dartavondje van gisteren heeft bij Lisette niet echt voor vlinders in het boikje gezorgd en ze vertelt tegen André dat ze meer tijd nodig heeft. Gelukkig is André ook nog niet verliefd, dus ze kroelen voorlopig rustig door. Of ze de tijd krijgen is maar de vraag, want nieuweling Yasmine stond ineens op de stoep.

Het grappige is dat Lisette en Yasmine erg op elkaar lijken. Alleen wat Lisette met darten heeft, heeft Yasmine met kaas. Ze krijgt er kippenvel van, tranen springen in de ogen en ze wil het liefst wegrennen. Nu heb ik gehoord dat André op vrijdagavond altijd met zijn maten gaat kaasfonduen, dus misschien kan Yasmine dan thuis op de bank een meisjesavond houden.

Voor Hans zijn meisjesavonden voorlopig wat lastig, want zijn vrouwen zijn er vandaag allebei vandoor gegaan. In het persbericht staat dat partijen in goed overleg uit elkaar gegaan zijn. Iris omdat ze ruimte wilde maken en Mickey omdat ze vanuit Hans geen liefde voelde. De werkelijkheid is echter dat de dames op het aanrecht twee schapenkoppen zagen liggen en dachten: rennen!

Hartverscheurend vond ik de tranen van Mickey. Ze wil zo ontzettend graag haar leven met een partner doorbrengen en nu is het weer niet gelukt. Ik kan alleen maar zeggen: Blijf hopen, Mickey. Vandaag of morgen sta je bij de viskraam in Alblasserdam voor een bakkie kibbeling en zie je naast je ineens de man van je dromen. Alles kan. Blijf kijken, blijf hopen en blijf zoals je bent.

Poeh, wat weet ik dat toch weer mooi te brengen hè. Mag ik dan nu weer iemand afzeiken? Want tjonge jonge, ik word wel een beetje moe van die Klaas hoor. Dat geswitch van gemoedstoestand. Het is toch logisch dat die vrouw niet meteen huis en haard achterlaat om de hele dag tegen een ijsberg op te klimmen. Als ik geen schoolgaande kinderen had, zou ik ze wel verzinnen. Doe effe rustig man. Of neem anders verkering met Gilbert. Die komt meteen.

Wat ik dan wel vind, is dat die Barbara overal wel erg enthousiast over is. Alles is mooi, fantastisch en top. Neem nou die camper van Klaas. Zo moeilijk is het niet om een stukje vloerbedekking op een klepkastje te plakken hoor. Waarschijnlijk kwam haar enthousiasme in dit geval voort vanuit haar vak als stewardess.

‘Let u bij het openen van de bagagevakken goed op. Er kan handbagage uitvallen.’ Ik vind dit trouwens een van de meest onzinnige waarschuwingen ooit. Nog nooit heb ik gezien dat er ergens handbagage uitvalt na het openen van zo’n klep. Gebeurt gewoon niet. Punt. In geen enkel vliegtuig. Ze kunnen beter ergens anders voor waarschuwen. ‘Let u er bij het slapen op dat u niet te ver richting het zijpad hangt. Anders rost ons personeel zesendertig keer ‘per ongeluk’ met die rotkarretjes keihard tegen uw schouderbladen aan. Dank u wel.’

Zo. Dat was hem weer. En Hanneke ben ik niet vergeten hoor. Die komt later. Typisch Hanneke.

Fijn weekend allemaal!
pi_220081586
Na twee matige columns is deze wel weer heerlijk _O_
  zaterdag 14 februari 2026 @ 00:05:43 #76
501914 Flory-
met streepje!
pi_220091630
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 22:02 schreef Ole het volgende:
Wim is jaloers
Misschien ben ik de enige maar ik moet om hem lachen met z'n uber jaloerse gedrag :D
Eigenlijk hoop ik stiekem dat dit een act is want anders echt te triest voor woorden :|W
It's weird being the same age as old people
pi_220093736
Danique en Daniel (tsjechie, Renske) verwachten een B&B kindje :)

https://www.ad.nl/show/da(...)te-kindje~a1b9b28ae/
Frankly, my dear, I don't give a damn.
pi_220093934
Klaas vindt telkens wel weer een minpuntje aan de kandidaten. Die is nog lang niet toe aan een nieuwe relatie want ik heb het gevoel dat hij de dames vergelijkt met zijn overleden vrouw.
  zaterdag 14 februari 2026 @ 13:04:56 #79
165264 Puzzie
Kreng de la crème
pi_220094580
Klaar met Klaas , wat een nare man is dat :X _O-
My age is very
Inappropriate
for my behavior
pi_220094777
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2026 21:40 schreef Soury het volgende:
Leuke gozer die Jordy, ben benieuwd of hij Hanneke wel wat vindt.
Lekker menneke ja! Of mag je dat niet zeggen als vrouw in de 50.
pi_220094960
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 februari 2026 13:32 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]
Lekker menneke ja! Of mag je dat niet zeggen als vrouw in de 50.
Ja hoor natuurlijk mag jij dat zeggen.
Sommige mensen doen mij denken aan een oude tv, die moet je ook eerst een knal verkopen voor helder beeld.
One moment you’re 20 in the 70’s and the next you’re 70 in the 20’s.
pi_220094976
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 februari 2026 11:39 schreef aquawoman het volgende:
Danique en Daniel (tsjechie, Renske) verwachten een B&B kindje :)

https://www.ad.nl/show/da(...)te-kindje~a1b9b28ae/
O jee is Renske met der hooivork al onderweg?
Sommige mensen doen mij denken aan een oude tv, die moet je ook eerst een knal verkopen voor helder beeld.
One moment you’re 20 in the 70’s and the next you’re 70 in the 20’s.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')