Haha wat kinderachtig joh.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Weer een omtrekkende beweging.
Je kunt je punt dus niet onderbouwen.
Verder prima hoor.
Ja, en terecht.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Waarom niet?
Je reageert nogal getriggerd.
Is dom.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:20 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Haha wat kinderachtig joh.
Waarom is het zo moeilijk voor jou om gewoon te zeggen dat het dom was om tegen die auto aan te trappen. Dat je je in allerlei bochten moet wringen om dat maar niet te erkennen. Vreemd hoor.
Die kerel trok geen wapen en bemoeien met politiewerk kan nooit bestraft worden door gewoon maar neergeschoten te worden. Waar heb je het in vredesnaam over manquote:Op woensdag 28 januari 2026 18:37 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Als je een wapen trekt dan loop je ook kans om neergeschoten te worden. Maar goed dat is het punt niet, het punt is dat je niet moet bemoeien met politiewerk. Dat standpunt was/is echt niet controversieel behalve in Minneapolis waar de bevolking zo gek is gemaakt dat ze denken te vechten tegen de reïncarnatie van het derde Reich.
Lees je oorspronkelijke reactie eens terug.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:20 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Haha wat kinderachtig joh.
Waarom is het zo moeilijk voor jou om gewoon te zeggen dat het dom was om tegen die auto aan te trappen. Dat je je in allerlei bochten moet wringen om dat maar niet te erkennen. Vreemd hoor.
Kees? Misschien effe stoppen met zuipen.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:27 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kees je oorspronkelijke reactie eens terug.
Trump is een lastercampagne gestart tegen Pretti, en de wolven huilen mee...quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:29 schreef MoreDakka het volgende:
Dit nieuwe filmpje bewijst nog maar een keer hoe belachelijk het was om die kerel neer te schieten. Als iemand zich zo gedraagt (schoppen tegen een politieauto kan echt niet) dan arresteer je hem, of zorg je ervoor dat hij weg blijft.
Het kan dus wel, zonder te schieten. Ook als de kerel zelf een wapen op zak heeft.
Nee dat klopt maar we praten beetje langs mekaar jij hebt het over de midterms en ik kijk alvast verder naar de president verkiezingen.quote:Op donderdag 29 januari 2026 21:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dan nog: het zijn geen presidentsverkiezingen waarbij de Democraten een kandidaat tegenover Trump moeten zetten.
Pretti is een idioot. Maar dood hoefde hij niet. Ongelukkige samenloop van omstandigheden. Ik verwacht in deze zaak wel veroordelingen aan de kant van ICE.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Trump is een lastercampagne gestart tegen Pretti, en de wolven huilen mee...
Nja dat is ook niet zo moeilijk, als men aageeft de proteesten zijn peacfull en je ziet die gast een agent in het gezicht spuwen en een achterlicht slopen, dat helpt niet bepaald mee.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Trump is een lastercampagne gestart tegen Pretti, en de wolven huilen mee...
Gewoon agressief en misdadig gedrag van ICE.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:55 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Pretti is een idioot. Maar dood hoefde hij niet. Ongelukkige samenloop van omstandigheden.
Zie ik in deze tijd met de Trumpregering die achter ICE staat niet gebeuren.quote:Ik verwacht in deze zaak wel veroordelingen aan de kant van ICE.
Je kent hem niet, maar noemt hem toch een idioot...quote:
Als er een veroordeling komt, dan is het geen ongelukkige samenloop van omstandigheden.quote:Maar dood hoefde hij niet. Ongelukkige samenloop van omstandigheden. Ik verwacht in deze zaak wel veroordelingen aan de kant van ICE.
Het was dan ook een tragisch incident, een incident dat voorkomen had kunnen worden als Pretti niet te veel in zich zelf was gaan geloven.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:24 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Die kerel trok geen wapen en bemoeien met politiewerk kan nooit bestraft worden door gewoon maar neergeschoten te worden. Waar heb je het in vredesnaam over man
Sorry, maar als je tegen politiewagens gaat schoppen en agenten gaat belemmeren tijdens hun werkzaamheden dan ben je een idioot.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je kent hem niet, maar noemt hem toch een idioot...
[..]
Als er een veroordeling komt, dan is het geen ongelukkige samenloop van omstandigheden.
We hebben het over de president hè.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
Nja dat is ook niet zo moeilijk, als men aageeft de proteesten zijn peacfull en je ziet die gast een agent in het gezicht spuwen en een achterlicht slopen, dat helpt niet bepaald mee.
De republikeinen maken daar weer gebruik van, had je anders verwacht dit gebeurt over en weer.
Zoals hier ik het zelfde merk met sleurs en dingen noemen zoals onopgeleid zooitje etc..
Ik zie het een beetje zoals Israel word weg gezet, het land bevind zich midden in een wespen nest en moet zich constant verdedigen, elke mis stap word breed uitgemeten terwijl de ander alles maar mag roepen en doen zonder daadwerkelijke conseqquenties.
Iedereen ziet dat hij zich als een idioot gedragen heeft.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je kent hem niet, maar noemt hem toch een idioot...
[..]
Als er een veroordeling komt, dan is het geen ongelukkige samenloop van omstandigheden.
Ik denk niet eens dat het tot een veroordeling gaat komen. Een wapen ging af, mensen roepen “gun, gun, gun” en vervolgens word Pretti neergeschoten. Vanuit het standpunt van de agent is het niet onredelijk dat hij is gaan schieten.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:55 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Pretti is een idioot. Maar dood hoefde hij niet. Ongelukkige samenloop van omstandigheden. Ik verwacht in deze zaak wel veroordelingen aan de kant van ICE.
En als je een Maga hoedje opzet ben je een held.quote:Op donderdag 29 januari 2026 22:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Sorry, maar als je tegen politiewagens gaat schoppen en agenten gaat belemmeren tijdens hun werkzaamheden dan ben je een idioot.
Daar hoef je geen petje voor op te zetten, gewoon je gezond verstand gebruiken en je komt al een heel eind.quote:Op donderdag 29 januari 2026 23:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
En als je een Maga hoedje opzet ben je een held.
Ik trap niet in dit soort zogenaamde argumenten.
Vanuit jouw standpunt niet.quote:Op donderdag 29 januari 2026 23:01 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik denk niet eens dat het tot een veroordeling gaat komen. Een wapen ging af, mensen roepen “gun, gun, gun” en vervolgens word Pretti neergeschoten. Vanuit het standpunt van de agent is het niet onredelijk dat hij is gaan schieten.
Dat is ook een manier van toegeven niet te begrijpen wat er bedoeld wordt.quote:Op donderdag 29 januari 2026 23:02 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Daar hoef je geen petje voor op te zetten, gewoon je gezond verstand gebruiken en je komt al een heel eind.
Nu zeg je weer wat anders.quote:Op donderdag 29 januari 2026 23:00 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Iedereen ziet dat hij zich als een idioot gedragen heeft.
Ho ho, het moment dat hij agenten ging belemmeren ben je van demonstrant gepromoveerd tot een gevaar.quote:Op donderdag 29 januari 2026 23:02 schreef Wantie het volgende:
[..]
Vanuit jouw standpunt niet.
Je kunt niet voor de agent praten.
Dat jij het normaal vindt dat een agent zijn magazijn leeg schiet op een demonstrant maakt niet dat dat inderdaad zo is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |