Voor wat heeft hij een eeuwige ban gekregen? Voor de meest zieke shit krijgen users soms een dagban...quote:
Kunnen we ze nog wel onder de mensen vertrouwen? Die hebben binnen 5 minuten slaande ruzie en dat is nog het positieve scenario.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 15:34 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Toch maar alle internetnetwerken op aarde platbombarderen en mensen naar buitenjagen. Dat zou iedereen op Frontpage FOK! wel ten goede komen. Gewoon een beetje onder de mensen komen.
Kritiek op de grote kale leider?quote:Op vrijdag 30 januari 2026 15:33 schreef Momo het volgende:
[..]
Voor wat heeft hij een eeuwige ban gekregen? Voor de meest zieke shit krijgen users soms een dagban...
Kritiek op de grote, het erg zwaar hebbende, leider. Die wel eindeloos AI troep maaktquote:
Ik heb een wappiebardame op de dartlocatie die op de Pride in Leiden erachter kwam dat LHTBI-mensen eigenlijk best aardig zijn. Gewoon proberen.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 15:36 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Kunnen we ze nog wel onder de mensen vertrouwen? Die hebben binnen 5 minuten slaande ruzie en dat is nog het positieve scenario.
Ik moet nog even een policy enzo maken.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 15:31 schreef Pistolero het volgende:
Gooi dat forum maar open, inclusief donatieknop.
@:Pino112
Pogacar, gok ik.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 15:33 schreef Pistolero het volgende:
Misschien toch maar eens gaan nadenken wie ik allemaal ga bedreigen en dood ga wensen in mijn toekomstige laatste post hier. Dat moet wel een een knaller worden.
Gratis tip: gewoon alle WLR-mensen PM'en en vooral niet een eventuele link delen hier. Dat trekt alleen maar bagger/holbewoners aan.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 15:44 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ik moet nog even een policy enzo maken.
Dan zal @Pistolero wel de volgende zijn?quote:
Ja gewoon de mensen die meedoen aan FPCL, wielerprono, en vaker in wielertopics over het gehele jaar te vinden zijn.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 16:23 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Gratis tip: gewoon alle WLR-mensen PM'en en vooral niet een eventuele link delen hier. Dat trekt alleen maar bagger/holbewoners aan.
Wat ik al zei, ik wil er wel uitgaan met een banger. Dus nog even broeden op mijn laatste post.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 16:24 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dan zal @:Pistolero wel de volgende zijn?
Vrijheid van Eigen meningsuiting!quote:Op vrijdag 30 januari 2026 16:45 schreef DiegoFuser het volgende:
Ach FOK!
Vrijheid van meningsuiting tot aan de voordeur.
Ai, dit wordt hhh38.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 17:16 schreef hhh38 het volgende:
Ik zocht al een tijdje een excuus om FOK volledig te verlaten, dus alleen maar mooi als dat straks eindelijk kan.
Hopelijk wacht Danny met z'n definitieve aanval tot na de OWS
Dat zou mijn eerste ban ooit zijn.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een ban op FOK! is anno 2026 iets waar je trots op moet zijn en een teken dat je iets goed doet.quote:
Ik heb nog geeneens een fatsoenlijke notequote:Op vrijdag 30 januari 2026 17:19 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Een ban op FOK! is anno 2026 iets waar je trots op moet zijn en een teken dat je iets goed doet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |