Het is verboden maar dat weerhoudt bepaalde idioten niet om het toch te doen. Dus wat is zo'n verbod nu feitelijk waard? En dan bedoel ik in de praktijk en niet het grondbeginsel waar ze voor staan.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:53 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Omdat het geen flikker te maken heeft met een kort rokje.
Omdat dit geweld gebruiken is en geweld gebruiken verboden is, hebben we afgesproken.
Echt, je gaat te ver elan. Ga eens nadenken.
De volgende stap is dat ze een niqaab of andere shit moet dragen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je hoort en leest hoe vaak vrouwen überhaupt worden lastig gevallen is dat echt schrikbarend qua aantallen. Dan zou je dus bij voorkeur niet ook nog een kort rokje aan moeten doen want dan ben je vogelvrij.
Met die redenatie kan je net zo goed voor totale anarchie pleitenquote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is verboden maar dat weerhoudt bepaalde idioten niet om het toch te doen. Dus wat is zo'n verbod nu feitelijk waard? En dan bedoel ik in de praktijk en niet het grondbeginsel waar ze voor staan.
Dat willen de deugders ook niet want daarmee ondermijnen we natuurlijk de rechtstaat. Ze willen eigenlijk alleen deugen en heel hard roepen dat het onacceptabel is en daar blijft het dan bij.quote:
Zelfs een stilstaande klok heeft 2x op een dag gelijk.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:54 schreef xzaz het volgende:
Trump heeft hier ook gelijk in tijdens zijn toespraak. Sommige Europese steden zijn gewoon niet meer wat het geweest is. Tijd voor een Nederlandse ICE.
Best ziek ja.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:40 schreef AchJa het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Het maakt het niet goed maar he, "actie is reactie" en een pestkop "moet wel een lesje krijgen"....
Yep; probleem is dat de media nooit stilstaat bij het feit dat het een klok is die ook wel eens gelijk heeft. En zo krijgen we nog rechtser en nog rechtsere alternatieven.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zelfs een stilstaande klok heeft 2x op een dag gelijk.
Dat is ook zo met trump. Over de energietransitie en de massamigratie heeft hij gewoonweg gelijk.
Rest kan je wel met een flinke korrel zout nemen. 1tje ter grote van de grote oceaan.
Of gewoon je gezonde boerenverstand gebruiken en voorzichtigheid in acht nemen zoals hier al eerder geopperd werd. En nogmaals het is triest dat het überhaupt zo gaat maar je kan er ook niet echt omheen is het wel?quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:57 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Met die redenatie kan je net zo goed voor totale anarchie pleiten
Eraan toe geven mag nooit het antwoord zijn maar dat doe jij wel.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat heb jij voor oplossing voor hande dan behalve heel hard roepen dat het bespottelijk is dat we in zo'n wereld leven?
Nogmaals ik keur dat geweld absoluut niet toe maar je hebt nu eenmaal totale leeghoofden er tussen. Dat zou jij toch moeten weten als voetbalsupporter.
Als je hoort en leest hoe vaak vrouwen überhaupt worden lastig gevallen is dat echt schrikbarend qua aantallen. Dan zou je dus bij voorkeur niet ook nog een kort rokje aan moeten doen want dan ben je vogelvrij.
Inderdaad. Alles wat trump doet en zegt is per definitie verkeerd. Zonder ooit een keer naar de inhoud te kijken.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:00 schreef xzaz het volgende:
[..]
Yep; probleem is dat de media nooit stilstaat bij het feit dat het een klok is die ook wel eens gelijk heeft. En zo krijgen we nog rechtser en nog rechtsere alternatieven.
Een mevrouw die staat met een bord "Geen mens is illegaal", man man man... als je dat anno 2026 nog denkt heb je echt een bord voor je kop.
Het is de wereld waarin we leven helaas. Dingen worden niet feitelijk anders als je er niet aan toegeeft of heel hard roept dat het bespottelijk is.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:02 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Eraan toe geven mag nooit het antwoord zijn maar dat doe jij wel.
Omdat ik geweld niet kan beantwoorden met krachtiger geweld, ben ik tegen het gebruik van geweld tegen individuen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:35 schreef bianconeri het volgende:
[..]
[..]
Enige passende reactie voor die groep is natuurlijk:
BAH BUITENLANDER, MEP ZE EN SCHOP ZE ERUIT.
Dat niveautje.
anders wel?quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:06 schreef torentje het volgende:
[..]
Omdat ik geweld niet kan beantwoorden met krachtiger geweld, ben ik tegen het gebruik van geweld tegen individuen.
En weer ga je er niet op in....quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Uhu... Wezelaar die je er bent.
[..]
Ik confronteer je alleen maar met je eigen uitspraken.
Ah ja, want een pestkop moet je niet even een lesje leren?quote:
Je wil het niet zien, dat is verder niet mijn schuld.quote:
Dat je uberhaupt iemand "een lesje wil leren" omdat zijn gedrag jou niet aanstaat zegt al genoeg natuurlijk...quote:Iemand een lesje leren is wat ik zeg. Jij denkt dat dat met geweld moet (ondanks dat ik zeg: Geen geweld). Jij toont aan wat een lesje leren is (krachtige les, geen geweld) om mijn punt alleen maar te bewijzen.
Meneer ik "veroordeel het" MAAR eigen schuld...quote:Op maandag 14 juli 2025 14:30 schreef bianconeri het volgende:
Ik heb 7 oktober altijd veroordeeld.
Ik heb alleen daarna gezegd dat Israël al tientallen jaren terreur pleegt. En op terreur ga je vaak een reactie krijgen. Actie is reactie. Dus helaas kon Israël wachten op zoiets.
Uhm, nee dat is dus niet zo.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 12:54 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je roept niet op tot vrede. Je hebt vaak genoeg geweld tegen Israëliërs goed gepraat. Veel posts zijn verwijderd.
Dat je het niet door hebt, zegt echt genoeg over wat je bent.
En hoe moet dat "lesje" eruit zien dan? Wat behelst dat precies? Maak het eens concreet.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:10 schreef bianconeri het volgende:
Ah ja, want een pestkop moet je niet even een lesje leren?
Dus als jouw kinderen (indien) gepest worden op school dan denk jij: Goed bezig pestkop, ga lekker zo door!
Ouders die iets tegen die pestkop gaan ondernemen die zijn ´´best ziek ja´´.
Wauw![]()
Oh my..quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:10 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah ja, want een pestkop moet je niet even een lesje leren?
Dus als jouw kinderen (indien) gepest worden op school dan denk jij: Goed bezig pestkop, ga lekker zo door!
Ouders die iets tegen die pestkop gaan ondernemen die zijn ´´best ziek ja´´.
Wauw![]()
Ik wil mijn woorden ´´ik veroordeel geweld´´ niet zien uhu.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:11 schreef AchJa het volgende:
[..]
Je wil het niet zien, dat is verder niet mijn schuld.
[..]
Dat je uberhaupt iemand "een lesje wil leren" omdat zijn gedrag jou niet aanstaat zegt al genoeg natuurlijk...![]()
Maar goed, veel meer valt er ook niet te verwachten van figuren die dit soort uitspraken doen natuurlijk.
[..]
Meneer ik "veroordeel het" MAAR eigen schuld...
Dat zeg je nu ja. Terwijl er een hele hoop posts zijn verwijderd waarin je dat wel deed.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:12 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Uhm, nee dat is dus niet zo.
Ik heb gezegd dat actie reactie is. En dat door de daden van Israel er wel eens een reactie verwacht kon worden.
Maar daarbij heb ik ALTIJD elke vorm van geweld afgekeurd.
Dus hou je leugens en je domme getrol lekker voor je.
Als je eens kunt bewijzen dat ik antisemitisch ben, kom dan maar weer terug.
Tot die tijd: Ga lekker trollen ergens anders en kap met het beledigen van mensen.
Zucht....quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Oh my..
Dat je juist hem een pestkop noemt en het geweld goed praat wat tegen hem gebruikt is, laat wel goed zien hoe jij in de wedstrijd zit.
En je hebt het zelf niet eens door.
Zo ver afgegleden al.
Melding maken via de politie, aanspreken op gedrag, noem het maar.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:13 schreef AchJa het volgende:
[..]
En hoe moet dat "lesje" eruit zien dan? Wat behelst dat precies? Maak het eens concreet.
En waarom is Bender een pestkop?
Haha, maar als Israël dan terugsteekt in dat andere bijennest genaamd Gaza dan schreeuw je hier moord, brand en genocidequote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:41 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Yep, Israel bleef prikken in een bijennest en dus kon er een reactie verwacht worden.
Dit net zo. Als je maar lang genoeg blijft prikken dan kan er een reactie komen.
Ah, lekker weg duiken onder zogenaamd verwijderde reactiesquote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat zeg je nu ja. Terwijl er een hele hoop posts zijn verwijderd waarin je dat wel deed.
Voor de rest: zie mn vorige post hier naar je.
Israel was de agressor en was degene die dat bijennest aan het steken was......quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:16 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Haha, maar als Israël dan terugsteekt in dat andere bijennest genaamd Gaza dan schreeuw je hier moord, brand en genocide
Je kan wel gaan schreeuwen, maar er zijn toch echt andere dingen van je gezien. En terecht verwijderd.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:16 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zucht....
En weer heb je je leugens nodig om mij aan te vallen....
Ik veroordeel het geweld en heb geweld nooit goedgekeurd.
Dus kap met je walgelijke leugens.....
[..]
Melding maken via de politie, aanspreken op gedrag, noem het maar.
Alles behalve geweld en andere strafbare dingen.
Valt wel mee toch? Hij laat iedereen die dat wil zichzelf belachelijk maken voor zijn camera, ongeacht politieke overtuiging. Ik kan hem als linksmensch wel goed hebben. Alleen zijn stemmetje is irritant.quote:Op donderdag 22 januari 2026 17:49 schreef Elan het volgende:
kutvlogger met een rechtse agenda bovendien
Blijf lekker trollen en leugens vertellen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:18 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je kan wel gaan schreeuwen, maar er zijn toch echt andere dingen van je gezien. En terecht verwijderd.
Tsja, "je kunt wachten op zoiets" (7 oktober dus)...quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:14 schreef bianconeri het volgende:
Ik wil mijn woorden ´´ik veroordeel geweld´´ niet zien uhu.
Ik schrijf zelf dat ik elk geweld veroordeel, maar dat is natuurlijk nep want meneer AchJa die leest wat anders....
Ik keur geweld af maar als er geweld gebruikt wordt dan is dat logisch en een simpele natuurwet ofzo...quote:Actie is reactie....
Simpele natuurwet mister.....
Daarmee keur ik geweld niet goed, dat staat ook nergens. Dat ik aangeef dat je na het prikken van een bijennest niet moet gaan verwachten dat bijen niets terug doen is heel wat anders.....
Maalk nou eens concreet hoe jij dat "lesje leren" voor je ziet?quote:Ah, dus ook jij laat je kinderen die gepest worden gewoon alles ondergaan?
Vast fijn als je kinderen uitgescholden worden en geslagen, terwijl jij als ouder er lekker bij blijft staan.
Dat is simpelweg gewoon niet waar, dat zijn nou leugens, bianco.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:17 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah, lekker weg duiken onder zogenaamd verwijderde reacties![]()
![]()
Zo kan ik ook wel roepen dat jij hebt opgeroepen dat een type Hitler weer aan de macht moet komen maar dan om alle buitenlanders uit te roeien.
Maar he, dat hebben de mods verwijderd dus nu kan ik het je niet meer laten zien!
Ik beledig je niet hier. Ik vertel je de waarheid die je zelf niet in de gaten hebt.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:20 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Blijf lekker trollen en leugens vertellen.
Ik heb nog nooit iets antisemitisch gezegd en ik heb nog nooit geweld goedgekeurd.
Dat beledigen en onzin verkopen mag je lekker ergens anders gaan doen.
Ik zeg dat ik dat ook wel kan doen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:20 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat is simpelweg gewoon niet waar, dat zijn nou leugens, bianco.
Wat je hier doet is een poging tot smaad en laster. Dat doen we hier niet.
Zoek nog een glijbaan. Of een schep. Ga nog dieper.
En waar keur ik het goed?quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:20 schreef AchJa het volgende:
[..]
Tsja, "je kunt wachten op zoiets" (7 oktober dus)...
[..]
Ik keur geweld af maar als er geweld gebruikt wordt dan is dat logisch en een simpele natuurwet ofzo...
[..]
Maalk nou eens concreet hoe jij dat "lesje leren" voor je ziet?
Nee, je bent laster aan het verspreiden.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:24 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik beledig je niet hier. Ik vertel je de waarheid die je zelf niet in de gaten hebt.
Dat is totaal wat anders
Vervolgens ga jij over tot een hypothese vol leugens, smaad en laster.
Ik niet hoor. Ik weet wat ik gezien heb in de verschillende topics van je. Je kan zelf niet bewijzen wat je gezegd hebt zojuist met je hypothese.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:25 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee, je bent laster aan het verspreiden.
En als je gevraagd wordt dit te ondersteunen dan ga je alles verzinnen om dit maar niet te hoeven bewijzen.
'ik kan het niet aan het wordt te heet onder mijn voeten'quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:27 schreef bianconeri het volgende:
Maar he laat de trollen lekker trollen.
Laat ze lekker verder hun haat en leugens verspreiden.
Ik ga weer even lekker genieten en dat getrol voor het getrol laten.
Hoezo ga je met een Trump of Wilderspruik naar een tegendemonstratie als je pretendeert onafhankelijk te zijn lolquote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:19 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Valt wel mee toch? Hij laat iedereen die dat wil zichzelf belachelijk maken voor zijn camera, ongeacht politieke overtuiging. Ik kan hem als linksmensch wel goed hebben. Alleen zijn stemmetje is irritant.
Beetje duwen en trekken over en weer, big fucking deal allemaalquote:Journalist Bender, Benjamin Buit in het dagelijks leven, was bezig met het afsluitende gedeelte van zijn video toen het misging, of in zijn woorden: toen het ‘ernstig ongezellig’ werd. Ze hadden een prima opnamedag achter de rug, zegt hij, toen dezelfde jongen tot tweemaal toe leuk dacht te zijn door hem een tik te geven tegen zijn achterhoofd.
De internetverslaggever, die bekendstaat om zijn video’s waarin hij kritische vragen stelt in de hem kenmerkende stijl, en dat bijvoorbeeld pal tussen de demonstranten doet, stond met zijn rug naar zijn belager toe. Hij zag hem dus in eerste instantie niet. „Ik schrok, maar dacht ook: laat maar. Ik vertelde het tegen m’n cameraman, en deed m’n outro weer.”
Totdat het opnieuw gebeurde. Voor cameraman Van der Hoeven was de maat vol. „Hij gaf die jongen een duw, en toen liep het uit de hand”, vertelt Bender. De cameraman werd tegen een muur gedrukt, probeerde de jongeren van zich af te duwen en kreeg twee klappen, beschrijft Bender. „Ze kwamen gelukkig niet echt aan.”
Dat is zijn broer, als je mijn broertje tikken geeft dan krijg je van mij ook klappen. Het gemep van die marokkaan framen als 'er ging wat vooraf met die cameraman' is een missrepresentatie.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:38 schreef Elan het volgende:
Overigens is hij niet random in elkaar gebeukt er ging het een en ander aan vooraf met die cameraman:
[..]
Beetje duwen en trekken over en weer, big fucking deal allemaal
Dan zou ik ieder individu toch kunnen onderwijzen om zichzelf met gepast geweld te bevrijden van agressors?quote:
Hoe oud is die broer?quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:41 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Dat is zijn broer, als je mijn broertje tikken geeft dan krijg je van mij ook klappen. Het gemep van die marokkaan framen als 'er ging wat vooraf met die cameraman' is een missrepresentatie.
Dus aangifte doen en aanspreken op gedrag is tegenwoordig een "lesje leren"...quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:16 schreef bianconeri het volgende:
Melding maken via de politie, aanspreken op gedrag, noem het maar.
Alles behalve geweld en andere strafbare dingen.
Maar als Israël vervolgens reageert loop je hier te huilen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:17 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Israel was de agressor en was degene die dat bijennest aan het steken was......
Niet de geschiedenis verdraaien mister
Als die Marokkaantjes weet ik veel 15 waren en die cameragast volwassen, veel. Maar goed je kan jezelf een hoop ellende besparen door überhaupt daar niet bijdehand te gaan staan doen met je vlogcamera.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:48 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Op welke manier zou dit uitmaken?
Dan geef je dus toe aan het 'respect' eisen van wat die mocrotjes doen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Als die Marokkaantjes weet ik veel 15 waren en die cameragast volwassen, veel. Maar goed je kan jezelf een hoop ellende besparen door überhaupt daar niet bijdehand te gaan staan doen met je vlogcamera.
Bender is een hoertje die alles doet voor views.
,quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:44 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan zou ik ieder individu toch kunnen onderwijzen om zichzelf met gepast geweld te bevrijden van agressors?
Oempf.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:59 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
,
ben je high of op medicatie want jouw redeneringen zijn nogal apart
Hij draait toch niet bij.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dan geef je dus toe aan het 'respect' eisen van wat die mocrotjes doen.
Glijdende schaal.
Denk er ffies over na en kom vanavond terug
Jij bent zelf gek.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 13:59 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
,
ben je high of op medicatie want jouw redeneringen zijn nogal apart
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |