Denken dat het uitmaakt is wellicht nog dommer.quote:Op maandag 19 januari 2026 07:47 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als je nou eens heel eerlijk, diep naar binnen kijkt, heb je dan liever premier Schoof of premier Jetten om ons door deze onzekere tijden te loodsen
Wie de premier is, maakt wel degelijk uit. Je ziet toch hoeveel Nederland er qua internationale invloed op achteruit is gegaan met de laatste switch?quote:Op maandag 19 januari 2026 07:48 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Denken dat het uitmaakt is wellicht nog dommer.
Denk dat je er minimaal een 0 achter moet zetten wil je beetje serieus genomen worden.quote:Op maandag 19 januari 2026 06:55 schreef Basp1 het volgende:
Als de VS nu 100 miljard biedt voor groenland en china denkt laten wij eens 200 miljard bieden mogen de groenlanders dan ook voor de hoogste bieder kiezen?
Ja, lachu.quote:
Nog even en hij valt Oslo binnen om zichzelf de Nobelprijs voor de vrede toe te kennen.quote:Op maandag 19 januari 2026 08:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, lachu.
Noorwegen geeft hem geen prijs, en dus mag hij Groenland en Denemarken aanvallen...
Meerdere legit nieuwsbronnen posten de brief ookquote:Op maandag 19 januari 2026 08:14 schreef LXIV het volgende:
Weet niet of ik dit nu moet geloven. Het is eigenlijk te absurd. Maar dat is de wereld ook.
We zijn gewoon niet in de positie om een twee frontenoorlog te voeren. Dat is dezelfde fout die we in de tweede wereldoorlog ook gemaakt hebben. Dus het is gewoon even slikken en hopen op het beste.quote:Op maandag 19 januari 2026 06:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als die er komt.
En we geen Vance krijgen als president..
als ik heel eerlijk diep naar binnen kijk is het me om het even en zijn ze beiden incapabel.quote:Op maandag 19 januari 2026 07:47 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als je nou eens heel eerlijk, diep naar binnen kijkt, heb je dan liever premier Schoof of premier Jetten om ons door deze onzekere tijden te loodsen
Hij heeft ‘m al bij Machado lopen schooien en gekregen?quote:Op maandag 19 januari 2026 08:15 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Nog even en hij valt Oslo binnen om zichzelf de Nobelprijs voor de vrede toe te kennen.
Hij zal het nooit toegeven, maar Donnie begint meer en meer op die dementerende Biden te lijken.quote:
Wat een lafaards.quote:Op maandag 19 januari 2026 08:57 schreef Idisrom het volgende:
Duitsland heeft zijn 15 man teruggetrokken uit Groenland. Op zich logisch. Als de Duitsers tegen de zin van Amerikanen op allerlei missies kunnen gaan, wat voor zin heeft het dan voor de Amerikanen om in Duitsland hun basis dan te houden.
Als ik heel eerlijk diep naar binnen kijk is het me om het even en zijn ze beiden net zo incapabel als Rutte destijds.quote:Op maandag 19 januari 2026 08:34 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
als ik heel eerlijk diep naar binnen kijk is het me om het even en zijn ze beiden incapabel.
Dit moet toch wel fake zijn?quote:
Elke keer als Trump en de Noorse premier elkaar zien begint Trump over de Nobelprijs van vrede. Dat hij die wil en dat hij de verdient. Trump neemt geen genoegen met de reactie van de premier. Vertelde de premier dit weekend. Het is zo gênant inderdaadquote:Op maandag 19 januari 2026 08:46 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Hij heeft ‘m al bij Machado lopen schooien en gekregen?
In plaats van een lieve vergeetachtige opa veranderd hij in een totale bejaarde kleuter.quote:Op maandag 19 januari 2026 08:55 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Hij zal het nooit toegeven, maar Donnie begint meer en meer op die dementerende Biden te lijken.
quote:Op maandag 19 januari 2026 08:58 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat een lafaards.
Trump begint te blaffen en Duitsland is direct weg![]()
![]()
Overigens doen ze het ook vooral voor het NAVO gevoel richting Denemarken/Groenland. Niet VS.
Gewoon volgens plan.quote:Op maandag 19 januari 2026 08:57 schreef Idisrom het volgende:
Duitsland heeft zijn 15 man teruggetrokken uit Groenland. Op zich logisch. Als de Duitsers tegen de zin van Amerikanen op allerlei missies kunnen gaan, wat voor zin heeft het dan voor de Amerikanen om in Duitsland hun basis dan te houden.
https://www.bbc.com/news/articles/cd0ydjvxpejoquote:Germany was sending an A400M transport plane to Nuuk on Thursday with a contingent of 13 soldiers, although officials said they would stay in Greenland only until Saturday.
Steeds als ik denk dommer wordt het niet lukt dat die complete retard alsnog.quote:
Met het haar van Bassie.quote:Op maandag 19 januari 2026 09:03 schreef Momo het volgende:
[..]
In plaats van een lieve vergeetachtige opa veranderd hij in een totale bejaarde kleuter.
Het gaat erom dat de Duitse media (Bildquote:Op maandag 19 januari 2026 09:04 schreef capricia het volgende:
[..]
[..]
Gewoon volgens plan.
Zoals dit artikel van daarvoor al laat zien.
[..]
https://www.bbc.com/news/articles/cd0ydjvxpejo
Vind dit dus vooral een beetje gezeur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |