quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:57 schreef Abrikozentaart het volgende:
[..]
maar geloof je wel in platte planeten?
Ik kan me niet herinneren dathij Reinout nadeed, maar wel grappig detail dat de show gemaakt werd door het bedrijf van Reinoutquote:Op vrijdag 16 januari 2026 19:58 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Reneetje Froger was briljant! Zo gewoon gebleven. En Reinoud ook om slap gelegen maar weinig op YT te vinden helaas.
Bellen met Bolle Jan en die gast van Unicef, Paul van Vliet![]()
Jensen was echt fantastisch als radiomaker! Helaas compleet wappie geworden
Dat deed hij op rtl. Hij was bezig met een grote comeback. Had weer een talkshow. Verscheen zelfs op 3FM om promotie te maken. Ook probeerde Jensen rond die tijd zijn Snafu site. Een site die opmerkelijke nieuws artikelen had en van die komische filmpjes die ook in zijn talkshow zaten.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:30 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Hij had er ook voor kunnen kiezen om nog jaren op safe te spelen en nog BN'ers te interviewen in zijn show maar hij koos bewust voor een alternatief pad
Zou die online Jensen show dan echt dikke winsten hebben opgeleverd? Ik betwijfel dat.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 14:01 schreef Michie_ het volgende:
[..]
Dat deed hij op rtl. Hij was bezig met een grote comeback. Had weer een talkshow. Verscheen zelfs op 3FM om promotie te maken. Ook probeerde Jensen rond die tijd zijn Snafu site. Een site die opmerkelijke nieuws artikelen had en van die komische filmpjes die ook in zijn talkshow zaten.
Was allemaal geen groot succes. Kijkcijfers vielen tegen. Jensen bleef gasten herhalen. Met of dankzij de dalende kijkcijfers verdwenen grote namen uit zijn talkshow en bleven alleen Idols afvallers over.
Jensen was geen domme man. Hij keek naar wat in Amerika scoorde. Zijn talkshow was erg Amerikaans. Die snafu site ook. Jensen had een aantal programmas rond de eerste verkiezingen van Trump. Hij was daarin erg genuanceerd. Verschilde weinig qua invalshoek met bijvoorbeeld Maarten van Rossem in Amerika.
Alleen scoorde dit nooit genoeg om goed van te kunnen leven. Wat wel scoorde en geld opbracht zonder afhankelijk te zijn van reclames en een grote redactie? Complottheorieën over covid (later andere zaken). Dit was allemaal rechtstreeks vanuit Amerika overgenomen.
Het was een erg commercieel mannetje die precies wist waar geld te verdienen viel. Wie de echte Jensen was weet waarschijnlijk alleen zijn broer en ouders
Jensen verloor in de loop der jaren juist betalende leden omdat hij standpunten innam waar veel leden zich niet in konden vinden. Dat leek hem weinig te deren, hij gaf herhaaldelijk aan dat hij zijn mening zou blijven uitdragen, zelfs als hij uiteindelijk maar één lid overhield.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 14:01 schreef Michie_ het volgende:
Alleen scoorde dit nooit genoeg om goed van te kunnen leven. Wat wel scoorde en geld opbracht zonder afhankelijk te zijn van reclames en een grote redactie? Complottheorieën over covid (later andere zaken). Dit was allemaal rechtstreeks vanuit Amerika overgenomen.
En jij blijkbaar.quote:Het was een erg commercieel mannetje die precies wist waar geld te verdienen viel. Wie de echte Jensen was weet waarschijnlijk alleen zijn broer en ouders
Alle imitaties werden gedaan door Frank Evenblij. Jensen zelf deed geen imitatiesquote:Op zaterdag 17 januari 2026 13:03 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Ik kan me niet herinneren dathij Reinout nadeed, maar wel grappig detail dat de show gemaakt werd door het bedrijf van Reinout
Evenblij deed ook Clown Bassie na. Dat vond Bassie zelf niet zo prettig, aangezien hij aangesproken werd op de extreme imitaties van Evenblij.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 15:48 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Alle imitaties werden gedaan door Frank Evenblij. Jensen zelf deed geen imitaties
Bassie vond niets prettig.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 18:03 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Evenblij deed ook Clown Bassie na. Dat vond Bassie zelf niet zo prettig, aangezien hij aangesproken werd op de extreme imitaties van Evenblij.
Het is triest dat hij zo vroeg is overleden maar een docu gaat me ook weer te verquote:
Mwa, de Bassie imitatie ging best ver, en werd tot in den treure herhaald.quote:
Bassie teringlijerquote:Op zaterdag 17 januari 2026 19:39 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Mwa, de Bassie imitatie ging best ver, en werd tot in den treure herhaald.
Bassie kreeg er gewoon last mee en vroeg Evenblij om ermee te stoppen.
Ik vind het prima. Als ze maar ook uitgebreid aandacht besteden aan zijn laatste wappiejaren vol achterlijke complotten.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 19:38 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Het is triest dat hij zo vroeg is overleden maar een docu gaat me ook weer te ver
Die Wappie tijd was wel triest ja.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 19:58 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik vind het prima. Als ze maar ook uitgebreid aandacht besteden aan zijn laatste wappiejaren vol achterlijke complotten.
Lekker optreden in bejaardentehuis "Grafzicht" of optreden in zijn blote reet omdat die Belgische kindjes toch wel wat gewend zijn.quote:
Misschien is het bassie!quote:Op zaterdag 17 januari 2026 20:03 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Best grappig eigenlijk. Jensen zou erom lachen.
Ik ga ook niet kijken hoorquote:Op zaterdag 17 januari 2026 20:00 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Die Wappie tijd was wel triest ja.
Ik ga iig niet kijken maar veel plezier
Willibrord was ook een held in de jaren 90. Ik keek altijd graag naar zijn programma en hoe hij Jack Spijkerman hier fileert is heel mooi om te zien.quote:Op donderdag 15 januari 2026 18:00 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Ik sluit niks uit.
Alle helden gaan vroeg dood.. alle slechte mensen blijven leven.
Denk aan:
*Jezus
* Kennedy
* Charlie Kirk
* Pim Fortuyn
* Robert Jensen
* George Orwell
* Theo van Gogh
* Adolf Hitler
Dat laatste is een grap
Grote onzin. Jensen had een peper duur pand in Amsterdam en woonde in Spanje. Er zijn genoeg wappies die zich niet gehoord voelen en die zijn bereid flink veel geld te dokken. Als Jensen geen winst gemaakt had op zijn website dan was ie weer iets nieuws begonnen.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 14:47 schreef Kwntm het volgende:
[..]
Jensen verloor in de loop der jaren juist betalende leden omdat hij standpunten innam waar veel leden zich niet in konden vinden. Dat leek hem weinig te deren, hij gaf herhaaldelijk aan dat hij zijn mening zou blijven uitdragen, zelfs als hij uiteindelijk maar één lid overhield.
[..]
En jij blijkbaar.
Waar hij 3 hypotheken op had en met flink verlies had verkocht jaquote:Op zondag 18 januari 2026 12:28 schreef Michie_ het volgende:
[..]
Grote onzin. Jensen had een peper duur pand in Amsterdam en woonde in Spanje.
Jammer dat zulke tv er niet meer is. Ik had toen net een eigen tv op mn kamer en begon zelf programmas te kijken: Jensen, Week van Willibrord, BNN, mooie tijdquote:Op zaterdag 17 januari 2026 20:48 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Willibrord was ook een held in de jaren 90. Ik keek altijd graag naar zijn programma en hoe hij Jack Spijkerman hier fileert is heel mooi om te zien.
Bekijk deze YouTube-video
quote:Niet alleen maar medeleven na overlijden Robert Jensen: ‘Pijnlijk’
Robert Jensen (52) is na zijn overlijden bejubeld door bekend Nederland, maar critici op NU.nl wijzen erop dat hij de afgelopen jaren niet bepaald lekker bezig was. “Het is voor mij geen groot gemis.”
Merkwaardig is het wel: BN’ers die Robert Jensen bij leven haatten, zoals Albert Verlinde, laten zich na diens overlijden opeens jubelend over hem uit. Robert had bijvoorbeeld ook altijd een hekel aan Bridget Maasland, maar die had van de week ook niets meer dan lovende woorden voor hem over. Een beetje hypocriet is het natuurlijk allemaal wel.
Aan de bak
Robert had in zijn tv-jaren al veel vijanden, maar de afgelopen jaren keerde hij zich al helemaal af van de showbizz en de rest van de ‘mainstream media’, waar hij continu op afgaf. De broer van Frank Dane maakte op zijn site polariserende uitzendingen waarin hij complotten verspreidde en de politieke opvattingen van Forum voor Democratie omarmde.
Volgens PowNed-ster Rutger Castricum had Robert nog wel een poging gedaan om terug te keren op tv. “Ik heb toen een keer met hem geluncht, omdat hij weer aan de bak wilde. Toen kwam hij ook bij ons vragen of dat een mogelijkheid was. Op zich vonden wij dat interessant, het is alleen nooit zo ver gekomen”, vertelde hij van de week in De Oranjewinter.
Kwijtgeraakt
Tafelgast Frank van Leeuwen volgde de complotshows van Robert ook niet. “Ja, ik heb ook gezien dat hij de afgelopen jaren natuurlijk… Hij is mij ook kwijtgeraakt, om het zo maar te zeggen.”
Rutger: “Ik kon hem natuurlijk de laatste jaren ook niet meer zo goed volgen, maar dat het een grootheid is en veel talent had, dat is wel duidelijk.”
De laatste jaren zat Jensen heel erg in de alternatieve hoek. “Jensen ontkende het bestaan van klimaatverandering, maakte vele uitzendingen over zijn onvrede over de coronamaatregelen en betwijfelde zelfs de vorm van de aarde”, schrijft het AD.
Kritische reacties
Waar de BN’ers jubelen over Robert, zijn reageerders op NU.nl kritisch. Zo zegt Roel: “Over de doden niets dan goeds hoor en ook vreselijk voor Robert Jensen zijn familie en vrienden. Maar… ik kende Robert vroeger al bij het vroegste begin van zijn mediacarrière (ik laat achterwege hoe en waar). Hij had toen heldere en volstrekte normale denkwijzen.”
“Robert is de loop van de jaren enorm gaan afgeven op de ‘mainstream media’ die hem juist het platform hebben gegeven om succesvol te worden. Dat hij zijn leven eindigde vol achterdocht en doorspekt met de ergste complottheorieën vind ik jammer voor Robert, maar tegelijk is hij voor mij op basis daarvan geen groot gemis.”
Slachtoffer
Een docent scheikunde denkt dat Robert is doorgeslagen. “Geheel in zijn geest denk ik dat er meer aan de hand is dan enkel een hartstilstand. Het zou zomaar kunnen dat hij slachtoffer is geworden van zijn eigen ideeën: deskundig advies in de wind slaan en in plaats daarvan een of andere schadelijke behandeling van een internetdokter ondergaan.”
Een andere NU.nl-lezer is ook kritisch. “Persoonlijk vond ik hem te provocerend en zal hem niet missen. Uiteraard een pijnlijke kwestie voor zijn familie en vrienden.”
Gewaagde uitspraken
Een ander herinnert vooral Roberts tv-verleden: “Het is verdrietig nieuws, ongeacht of je het eens was met zijn complottheorieën of gewaagde uitspraken die hij de laatste jaren deed. Ik vond hem in zijn eerdere jaren op tv altijd erg leuk om naar te kijken.”
En Robin vindt de vele negatieve reacties schandalig. “Dat er mensen zijn die hem niet mochten kan natuurlijk en moeten we zeker respecteren, maar dat die mensen dit nu even en plein public aan ons laten weten getuigt niet bepaald van fatsoen. Het zou die mensen meer sieren dit voor hun te houden en ook geen reactie te plaatsen.”
https://www.mediacourant.(...)ert-jensen-pijnlijk/
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |