Wat zouden ze hebben betaald om Fles deze snack te laten schrijvenquote:Op donderdag 19 maart 2026 15:08 schreef essnhills het volgende:
[..]
Toch wel overtuigend tegenwoordig, die AI plaatjes van Bielefeld
Valt wel mee hoor. Je kunt overal wel wat van maken. Ik heb in het verleden ook al eens snacks gemaakt van een lunchpauze bijvoorbeeld. Of een fietstocht naar mijn werkquote:Op donderdag 19 maart 2026 15:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
Leuke plaatjens, valt soms als je wandelt langs ja niets en niets. Kutroutes.
Lekker weer Fleschquote:Op donderdag 19 maart 2026 15:05 schreef Dr_Flash het volgende:
En dat was hem weer. Of dit de laatste Travelsnack was? Wie zal het zeggen. Ik hoop het niet maar ik vrees het ergste. Zoals al (weleens) eerder gezegd: I hope this has been informative for you, and I'd like to thank you for viewing
Heb je inmiddels al een nieuwe fiets?quote:Op donderdag 19 maart 2026 15:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor. Je kunt overal wel wat van maken. Ik heb in het verleden ook al eens snacks gemaakt van een lunchpauze bijvoorbeeld. Of een fietstocht naar mijn werk
Nee. Ik heb nog een andere maar daar durf ik niet meer op te gaan zitten eigenlijkquote:Op donderdag 19 maart 2026 16:00 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Heb je inmiddels al een nieuwe fiets?
quote:Op donderdag 19 maart 2026 15:56 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Lekker weer Flesch
En nee, gewoon niet de laatste.
Zulckxsz is niet voorzienquote:Op donderdag 19 maart 2026 17:46 schreef kwiwi het volgende:
Misschien alvast een link doorgeven waar we de travelsnacks kunnen volgen als FOK! er op een dag mee stopt?Wat is het leven zonder travelsnacks
Wat moet er dan verder? Er is toch niets na de doodquote:Op donderdag 19 maart 2026 18:01 schreef Dr_Flash het volgende:
STEL dat het mis gaat en FOK! binnenkort geschiedenis is. Hoe moet het dan verder?![]()
[poll=9754]
Travelsnack is groter dan Fok!.quote:Op donderdag 19 maart 2026 18:19 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat moet er dan verder? Er is toch niets na de dood
Dan zal je wat moeten regelen,quote:
En WEL een baanquote:Op donderdag 19 maart 2026 18:28 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dan zal je wat moeten regelen,
je hebt je website toch .........
Ja en? Beetje met AI dingesen en je bent klaarquote:
Dat hoeft toch niet? Je kan makkelijk je tien travelsnaktopics even open en opslaan. Dan is het alleen maar copy-paste.quote:Op donderdag 19 maart 2026 18:36 schreef Dr_Flash het volgende:
Dus dan komt het er op neer dat ik de teksten opnieuw moet schrijven
Mja dat kan misschien nog wel geautomatiseerd ook.quote:Op donderdag 19 maart 2026 18:59 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat hoeft toch niet? Je kan makkelijk je toe travelsnaktopics even open en opslaan. Dan is het alleen maar copy-paste.
Ik wil dan best een abo op forum.fles.nl kopen hoorquote:Op donderdag 19 maart 2026 18:36 schreef Dr_Flash het volgende:
Nee maar okee. Wat hebben we nu?
• Een excelletje waaruit de volgordelijkheid blijkt.
• Alle foto's van alle Travelsnacks staan online binnen mijn Heerschappij(geen tumblr, imgur of ander gezeik)
Dus dan komt het er op neer dat ik de teksten opnieuw moet schrijven en verder heel veel copypaste werk.
Het komt er ook op neer dat ik even met mijn provider om de tafel moet voor een wat uitgebreider pakket. Kost centjes, is niet erg. Heb ik. Maar ik wil wel ook de mogelijkheid dat iedereen kan reageren. Want dat is "de winst" voor mij: likes en reacties. Dat vind ik leuk, daar doe ik het voor.
Maar goed, ook dat klinkt niet als raketwetenschap dus dat moet wel lukken. En eerlijk gezegd denk ik dat de echte fans gewoon teringhard gaan lachen om alles opnieuw nog een keer voorbij te zien komenen misschien doe ik er hier of daar nog wel wat extra's bij als het zo te pas komt. Als dit is wat jullie willen, nou mooi. Dan komt het wel goed. Misschien ook meteen een volledig doorzoekbare index maken of zo. Gonna need some help maar dat komt goed. Compleet zonder verdienmodel dus
Just because I love it
Nee koeielul112 is mijn Youtube account als je daar zo'n zin in hebtquote:Op donderdag 19 maart 2026 19:31 schreef Molo het volgende:
Wat was het ook alweer, koeienlul.nl ofzo?
Misschien is rebranding wel verstandig, bedenk ik me nu. Of juist niet
Ik lees ze altijd net plezier iig
Anyways, ik lees je travelsnacks graag, zeker als er een zwembad bij zit als bonusquote:Op donderdag 19 maart 2026 19:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee koeielul112 is mijn Youtube account als je daar zo'n zin in hebt
Geen haast allemaalquote:Op donderdag 19 maart 2026 19:39 schreef Dr_Flash het volgende:
We gaan er morgen wel eens even verder naar kijken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |