Nou lijkt een echt grootschalige oorlog me 'boots on the ground' me ook niet direct voor de hand liggen, maar goed.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:14 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dit is geen oorlog maar een speciale militaire operatie, uiteraard.
Ik stelde die vraag vorige week op een Facebookgroepquote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:16 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Trump
Het volk dat op Trump heeft gestemd![]()
![]()
Lijkt mij ook niet.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou lijkt een echt grootschalige oorlog me 'boots on the ground' me ook niet direct voor de hand liggen, maar goed.
Jezusquote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:23 schreef Recce het volgende:
[ x ]
Behoorlijk wat helikopters die special forces vervoeren. Daarmee zouden ze een luchtbasis kunnen innemen waar dan transportvliegtuigen met troepen kunnen landen.
quote:
quote:Hezbollah-aanhangers hebben een crimineel imperium opgebouwd in Ciudad del Este, een stad in het zuiden van Paraguay, onder leiding van een hooggeplaatst lid van de terroristische organisatie. In Brazilië wordt Hezbollah niet erkend als terroristische organisatie, en in Paraguay werken overheidsfunctionarissen samen met Hezbollah-agenten, wat de organisatie helpt om in deze gebieden te blijven opereren.
Een ander zwaartepunt van de organisatie ligt in Venezuela, onder leiding van president Nicolas Maduro, dat in conflict is met het Westen. Hezbollah werkt samen met lokale overheidsfunctionarissen om macht en geld te vergaren, en op Isla Margarita in het land organiseert de organisatie militaire trainingen, naast drugssmokkel en andere illegale activiteiten.
De activiteiten van Hezbollah in de regio reiken ook tot andere landen: in Chili werden verdachte Hezbollah-activiteiten ontdekt in een haven in het land, en in Colombia wordt de organisatie verdacht van betrokkenheid bij drugshandel. De grote bedragen die Hezbollah verdient met zijn illegale activiteiten in Latijns-Amerika worden gebruikt om zijn terroristische activiteiten in het Midden-Oosten te financieren.
https://www.israelnieuws.(...)europa-en-zuid-ameri
Niet veel nee.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:24 schreef nixxx het volgende:
Wat me opvalt in die filmpjes is dat er blijkbaar veel helicopters gebruikt worden. Heeft Venezuela geen luchtverdediging of zou dat allemaal al uitgeschakeld zijn?
Schijnbaar leven er ook iets van 15 miljoen Libanezen in Zuid-Amerika. Wist ik tot voor kort iig nietquote:
Die zal wel razendsnel onklaar gemaakt zijn, die luchtverdediging maakt weinig kans tegen Amerikaanse wapens.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:24 schreef nixxx het volgende:
Wat me opvalt in die filmpjes is dat er blijkbaar veel helicopters gebruikt worden. Heeft Venezuela geen luchtverdediging of zou dat allemaal al uitgeschakeld zijn?
Die dachten misschien dat het vandaag geen goede dag was om te sterven voor Maduroquote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:28 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Niet veel nee.
Waar de manpad crews waren weet ik ook niet.
Als hun master dat doet... als Trump berichten blijft delen over windmolens of pindakaas gaan ze zich daar druk om maken.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:20 schreef halfway het volgende:
[..]
Ik stelde die vraag vorige week op een Facebookgroep
die gasten waren zo positief dat ik nog net niet gelyncht werd
ze haten dus echt de EU
Hostomel waren er tenminste nog een paar neergehaald.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 09:30 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die zal wel razendsnel onklaar gemaakt zijn, die luchtverdediging maakt weinig kans tegen Amerikaanse wapens.
Idd een kopie van Hostomel. Een onthoofdingsaanval.
Nee. Dat is inderdaad niet duidelijk.quote:Het is niet duidelijk of de VS iets met de explosies van afgelopen nacht te maken heeft, maar Trump heeft verschillende malen gedreigd om in Venezuela ook aanvallen op land uit te voeren om drugshandelaren te stoppen. De VS heeft ook olietankers in beslag genomen.
Mooi verhaal weer, een nog betere smoes om aan te vallen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |