Nouja, dat is sowieso de beste oplossing toch?quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:53 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Klopt. Maar dat heeft er simpelweg mee te maken dat men alleen constateert en niet verder komt dan de 'oplossing' 'alle grenzen dicht en alle asielzoekers' eruit. Elke nuance op dat gebied wordt beantwoord met één van eerder genoemde reacties.
Dit. Komt ook vaak voor dat ze op welke manier dan ook worden afgeperst of een hele lastige thuissituatie hebben waardoor ze dachten wat geld te kunnen binnenhalen.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 09:58 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
1 van de 2 was een fucking kind. Die zijn makkelijker te manipuleren/beïnvloeden door de slechte medemens.
Wat menselijkheid mag ook wel.
Degenen die opgepakt worden in een drugslab zijn niet degenen die met drugs heen en weer reizen.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:51 schreef Drxx het volgende:
[..]
Nee, ik had er geen idee van dat iedere drugslab in Nederland door Zuid-Amerikaanse (mogelijk vluchtelingen) jongeren wordt gerund.
Klinkt ook niet heel praktisch om je drugsezel constant van Amsterdam naar Zuid-Holland en Brabant te laten reizen. Vergroot alleen maar de pakkans lijkt mij.
Het park is net weer open gegaan.quote:The park was sealed off overnight so police forensic teams could carry out checks using a metal detector. It has now been reopened to the public and the investigation is in full swing, a police spokesman said.
https://www.dutchnews.nl/(...)ad-in-amsterdam-park
Zou best kunnen dat het COA een soort Randstad cq Tempo Team is gewordenquote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:30 schreef Cruzinats het volgende:
Opgeruimd staat netjes dunkt mij.
Vluchten voor geweld en vervolgens elkaar met vuurwapens bestoken![]()
De hele asielmaffia is zo corrupt als wat, het zou mij ook niks verbazen als de georganiseerde misdaad inmiddels al een flinke vinger in de pap heeft bij het COA.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:34 schreef Kim-Holland het volgende:
,,Ik was mijn hondjes aan het uitlaten en hoorde ineens ’pang pang pang!’
https://www.telegraaf.nl/(...)allen/121052764.html
quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:35 schreef Tjoent het volgende:
Misschien kan Rob dit tuig eens een mep geven met z'n handtasje.
Dát zal ze leren!
quote:Never underestimate your opponent
News from de grote leider uit the Netherlands - The Jettinator strikes again!![]()
Bekijk deze YouTube-video
En om dat te benadrukken kom je zelf alsnog met dit soort crap aan:quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:49 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ok, probeer er eens eentje dan in deze situatie. Ik ben echt serieus benieuwd hoe je dit positief zou kunnen kaderen namelijk.
quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Het park is net weer open gegaan.
Dus weer business as usual![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Snap je nu waarom men geen enkele zin meer heeft om hier op te reageren?quote:
Dit laatste is niet geheel ondenkbaar met in het achterhoofd dat velen kansarm binnenkomen en hierdoor makkelijker ten prooi vallen van kwaadwillenden.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:30 schreef Cruzinats het volgende:
Opgeruimd staat netjes dunkt mij.
Vluchten voor geweld en vervolgens elkaar met vuurwapens bestoken![]()
De hele asielmaffia is zo corrupt als wat, het zou mij ook niks verbazen als de georganiseerde misdaad inmiddels al een flinke vinger in de pap heeft bij het COA.
Dit inderdaad.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:41 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ik denk dat Rob (ook) de problemen in dit land niet gaat oplossen, maar zijn geaardheid lijkt me daarin niet zo relevant.
quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:31 schreef DefKu het volgende:
Syriërs sowieso lekker terugsturen.
Kijk dit tuig dan:
[ x ]
Duh! Het is gewoon een keten verder voor de mensensmokkelaars. En waar grof veel geld rond gaat, vind je altijd wel duistere figuren. En hier gaan miljarden rond.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:30 schreef Cruzinats het volgende:
Opgeruimd staat netjes dunkt mij.
Vluchten voor geweld en vervolgens elkaar met vuurwapens bestoken![]()
De hele asielmaffia is zo corrupt als wat, het zou mij ook niks verbazen als de georganiseerde misdaad inmiddels al een flinke vinger in de pap heeft bij het COA.
Dat is in elk geval een oplossing die zou kunnen werken om het probleem niet groter te maken. Of het een wenselijke en nette oplossing is kun je het uiteraard nog wel over hebben.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:53 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Klopt. Maar dat heeft er simpelweg mee te maken dat men alleen constateert en niet verder komt dan de 'oplossing' 'alle grenzen dicht en alle asielzoekers eruit'. Elke nuance op dat gebied wordt beantwoord met één van eerder genoemde reacties.
Maar waar is jouw serieuze reaktie of positieve framing van dit incident nou dan?quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:43 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
En om dat te benadrukken kom je zelf alsnog met dit soort crap aan:
[..]
[..]
Snap je nu waarom men geen enkele zin meer heeft om hier op te reageren?
Dan zullen we toch echt de grondwet moeten veranderen.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:53 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Klopt. Maar dat heeft er simpelweg mee te maken dat men alleen constateert en niet verder komt dan de 'oplossing' 'alle grenzen dicht en alle asielzoekers eruit'. Elke nuance op dat gebied wordt beantwoord met één van eerder genoemde reacties.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |