Niet per se slecht in de zin van dat de band slecht was, maar mijn 2e keer Death Grips in Paradiso viel wel tegen, vond het publiek er erg druk, klein beetje hard met aggressieve moshpits, waarin je niet opgepikt wordt als je valt, etc. Dus de sfeer bij dat concert viel gewoon vies tegen.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat is het slechtste concert wat jullie ooit hebben gezien?
Faithless komt bij mij binnen op 2. Een half uur te laat en een stompzinnig afgeraffeld plichtmatig setje op Pinkpop. Een verschrikking.
404quote:
Qua opzet en omstandigheden: 1998, Usher in een club in the middle of nowhere in Rosmalen, zou rond 10 uur beginnen maar werd 2 uur ‘s nachts, het was stikheet binnen en we werden geplet, het had weet ik hoe veel niet boeiende voorprogramma’s en hij deed maar vijf nummers waaronder twee keer U Make Me Wanna, daarna was het klaar en mochten vriendin en ik op zoek naar een taxi naar huis want er reden geen bussen meer.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat is het slechtste concert wat jullie ooit hebben gezien?
Yes! Die stond ooit op een oud hardcore album dat ik al tijden zoek. Chatgpt eens vragenquote:Op dinsdag 30 december 2025 21:26 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Of van Music Instructor - Hymn of Sunglasses At Night
U2 in 2009 was echt veel slechter dan Bobquote:Op dinsdag 30 december 2025 21:26 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Voor mij Bob Dylan in 2005 in Ahoy of U2 in 2009 in Gelsemkirchen
Slaap lekkerquote:Op dinsdag 30 december 2025 21:27 schreef Bargehassus het volgende:
Morgen weer ( te) vroeg op.
Heb weer heel veel prikkels gehad, teveel misschien. Maar wel fijne.
Maar ik ben nu wel ff out.
Slapen, en morgen gezond weer op.
Dag, lieve mensen.
Ik heb geen t-shirt van metallica meerquote:
Oh haha, dus hij heeft dat vaker geflikt. Lul de behanger dus.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:26 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Nee een festival in Leeuwarden. Ergens in de 00s. Was al na zijn hoogtijdagen, maar was wel benieuwd.
Die was naar de Taylor, maar John Deacon welquote:Op dinsdag 30 december 2025 21:27 schreef Isorden het volgende:
[..]
Zo te horen wel, maar was Roger ook?
Die kwam net van de Taylorquote:Op dinsdag 30 december 2025 21:27 schreef Isorden het volgende:
[..]
Zo te horen wel, maar was Roger ook?
Eigenlijk niet maar dit nummer heeft wel een van de mooiste verhalen.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:27 schreef Redefine het volgende:
Deze Queen vind ik wel prima, maar zou het ook niet missen als het er niet in zou staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |