quote:Op dinsdag 30 december 2025 11:16 schreef Gretzl het volgende:
Aaah het bandje dat ik ook wel (gekscherend) de Britse The National noemHm, denk dat Elbow een stuk toegankelijker is dan The National?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gaat dit nog steeds over dat ontbijt?quote:Op dinsdag 30 december 2025 11:18 schreef peaceman het volgende:
Staat Grounds for divorce er nog in?
Ze mogen erin!quote:Op dinsdag 30 december 2025 11:18 schreef DecoAoreste het volgende:
Oké die jochies zijn wel cute met hun bordjes
Als jij hem gehoord hebt wel.quote:Op dinsdag 30 december 2025 11:18 schreef peaceman het volgende:
Staat Grounds for divorce er nog in?
Wil je ons wat vertellen?quote:Op dinsdag 30 december 2025 11:18 schreef peaceman het volgende:
Staat Grounds for divorce er nog in?
Yupquote:Op dinsdag 30 december 2025 11:19 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Gaat dit nog steeds over dat ontbijt?
In bepaalde opzichten wel, en bepaalde opzichten niet zou ik denken.quote:Op dinsdag 30 december 2025 11:18 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
Hm, denk dat Elbow een stuk toegankelijker is dan The National?
nou nee, vandaar de vraagquote:Op dinsdag 30 december 2025 11:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als jij hem gehoord hebt wel.
Dit is een Top 40-hit geweestquote:Op dinsdag 30 december 2025 11:20 schreef Gretzl het volgende:
[..]
In bepaalde opzichten wel, en bepaalde opzichten niet zou ik denken.
Maar helpt in het geval van Elbow natuurlijk wel dat ze 1 nummer hebben dat er écht bovenuit steekt in het oeuvre en dat de radio's het ook gingen platdraaien
En dan in de week erna bijna dood bij een auto-ongeluk? Nee, bedankt.quote:Op dinsdag 30 december 2025 11:18 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Dan zal je eerst Jake Paul op zijn kaak moeten slaan
smakeloos landquote:Op dinsdag 30 december 2025 11:20 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Wil je ons wat vertellen?
En nee, stond er in 2019 voor het laatst in.
2-3.quote:
quote:
Enkel Lippy Kids volgens mijquote:Op dinsdag 30 december 2025 11:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dit is een Top 40-hit geweest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |