Hée Paul bro als je dit leest, ik kan je haar insta geven bro.quote:Op maandag 29 december 2025 09:33 schreef Arizona het volgende:
Om hier even op terug te komen:
[..]
Ik kreeg een biertje van Paul (dat biertje dat hij aan de fotografe gaf ging daarna naar mij) en ja, daar was ik blij mee. Een parel voor dit zwijntje ja
(Paul ziet er echt leuk uit in het echt)
En verder proberen ze je wel op te hypen om het leuk te hebben. Bijvoorbeeld, in ons uurtje zat dat het hele café Oehoehoe ging roepen. Nou, dat werd dus voordat het op de radio kwam, al geoefend met ons. Maar sowieso was het gewoon een gezellig en feestelijk sfeertje
Gedateerd.quote:Op maandag 29 december 2025 13:46 schreef Gehenna het volgende:
Dit klinkt zo afgezaagd in alles, ugh
Zijn eerste singletjes vond ik wel slim gedaan, maar hier ergens hield het wel zo'n beetje op.quote:
🫢quote:
Georgequote:
Ja. Zijn beste komt nog neem ik aan?quote:
Hier posten.quote:Op maandag 29 december 2025 13:49 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensjes wat ga ik vanmiddag doen terwijl ik naar de top 2000 luister? Hond wil toch niet wandelen, huis is schoon.
Ik ken hardlopers die minder hard lopen dan datquote:Op maandag 29 december 2025 13:47 schreef ieniminimuis het volgende:
Omdat ik volgens google 3 km in 22 min kan lopen, ben ik aan het hardlopen. Nee Google, ik kan gewoon snel lopen.
Praying For Time zat in de nacht denk ikquote:Op maandag 29 december 2025 13:49 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja. Zijn beste komt nog neem ik aan?
Koekjes bakken, Fok!ken?quote:Op maandag 29 december 2025 13:49 schreef ieniminimuis het volgende:
Mensjes wat ga ik vanmiddag doen terwijl ik naar de top 2000 luister? Hond wil toch niet wandelen, huis is schoon.
Seasons staat niet in de lijst.quote:Op maandag 29 december 2025 13:49 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja. Zijn beste komt nog neem ik aan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |