Iggy?quote:Op zondag 28 december 2025 19:22 schreef Berkery het volgende:
Ik heb op een andere Passenger gestemd
I am the passenger?quote:Op zondag 28 december 2025 19:22 schreef Berkery het volgende:
Ik heb op een andere Passenger gestemd
Alsof die last heeft van vaginale schimmelquote:Op zondag 28 december 2025 19:23 schreef Gehenna het volgende:
Wat is dit voor stemgeluid dan mensen.![]()
Passenger 1,5 jaar geleden op Live /s Live in Antwerpen gezien, was verrassend leuk/sterk. De man heeft sterke verhalen en een sympathieke uitstraling. En veel meer in z'n mars dan enkel Let It Goquote:Op zondag 28 december 2025 19:22 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
Dat jij deze Skyradio shit knakker een god noemt en Focus slecht vindt...
Die had ik in mijn hoofd toen ik even snel door de lijst scrolde, maar het bleek de naam van de artiest te zijn nuquote:
Dit kan ik trouwens beamen, niet van dit specifieke optreden maar wel anderequote:Op zondag 28 december 2025 19:23 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Passenger 1,5 jaar geleden op Live /s Live in Antwerpen gezien, was verrassend leuk/sterk. De man heeft sterke verhalen en een sympathieke uitstraling. En veel meer in z'n mars dan enkel Let It Go
Iets over Huub?quote:Op zondag 28 december 2025 19:24 schreef Szura het volgende:
Iemand eigenlijk nog een humoristisch berichtje op het scherm weten te krijgen?
Die komt toch nog?quote:Op zondag 28 december 2025 19:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik vind zijn nummer Iggy Pop geslaagder
quote:Op zondag 28 december 2025 19:25 schreef essnhills het volgende:
Ik zou in de zomer van 2022 naar Passenger gaan met een vriendin. Kaartjes gekocht voordat ik ziek werd.
Dat is er helaas nooit van gekomen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |