Want vrouwen moeten maar allerlei wensen of verwachtingen opzij zetten en een relatie aangaan met een man die ze om verschillende redenen helemaal niet zien zitten?quote:Op maandag 29 december 2025 09:38 schreef incel het volgende:
Vrouwen die dit zien als iets goeds of iets om trots op te zijn
Wat zien ze precies als iets goeds of iets om trots op te zijn?quote:Op maandag 29 december 2025 09:38 schreef incel het volgende:
Vrouwen die dit zien als iets goeds of iets om trots op te zijn
Nee hoor. Dat staat er totaal niet. Maar in Marokko flikken ze niet wat ze hier durven.quote:Op maandag 29 december 2025 08:36 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Want Marokkanen gedragen zich over het algemeen veel beter dan Nederlandse jongeren whaha![]()
Goeden garp weer.
Het probleem ligt niet bij wel of niet straffen. Het probleem ligt bij een gebrek aan positieve aandacht. Ik zie een hoop ouders die alleen aandacht voor hun kind hebben als ze iets verkeerd doen. Negativiteit leidt tot negativiteit. Het voorbeeld dat je geeft is dat agressie bij het minst en geringst toegepast mag worden.
En er is niks met met je kinderen praten. Dat kan gerust samengaan met duidelijke grenzen stellen die consequent worden aangehouden.
quote:
quote:Op maandag 29 december 2025 10:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Want vrouwen moeten maar allerlei wensen of verwachtingen opzij zetten en een relatie aangaan met een man die ze om verschillende redenen helemaal niet zien zitten?
En dat komend van iemand met een username die synoniem is voor "Ik ben zelf eem 5je maar ik moet minstens een 9 als vrouw, maar die kutwijven zien me niet staan".
Ik denk niet dat je op de lange termijn er echt gelukkig van wordt. Verder zit het zelf al honderden of zelfs duizenden jaren in jullie natuur ingebakken om gewoon een thuis en een nest te hebben. Ik denk dat je die evolutie niet zo snel afleert. Denk en heb op internet ook regelmatig gezien dat dat de meeste vrouwen die inderdaad zo vrijgevochten zijn vroeg of laat toch depressief raken omdat hun eierenstokken rammelen en veel vrouwen om hun heen wel trouwen en kinderen krijgen enzovoort. Tsja uiteindelijk moet je het zelf weten, maar uiteindelijk zijn dit gewoon vrouwelijke incels.quote:Op maandag 29 december 2025 10:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wat zien ze precies als iets goeds of iets om trots op te zijn?
Het is off topic, stop er nou eens mee en open ergens een topic over opvoeden.quote:Op maandag 29 december 2025 10:30 schreef Ansa het volgende:
[..]
Nee hoor. Dat staat er totaal niet. Maar in Marokko flikken ze niet wat ze hier durven.
Bij het woord huishoudschool moet ik altijd denken aan een nummer van de Surinaamse band Trafassi waarin ze vertellen wat jongens op de landbouwschool en meisjes op de huishoudschool leren.quote:Op maandag 29 december 2025 10:49 schreef Since2003 het volgende:
Ik heb het dus niet over een verschillend curriculum voor meisjes en jongens of een soort huishoudschool-achtige situatie..
En wat zouden die scholen dan als voordeel kunnen hebben?quote:Op maandag 29 december 2025 10:49 schreef Since2003 het volgende:
Vrouwen moeten gewoon lekker vrouw kunnen zijn. Ik denk dat deze maatschappij heel ongezond is voor jonge meisjes en jongens, als je kijkt naar alle anti-natuurlijke en zeer riskante verleidingen die er tegenwoordig zijn. Tegelijkertijd worden bepaalde 'kwaliteiten' opgehemeld op het schoolplein en via sociale media, terwijl een ijskoude volwassen maatschappij waar je je eigen boontjes moet doppen en tegelijkertijd gelukkig wil zijn, heel andere dingen afstraft. Heel eerlijk, het gros van deze problemen ontstaat op zijn vroegst al op de basisschool, maar vooral op de middelbare school... zowel tijdens de lessen als in de aula.
Ik durf te stellen dat gescheiden lessen en schooluniformen een heleboel narigheid in de ontwikkeling kunnen voorkomen. Ik sta open voor deze discussie, want ik zag dit ooit radicaal anders en ben benieuwd of iemand mijn visie kan volgen en vooral waarom wel of waarom niet. Ik heb hier zelf namelijk best veel over nagedacht, maar weinig over gesproken met mensen omdat het voor velen een taboeonderwerp lijkt. Ik heb het dus niet over een verschillend curriculum voor meisjes en jongens of een soort huishoudschool-achtige situatie..
Nee volcels.quote:Op maandag 29 december 2025 10:38 schreef incel het volgende:
Tsja uiteindelijk moet je het zelf weten, maar uiteindelijk zijn dit gewoon vrouwelijke incels.
Nee hoor, is volgens mij al even oud als de term incel.quote:
Oh ja ik snap hem vrouwen moeten moeite doen om geen seks te hebben en mannen andersom.quote:Op maandag 29 december 2025 11:11 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee hoor, is volgens mij al even oud als de term incel.
MGTOW waren ook volcels.
Nee, de juiste.quote:Op maandag 29 december 2025 00:51 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klinkt allemaal wel juist...
Maar we missen wel een instrument tegen jeugdig tuig van rond de 10-18. Politie is vaak een te grote stap
Vrijwillig omdat ze in hun ogen de 'juiste' man niet kunnen vinden. Alleen die 'juiste' kerel gaan ze niet vinden, want dat is immers onrealistisch gezien de waslijst aan eisen die ze hebben.quote:
Niemand wil incels met een reden.quote:Op maandag 29 december 2025 09:38 schreef incel het volgende:
Vrouwen die dit zien als iets goeds of iets om trots op te zijn
Dat instrument hebben we al hoor.quote:Op maandag 29 december 2025 00:51 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klinkt allemaal wel juist...
Maar we missen wel een instrument tegen jeugdig tuig van rond de 10-18. Politie is vaak een te grote stap
Mijn leven is compleet zonder vent.quote:Op maandag 29 december 2025 11:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vrijwillig omdat ze in hun ogen de 'juiste' man niet kunnen vinden. Alleen die 'juiste' kerel gaan ze niet vinden, want dat is immers onrealistisch gezien de waslijst aan eisen die ze hebben.
Dus hoe 'vrijwillig' is dat dan?
Kan je gewoon negeren.quote:Op maandag 29 december 2025 00:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Corrigerende tik doe je normaal gesproken alleen bij kinderen die heel klein zijn om een schrik reactie los te maken. Niet bij kinderen die kunnen praten daarmee doen je gewoon te communiceren en uit te leggen waarom ze iets niet mogen doen en indien noodzakelijk mondeling een straf op leggen.
Jouw keuze.quote:Op maandag 29 december 2025 11:20 schreef Ansa het volgende:
[..]
Mijn leven is compleet zonder vent.
Ik ben boos dat ik veel hufters kansen heb gegeven en dat 99,99% van de single mannen redpilled is en zich zo gedraagt. Maar niet dat ik mijn droomman niet heb. Dat is een nice to have, geen moetje. Ooit wil ik ook ee huis kopen maar in deze economie huren is ook prima. Liever single dan met een Petersonfan.
Nee nee, de incel wil wel maar het lukt hem niet.quote:Op maandag 29 december 2025 11:13 schreef incel het volgende:
[..]
Oh ja ik snap hem vrouwen moeten moeite doen om geen seks te hebben en mannen andersom.
Ja dat bedoel ikquote:Op maandag 29 december 2025 11:35 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee nee, de incel wil wel maar het lukt hem niet.
De volcel kan wel maar wil niet.
Dat is geen volcel.quote:Op maandag 29 december 2025 11:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vrijwillig omdat ze in hun ogen de 'juiste' man niet kunnen vinden. Alleen die 'juiste' kerel gaan ze niet vinden, want dat is immers onrealistisch gezien de waslijst aan eisen die ze hebben.
Dus hoe 'vrijwillig' is dat dan?
Precies. Doordat hij geen zin heeft om zich voor te stellen of heel veel moeite te doen voor een goed gesprekje.quote:Op maandag 29 december 2025 11:35 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee nee, de incel wil wel maar het lukt hem niet.
De volcel kan wel maar wil niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |