Haha gelukkig niet. Ik kom er het liefst zo weinig mogelijk. We vliegen meestal wel vanuit Duitsland.quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:24 schreef alopio het volgende:
[..]
Ja jullie wonen in Duitsland natuurlijk
"Mooie dag" komt nog neem ik aan?quote:
en terechtquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:24 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Haha gelukkig niet. Ik kom er het liefst zo weinig mogelijk. We vliegen meestal wel vanuit Duitsland.
Hier sluit ik me wel bij aan denk ik. Hemingway vind ik ook een leuke van ze.quote:
quote:Songteksten Bløf ontcijferd dankzij 'Steen van Renesse'
Dirk-Jan Hoek
Ontdekking werpt nieuw licht op voorheen onbegrijpelijk geneuzel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dat is toch 1 van de weinige bands die je kent?quote:
ja teksten dat die kerel zingt.quote:
Oh ja! Zijn denk ik ook de enige twee nummers van ze die ik goed kan hebbenquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:25 schreef peaceman het volgende:
[..]
"Mooie dag" komt nog neem ik aan?
Dat dan weer wel. Maar ja, dat is kiezen tussen kut en minder kutquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef Isorden het volgende:
Dit is sowieso beter dan de hieropvolgende bijdrage van de provincie Zeeland in de lijst.
Ja, weet altijd zo al die nummersquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:25 schreef peaceman het volgende:
[..]
dat is toch 1 van de weinige bands die je kent?
Iemand verwacht vrouwelijk bezoekquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:25 schreef MTheBassman het volgende:
Ik moet schoonmaken vandaag maar ik heb geen zin.
Harder dan ik hebben kan, kan ik ook prima hebben.quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef ok01 het volgende:
[..]
Oh ja! Zijn denk ik ook de enige twee nummers van ze die ik goed kan hebben
Gisteren al deels gedaanquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:25 schreef MTheBassman het volgende:
Ik moet schoonmaken vandaag maar ik heb geen zin.
En dat is?quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef Isorden het volgende:
Dit is sowieso beter dan de hieropvolgende bijdrage van de provincie Zeeland in de lijst.
Onze Blof specialistquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja, weet altijd zo al die nummers
Zorg dat Pascal een avondje met Marco gaat stappen.quote:
Je gaat voor het vrolijke deel van hun oeuvre?quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef ok01 het volgende:
[..]
Oh ja! Zijn denk ik ook de enige twee nummers van ze die ik goed kan hebben
Met regelmaat want ik stoot mij regelmatigquote:
Ja er zit wat Ruis op de lijnquote:
Nee, zaterdag is schoonmaakdag. Hoewel ik misschien met de vriendin morgen nog wat ga doen.quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Iemand verwacht vrouwelijk bezoek
Ik vind dat nummer van Racoon ook best prima eigenlijkquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef Isorden het volgende:
Dit is sowieso beter dan de hieropvolgende bijdrage van de provincie Zeeland in de lijst.
En je drinkt je ook wel eens blauw tochquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:27 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Met regelmaat want ik stoot mij regelmatig
Morgen de vriendin dus laten langskomen en haar laten schoonmaken.quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:27 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Nee, zaterdag is schoonmaakdag. Hoewel ik misschien met de vriendin morgen nog wat ga doen.
Maar ja, dit is wel eerder gebeurd ja, de boel opruimen voor haar
Aan De Kust is ook wel leuk. En WZJD en LUL gaan ook nog wel.quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:26 schreef ok01 het volgende:
[..]
Oh ja! Zijn denk ik ook de enige twee nummers van ze die ik goed kan hebben
ik weet de code voor die niet.quote:
Van Seinfeld geleerd dat de badkamer schoonmaken betekent dat je verliefd bentquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:27 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Nee, zaterdag is schoonmaakdag. Hoewel ik misschien met de vriendin morgen nog wat ga doen.
Maar ja, dit is wel eerder gebeurd ja, de boel opruimen voor haar
Spreekt me het meest aanquote:Op zaterdag 27 december 2025 12:27 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Je gaat voor het vrolijke deel van hun oeuvre?
Had vroeger een Audi TT, daar heb ik een keer 235 km/h in Duitsland gehaald. Vanaf ca. 200 is het wel a-relaxed rijden zo hard gaat dat.quote:Op zaterdag 27 december 2025 12:23 schreef MTheBassman het volgende:
Heb tijdens een liftwedstrijd bij iemand die ons oppikte wel meegemaakt dat die kerel op een gegeven moment 210 km/h leek te rijden over de Autobahn. Ik zag het zelf niet maar mn liftpartner wel. Toch gek dat ik er alsnog weinig van merkte, en ik zat achterin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |