abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:31:39 #1
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219606941

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.



Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.



Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik




Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken



Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen



Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook



Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.



De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000



Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.




Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Gretzl
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_219606943
@Cee o @Cee ka
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219606944
In the jar?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:32:18 #4
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219606949
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:31 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Piemel roodborst _O_
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:31 schreef Gretzl het volgende:
Ontdekt rond 2004 via het origineel van Kate Ryan Godin O+

Bekijk deze YouTube-video
Aka

quote:
Piemel Robin - De Belofte Die Je Maakte _O_
(beter goed gejat...
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_219606950
Brave TT
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219606952
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:31 schreef BillDauterive het volgende: [..] Oe, dat is een hele goede zeg! Ik hoop dat ie zijn geld waard is, geniet ervan.
Tja, geld waard niet echt (al is het goedkoper dan vroeger). Wel heel erg lekker
  ESF Reporter vrijdag 26 december 2025 @ 22:32:38 #7
87554 Cee
Welluk?
pi_219606953
Cock Robin of Wand Erection?
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:32:49 #8
426493 crew  PippenScottie
pi_219606955
Ik ben restjes kerstpakketwijn aan het opdrinken. Het is ondankbaar werk, maar iemand moet het doen
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:32:55 #9
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219606956
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:32 schreef Cee het volgende:
Cock Robin of Wand Erection?
viespeuk
pi_219606959
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:32 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben restjes kerstpakketwijn aan het opdrinken. Het is ondankbaar werk, maar iemand moet het doen
Morgen weer parkrun?
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219606960
Daar komt Janis Ian
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_219606962
At Seventeen O+ O+ O+ O+
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_219606964
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:32 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben restjes kerstpakketwijn aan het opdrinken. Het is ondankbaar werk, maar iemand moet het doen
Gij strijder
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:22 #14
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219606965
Goed uur dit
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219606970
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:32 schreef alopio het volgende:

[..]
Tja, geld waard niet echt (al is het goedkoper dan vroeger). Wel heel erg lekker
Ik zag em vorige week in de winkel liggen en "schrok" er een beetje van dat hij niet meer zo ontzettend duur was. Hoe kan dat? Maken ze er nu zoveel meer van?

En hoeveel dopjes geef je em op untappd? :P
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:33 #16
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_219606971
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:32 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben restjes kerstpakketwijn aan het opdrinken. Het is ondankbaar werk, maar iemand moet het doen
Ben blij dat er geen olijfolie in je kerstpakket zat.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_219606972
O+ Prima blokje dit
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:37 #18
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219606973
17 vindt Marco veel te oud.
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:37 #19
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_219606974
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:32 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben restjes kerstpakketwijn aan het opdrinken. Het is ondankbaar werk, maar iemand moet het doen
Je kunt het ook iemand cadeau geven op een verjaardag.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_219606975
O+ O+

Dit nummer heb ik vaak geluisterd dit jaar en op de stemlijst van mijn vader gezet
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  ESF Reporter vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:38 #21
87554 Cee
Welluk?
pi_219606976
Ik ben pure wijn aan het eten nu (druiven).
pi_219606977
2022 1441 maandag 26 dec. 2022 20:00 - 21:00 uur
2023 1443 dinsdag 26 dec. 2023 20:00 - 21:00 uur
2024 1489 donderdag 26 dec. 2024 16:00 - 17:00 uur
2025 1406 vrijdag 26 dec 2025 22:00 - 23:00 uur

Vaste fanbase. En dan leeft Janis zelfs nog
Het beste adres voor al uw primeurs!
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:53 #23
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219606978
Maar zit de whisky in een tonnetje?
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:58 #24
426493 crew  PippenScottie
pi_219606980
Welke waarheid leerden jullie op je 17e?

Ik dat die groeispurt nooit zou komen en dat ik een NBA-carriere wel kon vergeten ;(
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:33:59 #25
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219606981
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:32 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben restjes kerstpakketwijn aan het opdrinken. Het is ondankbaar werk, maar iemand moet het doen
:D

Weggooien is zonde idd. Ik had lange tijd restjes rum liggen, die zijn heel langzamerhand in de chocomel verdwenen.
pi_219606982
Ik ben nu eggnog aan het maken.
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:34:10 #27
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219606984
Eva Crutzen godin
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_219606987
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:33 schreef BillDauterive het volgende:
Ik ben nu eggnog aan het maken.
You are the eggman
Het beste adres voor al uw primeurs!
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:34:33 #29
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219606990
Het wonderschone At Seventeen ben ik in de aanloop naar de ergste coronawinter nog zoveel meer gaan waarderen dankzij deze schitterende vertolking van Eva Crutzen O+ in de Zomerpromenade _O_

Bekijk deze YouTube-video
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:34:36 #30
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219606992
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:33 schreef peaceman het volgende:
17 vindt Marco veel te oud.
Oud en afgedankt
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:34:42 #31
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219606995
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:33 schreef PippenScottie het volgende:
Welke waarheid leerden jullie op je 17e?

Ik dat die groeispurt nooit zou komen en dat ik een NBA-carriere wel kon vergeten ;(
Dat je daadwerkelijk een vinger uit moet steken als je voldoendes wil halen op de universiteit, itt op de middelbare.
pi_219606996
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
Eva Crutzen godin
en Niels vd Laan?
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219606997
Ik vraag me altijd af wat er dan op 16 en 18 gebeurde
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:34:52 #34
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219607000
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:34 schreef Gretzl het volgende:
Het wonderschone At Seventeen ben ik in de aanloop naar de ergste coronawinter nog zoveel meer gaan waarderen dankzij deze schitterende vertolking van Eva Crutzen O+ in de Zomerpromenade _O_

Bekijk deze YouTube-video
Al behandeld zo te zien.
pi_219607001
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:33 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Ik zag em vorige week in de winkel liggen en "schrok" er een beetje van dat hij niet meer zo ontzettend duur was. Hoe kan dat? Maken ze er nu zoveel meer van?

En hoeveel dopjes geef je em op untappd? :P
Wordt tegenwoordig veel meer geëxporteerd naar Europa, dus niet meer zo exclusief. Ze maken er ook meer van.
Ik geef het toch wel een 4.25.
Heb je untappd? Kan ik je toevoegen. Je kan mij ook zoeken op lau005, wat is je username daar
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:34:58 #36
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219607003
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:34 schreef Gretzl het volgende:
Het wonderschone At Seventeen ben ik in de aanloop naar de ergste coronawinter nog zoveel meer gaan waarderen dankzij deze schitterende vertolking van Eva Crutzen O+ in de Zomerpromenade _O_

Bekijk deze YouTube-video
Promenade GODEN
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:35:14 #37
426493 crew  PippenScottie
pi_219607005
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:33 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Morgen weer parkrun?
Een beetje afhankelijk van hoe vannacht loopt, maar ik denk het wel.

Dit jaar heb ik 1 januari ook om 9 uur geparkrund. Er is bewijs van op internet
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:35:20 #38
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_219607007
Nav Bush een memepje in elkaar geflanst. Wie moeten er nog meer bij?

  vrijdag 26 december 2025 @ 22:35:35 #39
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_219607010
quote:


EMMELY GODIN O+ _O_ :D
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  ESF Reporter vrijdag 26 december 2025 @ 22:35:38 #40
87554 Cee
Welluk?
pi_219607011
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:33 schreef PippenScottie het volgende:
Welke waarheid leerden jullie op je 17e?

Ik dat die groeispurt nooit zou komen en dat ik een NBA-carriere wel kon vergeten ;(
Dat je bij gladheid niet moet proberen met je fiets nog even een stoeprandje te pakken.
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:35:39 #41
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219607012
Lily Allen heeft er ook eentje over iemand van 22, die is ook fraai
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:35:42 #42
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_219607014
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:34 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
en Niels vd Laan?
en dolf janssen
  Redactie Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:35:52 #43
274204 crew  Mexicanobakker
pi_219607017
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:35 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Nav Bush een memepje in elkaar geflanst. Wie moeten er nog meer bij?

[ afbeelding ]
Therapy
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:36:03 #44
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_219607018
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:35 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Nav Bush een memepje in elkaar geflanst. Wie moeten er nog meer bij?

[ afbeelding ]
Triggerfinger.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_219607019
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:35 schreef peaceman het volgende:

[..]
en dolf janssen
Ook ja :D
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_219607022
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:35 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Nav Bush een memepje in elkaar geflanst. Wie moeten er nog meer bij?

[ afbeelding ]
Triggerfinger
Het beste adres voor al uw primeurs!
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:36:22 #47
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_219607023
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:35 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Nav Bush een memepje in elkaar geflanst. Wie moeten er nog meer bij?

[ afbeelding ]
Fonteintjes vallen toch wel mee?
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 26 december 2025 @ 22:36:23 #48
426493 crew  PippenScottie
pi_219607024
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:34 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Dat je daadwerkelijk een vinger uit moet steken als je voldoendes wil halen op de universiteit, itt op de middelbare.
Zat je op je 17e al op de uni joh?

Ik leerde die les in 5 VWO. Wiskunde B en natuurkunde werden opeens moeilijk
My friends all drive horses
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:36:33 #49
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_219607025
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:33 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
:D

Weggooien is zonde idd. Ik had lange tijd restjes rum liggen, die zijn heel langzamerhand in de chocomel verdwenen.
Herkenbaar, ik heb hier zoveel onaangebrojen flessen sterke drank staan die ik in de loop der jaren cadeau heb gekregen. Drink zelf eigenlijk bijna nooit een borrel dus de collectie groeit met het jaar.. :P
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  vrijdag 26 december 2025 @ 22:36:44 #50
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_219607027
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 22:36 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Triggerfinger
Reeds besproken
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')