Die snap ik niet helemaal in jouw rijtje, die presenteren zich juist als heel inclusief voor alle Nederlanders?quote:
Ditquote:Op woensdag 24 december 2025 13:04 schreef Isdatzo het volgende:
Een relatie met een partner met normen, waarden, en levensopvattingen die diametraal op die van jou staan lijkt me geen lang leven beschoren.
Snap jr zelf ook wel, maar dan kan je natuurlijk geen edgy toppa openen.
Alles maar politiek maken is wel één van de meest vervelende ontwikkelingen van de afgelopen jaren ja.quote:Op woensdag 24 december 2025 13:17 schreef Tocadisco het volgende:
Er lijkt me niets verschrikkelijkers dan een relatie te hebben met iemand die alles politiek wil maken, zelfs al komt het politiek gezien precies met je eigen waardes overeen.
De anti-Oekraïense standpunten en begripvolle houding richting Hamas vind ik nou niet getuigen van inclusiviteit. Eerder andersom.quote:Op woensdag 24 december 2025 13:10 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Die snap ik niet helemaal in jouw rijtje, die presenteren zich juist als heel inclusief voor alle Nederlanders?
Neuken?quote:Op woensdag 24 december 2025 13:35 schreef Hexagon het volgende:
Ik hoef niet per se een D66-stemster als partner.
Maar ik trekt de grens bij extreem gedachtegoed. Extreem linkse en rechtse types kun je meestal niet los zien van karakterfouten die tot een dergelijke mentaleit en opvattingen leiden. Dus die ga je in je relatie dan vanzelf tegen je krijgen. Dus daar zou ik zeker voor passen.
Zeg je alleen maar omdat ik PVV stem.quote:
TS zal nog wel bij mama wonen.quote:Op woensdag 24 december 2025 13:46 schreef raptorix het volgende:
Als je goedkope kip wilt kun je beter bij de Turk/Marokkaan zijn, denken dat AH goedkope plofkip verkoopt![]()
![]()
![]()
Ik geloof best dat het goedkoper is, maar ik ga niet mijn geld uitgeven bij mensen die mij niet moetenquote:Op woensdag 24 december 2025 13:46 schreef raptorix het volgende:
Als je goedkope kip wilt kun je beter bij de Turk/Marokkaan zijn, denken dat AH goedkope plofkip verkoopt![]()
![]()
![]()
Wat.quote:Op woensdag 24 december 2025 13:34 schreef Kottnauer het volgende:
De situatie zoals in de OP beschreven is niet stabiel en zal slechts korte tijd bestaan. Er is een kans dat de vrouw een eind maakt aan deze relatie, maar doorgaans zal zij zich aanpassen aan haar man en meester.
Dat je PVV stemt is al niet best. Maar wat je daarna nog neerkwakt maakt het er nog kanslozer op.quote:Op woensdag 24 december 2025 13:44 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Zeg je alleen maar omdat ik PVV stem.
Als ik een getint D66-meisje was geweest dat graag met een FvD'er koloniale spelletjes zou willen spelen met kettingen en zwepen, had je met begrip gereageerd 'Dat is gewoon een fase... we hebben allemaal wel eens een fantasie' en had je met veel geduld dat meisje weer terug naar de D66-kudde geleid.
Het is wel duidelijk dat de basisscholen kerstvakantie hebben zegquote:Op woensdag 24 december 2025 13:44 schreef Koortsdroom het volgende:
[..]
Zeg je alleen maar omdat ik PVV stem.
Als ik een getint D66-meisje was geweest dat graag met een FvD'er koloniale spelletjes zou willen spelen met kettingen en zwepen, had je met begrip gereageerd 'Dat is gewoon een fase... we hebben allemaal wel eens een fantasie' en had je met veel geduld dat meisje weer terug naar de D66-kudde geleid.
Eerder effect van de bezuinigingen bij GGZquote:Op woensdag 24 december 2025 14:08 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Het is wel duidelijk dat de basisscholen kerstvakantie hebben zeg
D66 heeft gewonnen, dus wat zeur je nouquote:
Dat laatste is wel een interessant onderzoeksonderwerp. Pijpen rechtse meisjes beter dan linkse meisjes? En pijpen mavo-meisjes beter dan vwo-meisjes?quote:Op woensdag 24 december 2025 13:37 schreef Marsenal het volgende:
Ik stem links, meestal SP. Mijn vrouw stemt VVD. Het levert wel eens discussie op, maar uiteindelijk boeit het in het dagelijks leven niet zo.
Op de middelbare school was ik nog wel een stukje linkser maar was toen wel al wijs genoeg om te begrijpen dat rechtse mavo-meisjes beter kussen en pijpen.
Al mijn verzameld bewijs is summier en strikt anekdotisch van aard maar verzamelde data wijst wel degelijk die kant op.quote:Op woensdag 24 december 2025 15:59 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Dat laatste is wel een interessant onderzoeksonderwerp. Pijpen rechtse meisjes beter dan linkse meisjes? En pijpen mavo-meisjes beter dan vwo-meisjes?
Ik denk dat GL meisje ook roept dat het uiteraard weer een getint figuur is. Linkse jongetjes en meisjes hebben namelijk ook gewoon een hekel aan criminele allochtonen. Linkse partijen willen immers daar ook gewoon van af. Zal ook wat sneller gaan, want rechts heeft nog helemaal niets voor elkaar gekregen op dat gebied. "weeh, we gaan allemaal ongrondwettelijke voorstellen en doen alsof we er wat aan doen, maar het levert ons veel stemmen op, dus eigenlijk doen we niets! Ja, nog meer heisa creëren rond ter Apel"quote:Op woensdag 24 december 2025 12:56 schreef Koortsdroom het volgende:
Samen naar Opsporing Verzocht kijken. En dan elke keer wanneer het signalement van de verdachte langskomt, kijk ik haar aan met een gespeelde verbazing terwijl ik zeg; 'Oh ja joh? Echt waar? Heeft de verdachte een getinte huidskleur..? Nou dat zag ik echt niet aankomen. Daar sta ik van te kijken zeg. Poeh poeh, dat dit kan in Nederland, goeiendagschotel..!'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |