quote:Op woensdag 17 december 2025 12:58 schreef zeby het volgende:
Ik heb 11b succesvol op kunnen lossen, maar loop bij 11c vast. De eerste stap lijkt mij omik loop ook tot drie keer toe vast, ik mis waarschijnlijk een mogelijkheidSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Ik loop dan vrij snel tegen een tegenstrijdigheid in of de sudoku, of de slitherlink aan. Heeft iemand deze al opgelost? Want dan ligt het aan mij.
ik mis één grote groep, maar dat is net zo frustrerendquote:Op vrijdag 26 december 2025 14:39 schreef Ell__ het volgende:
[..]
Herkenbaar - ik heb zo veel half opgeloste opgaven en dus eigenlijk overal precies niks. Echt nog maar heel weinig volledig opgelost dit jaar. Oei.
Ik kom wel elke dag een beetje verder met de groepen-puzzel, dus ik ben er vrij zeker van dat ik in de goede richting zit, maar het blijft enorm zoeken naar linkjes. En ik mis nog steeds 2 grote groepen en dat voelt helemaal frustrerend!
Ik intussen ook, maar eigenlijk ook vooral de “link” tussen de groepen. Helaas helaas.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 16:08 schreef mwoldinga het volgende:
[..]
ik mis één grote groep, maar dat is net zo frustrerend
SPOILER: 4dOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 8Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 17Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 19bOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 4 januari 2026 19:47 schreef CarloV het volgende:
Nou ik ben bijna beter (eindelijk).
Ik moet nog wat spoilers inhalen:SPOILER: 4dOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 8Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 17Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 19bOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 4dOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door Beerrend op 04-01-2026 20:15:46 (Ik haat technologie) ]![]()
Excuus technologie is moeilijk.
[ Bericht 96% gewijzigd door Beerrend op 04-01-2026 20:15:22 (Dubbel gepost oeps) ]![]()
quote:Op zondag 4 januari 2026 20:14 schreef Beerrend het volgende:
[..]SPOILER: 4dOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 4dOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
11 a b en c waren erg leuk om te doen. Alleen zijn van a en b de antwoorden duidelijk, maar bij c twijfel ik nog. Iemand bij wie ik het kan toetsen?![]()
Dat mag, maar veel valt er niet te toetsen...quote:Op zondag 4 januari 2026 22:02 schreef TThijs het volgende:
11 a b en c waren erg leuk om te doen. Alleen zijn van a en b de antwoorden duidelijk, maar bij c twijfel ik nog. Iemand bij wie ik het kan toetsen?AIVD 2025: 1a, 2, 3, 5, 6, 7a, 10ab, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19a, 20, 22, 23, 24a, 26![]()
Soms moet je je vertrouwen leggen in het onbekende! het vraagteken! het enigma!quote:Op zondag 4 januari 2026 22:02 schreef TThijs het volgende:
11 a b en c waren erg leuk om te doen. Alleen zijn van a en b de antwoorden duidelijk, maar bij c twijfel ik nog. Iemand bij wie ik het kan toetsen?SPOILER: enigmaxiOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oke bedankt! Helaas zit ik in dat geval dan wel helemaal vast bij 11b... Ik begrijp op zich wat er moet gebeuren, alleen hou ik op dit moment veel te veel opties voor alles. Zou er iemand een kleine hint willen geven?quote:Op zondag 4 januari 2026 19:27 schreef pcgroot het volgende:
Geen idee, die heb je voor de puzzel niet nodig.Ik vermoed een thema hint.Kerstpuzzel 2025: 1a, 11a, 11b, 13, 14a![]()
Dit is gewoon een lastige puzzel. In het begin heb je heel veel opties en je zal eerst vele kleine stapjes moeten maken voordat je pas vooruitgang kunt boeken. Kijk waar je de lage getallen 1,2,3 kunt plaatsen, kijk waar de 4,5,6 geplaatst moeten worden, en kijk waar de hoge getallen 7,8,9 moeten komen (en vooral waar de 9 niet kan). Onmogelijke slitherlink patronen kan je ook gebruiken om opties uit te sluiten.quote:Op zondag 4 januari 2026 22:44 schreef Puzzeljonie het volgende:
[..]
Oke bedankt! Helaas zit ik in dat geval dan wel helemaal vast bij 11b... Ik begrijp op zich wat er moet gebeuren, alleen hou ik op dit moment veel te veel opties voor alles. Zou er iemand een kleine hint willen geven?![]()
quote:Op zondag 4 januari 2026 19:47 schreef CarloV het volgende:
Nou ik ben bijna beter (eindelijk).
Ik moet nog wat spoilers inhalen:SPOILER: 4dOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 8Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 17Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 19bOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 19bOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 5 januari 2026 12:22 schreef WitteIris het volgende:
[..]SPOILER: 19bOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 19cOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hallo Collega puzzelaars. Ik heb enkele tientallen uren in 11C zitten nu, maar kom er niet door.
Ik heb 1 mogelijkheid gevonden waarbij de bovenste 3 regel kloppen, maar dan komt de slitherlink volgens mij in een onmogelijke situatie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij andere opties gaat er altijd ergens iets mis met de 2e of 7e vertikaal. (kolom B en G)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook heb ik een mogelijkheid met de bovenste 3 regels goed, daar ook een prima slitherlink maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind het een beetje zonde om nu te stoppen met deze leuke opgave.
Kan ik met iemand via DM even sparren over de getal grootte verdeling van regel 1,2,3 en kolom B en G?![]()
quote:Op maandag 5 januari 2026 22:27 schreef tegelkoning het volgende:
Hallo Collega puzzelaars. Ik heb enkele tientallen uren in 11C zitten nu, maar kom er niet door.
Ik heb 1 mogelijkheid gevonden waarbij de bovenste 3 regel kloppen, maar dan komt de slitherlink volgens mij in een onmogelijke situatie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij andere opties gaat er altijd ergens iets mis met de 2e of 7e vertikaal. (kolom B en G)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook heb ik een mogelijkheid met de bovenste 3 regels goed, daar ook een prima slitherlink maarIk zit met hetzelfde probleem, ik heb een prachtige slitherlink na tientallen uren. Ik zou (na +- 20 uur prutsen op een oplossing die bij controle fout bleek..) een DM Hintje over het begin van het 5-cijfer getal in verticaal 2 erg kunnen waarderen :/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind het een beetje zonde om nu te stoppen met deze leuke opgave.
Kan ik met iemand via DM even sparren over de getal grootte verdeling van regel 1,2,3 en kolom B en G?
[ Bericht 1% gewijzigd door willy85 op 06-01-2026 08:33:02 (Stukje vergeten) ]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: