Ohja? Dan vertellen de notes mij wat anders overquote:Op zondag 14 december 2025 11:17 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
[..]
Dit soort zielige opmerkingen zijn inmiddels ook wel heel belegen. Je mag tegenwoordig prima zeggen dat het moslims zijn.
Niet een goede woordkeuze voor dit topic.quote:Op zondag 14 december 2025 12:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
blablabla er is nog nooit een post willekeurig weggehaald, niemand is gebanned zonder gegronde regels en als je in dm voor alles uitgemaakt wordt kun je het doorsturen naar forum@fok.nl of 1 van de mods aanschieten
je hebt geen idee waar je het over hebt
of in de benen mssquote:Op zondag 14 december 2025 12:32 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Volgens de verhalen is de ontwapende terrorist weggelopen om een nieuw geweer te halen, dus nee hij had beter zijn kop eraf kunnen schieten.
quote:Op zondag 14 december 2025 12:39 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Niet een goede woordkeuze voor dit topic.
quote:
ik had toch afgedruktquote:Op zondag 14 december 2025 12:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit.
Iemand op zo'n manier ontwapenen is een absolute heldendaad, maar dat betekent niet dat je gelijk GTA-style iemand ook wilt cq kunt vermoorden, dat is echt een heel ander level.
Nee, je wilt weten wie en waarom dus heb je minimaal een levende terrorist nodig.quote:Op zondag 14 december 2025 12:32 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Volgens de verhalen is de ontwapende terrorist weggelopen om een nieuw geweer te halen, dus nee hij had beter zijn kop eraf kunnen schieten.
Onderbeen eraf schieten.quote:Op zondag 14 december 2025 12:37 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Dat moet je ook maar durven, iemands kop eraf schieten
Hij was al moedig genoeg
Bizar, zeg dat welquote:Op zondag 14 december 2025 12:39 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Bizarre actie, de kans dat het misgaat lijkt groter dan dat het lukt..
Dat gebeurt nooit joh, lekker hakken op christenen en Joden maar moslims, daar zijn ze als de dood voor.quote:Op zondag 14 december 2025 12:20 schreef MisterFox het volgende:
Waar is Robert Long als je hem nodig hebt voor wat gezonde islamkritiek?
Ja wat zijn IDE's met je interessante gelul?quote:Op zondag 14 december 2025 12:31 schreef KinKiJan het volgende:
Van de persco: 12 doden (inclusief 1 terrorist), 29 gewonden en verschillende(!) IED's gevonden in auto.
als het leeg is is het wat lastiger jaquote:Op zondag 14 december 2025 12:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, maar niet iedereen kan of wil dat, als het wapen niet leeg was.
Lijkt me op zich wel een vrij natuurlijke reactie om het gevaar uit te schakelen zodra je de kans krijgt.quote:Op zondag 14 december 2025 12:41 schreef sp3c het volgende:
of ik erop af had gestapt weet ik natuurlijk niet maar in die situatie had ik echt wel geschoten
denk ik, voor hetzelfde geld heeftie nog een pistool op zakquote:Op zondag 14 december 2025 12:44 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Lijkt me op zich wel een vrij natuurlijke reactie om het gevaar uit te schakelen zodra je de kans krijgt.
tja dit zien we overal waar moslims zijnquote:
En dan doodgeschoten worden door de politie omdat ze denken dat je de schutter bentquote:Op zondag 14 december 2025 12:46 schreef Akathisia het volgende:
Ik had op zijn minst de loop op zijn voorhoofd gezet.
Dat ook, en een behoorlijke dosis adrenaline en het hoofd in verdedigings modus.quote:Op zondag 14 december 2025 12:45 schreef sp3c het volgende:
[..]
denk ik, voor hetzelfde geld heeftie nog een pistool op zak
Triest.quote:Op zondag 14 december 2025 12:45 schreef Jippie het volgende:
Update tiegevoegd: Update 12.40 uur: De premier van New South Wales, Chris Minns, bevestigt dat het dodental is opgelopen tot twaalf. Hij noemt de aanval een terroristische aanslag. Ook de politie, in de persoon van politiechef Mal Lanyon, het reeds vermoede verband met het Chanoekafeest bevestigd. De aanval was gericht tegen "de Joodse gemeenschap in Sydney". Lanyon meldt verder dat 29 mensen naar nabijgelegen ziekenhuizen zijn gebracht. Onder hen bevinden zich twee politieagenten.
Een video die op sociale media circuleert, toont een ongelooflijke heldendaad van een ooggetuige. Hij sluipt achter een van de aanvallers aan, overmeestert hem en pakt het wapen van hem af (de scène is te zien in de video hierboven). Belangrijke opmerking: De authenticiteit van de video is nog niet definitief bevestigd.
Goed puntquote:Op zondag 14 december 2025 12:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
En dan doodgeschoten worden door de politie omdat ze denken dat je de schutter bent
Jij bent ook verantwoordelijk voor wat Wilders allemaal uitkraamtquote:Op zondag 14 december 2025 10:03 schreef thedeedster het volgende:
Ja, Joodse mensen die aan de andere kant van de wereld wonen, die zullen vást wel met die situatie in het Midden Oosten te maken hebben.
En vervolgens een klein artikeltje op pagina achtquote:Op zondag 14 december 2025 10:18 schreef FlippingCoin het volgende:
vandaag ook 5 mannen opgepakt omdat ze een aanslag op een kerstmarkt aan het voorbereiden waren, en het blijft maar doorgaan...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |