Gewoon een cruise boeken van 10 dagenquote:Op zondag 14 december 2025 20:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
Boks. We zijn er vandaag eens voor gaan zitten. J's eerste keer. Mopperend over de hoeveelheid tijd die het allemaal kost. Ja, 10 dagen vreetfestijn ontstaat niet vanzelf he
Een paar flammkuchen met verschillende toppings en lekkere soep erbij?quote:Op zondag 14 december 2025 20:59 schreef Isabeau het volgende:
@:Tele6 ik word altijd een beetje sip; van je berichtjes over je ouders en hun houding naar jou toe. Dat is toch allemaal gewoon geestelijke mishandeling joh. Zoiets heeft impact op je. Je moet er steeds zo te zien om lachen, maar omgIs echt niet normaal zoals je moeder zich naar jou toe gedraagt.
@:Blues de home-escape klinkt echt leuk. Wel een mooie originele manier om met familie of vrienden de tijd door te brengen![]()
Als er nog iemand ideeën heeft voor lekkere dingen voor tijdens een kerstbrunch/lunch dan hoor ik het graag. Voor 10 personen. Ik wil ook niet al te veel moeite doen, want 30 jaar lang 'doe maar niet moeilijk! iets van de supermarkt is net zo goed!' aan moeten horen heeft me wat murm gemaakt om mijn best te doen.
Sushiquote:Op zondag 14 december 2025 20:59 schreef flipsen het volgende:
[..]
Gewoon een cruise boeken van 10 dagen![]()
Hier sowieso , as usual, geen kerstsfeer in die warmte. En vrouwlief had geen zin in familie en/of gedoe, dus samen en we kijken wel. De sushitent (die ook bijzonder lekkere poke-salades maakt!) heeft een goeie deal geloof ik, maar we kunnen ook gewoon een halve liter ijs wegklappen. Ik geef er nog steeds niet om, dat hele kerstgedoe, sinds ik hier woon.
Nee, dat klinkt voor mij niet heel kersterig (en iedereen neemt wat mee overigens). Een soepje is wel een leuk idee. Allemaal een klein beetje soep vooraf is wel lekker. Is niet al het eten 'koud' zeg maar. Zelf gemaakte kroketten kan ook, er is een airfryer.quote:Op zondag 14 december 2025 21:02 schreef Kaatje1 het volgende:
Een paar flammkuchen met verschillende toppings en lekkere soep erbij?
Is het murw?quote:
De m en de w zitten niet heel dicht bij elkaar op het toetsenbord. Maar had gekund.quote:Op zondag 14 december 2025 21:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik dacht dat het gewoon een typo was dus dat je het wel wist
Ik vind murm wel een mooie variant.quote:Op zondag 14 december 2025 21:13 schreef Isabeau het volgende:
Het blijkt ook onvermurwbaar te zijn. Ik dacht ook altijd onvermurmbaar![]()
Bedankt voor de correctie. Had geen idee dat ik het fout deed. Want mensen verbeteren je zelden
Die laatste komt wel van een leuke site zo te zienquote:Het woord mare betekent in andere Germaanse talen, zoals de Scandinavische, ‘heks’ of ‘nachtdemon’. De maretak heet zo omdat het een halfparasiet is die kluwen takken maakt in de boom waar het in zit, een verschijnsel dat vroeger werd toegeschreven aan de heksen en demonen. Ook verwant is het woord murw, dat net als mare terugvoert op de stam mer- dat ‘stukwrijven; pakken, roven’ betekent. Uit het Proto-Slavisch is het woord mora ‘nachtelijke kwelgeest’ nog bekend, al denken de etymologen dat dit een leenwoord uit het Germaans is.
https://damenvaria.nl/blo(...)enspuwer-nachtmerrie
Ik ookquote:Op zondag 14 december 2025 21:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik dacht dat het gewoon een typo was dus dat je het wel wist
De koortslip van Petra besloot ooit een koortsoog te worden. Forse antibiotica gehad, en sindsdien is de koortslip al járen wegquote:Op zondag 14 december 2025 20:06 schreef Clubsoda het volgende:
Ik had vandaag eem epiphanyik heb al zo lang in me kan herinneren af en toen een koortslip. Ik heb ook al jaren als ik niet fit ben pijnlijk tandvlees, wat ik altijd als ontsteking interpreteerde.
Vandaag ging ik eens ht&k-middeltjes zoeken naar ik kwam alleen ontstoken tandvlees bij "je moet vaker flossen" tegen en dat is het niet. Mijn vriend Chat kwam opeens met herpes simplex op het tandvlees. Daar viel opeens een kwartjenog geen uur later kwam mijn moeder met dezelfde suggestie, dat had ze van haar tandarts gehoord. Dus lieve mensen, je kunt ook een koortslip op je tandvlees hebben en het voel ruk maar je hoeft dus niet eindeloos te flossen en te spoelen. Doe er je voordeel mee
quote:Op zondag 14 december 2025 20:06 schreef Clubsoda het volgende:
Ik had vandaag eem epiphanyik heb al zo lang in me kan herinneren af en toen een koortslip. Ik heb ook al jaren als ik niet fit ben pijnlijk tandvlees, wat ik altijd als ontsteking interpreteerde.
Vandaag ging ik eens ht&k-middeltjes zoeken naar ik kwam alleen ontstoken tandvlees bij "je moet vaker flossen" tegen en dat is het niet. Mijn vriend Chat kwam opeens met herpes simplex op het tandvlees. Daar viel opeens een kwartjenog geen uur later kwam mijn moeder met dezelfde suggestie, dat had ze van haar tandarts gehoord. Dus lieve mensen, je kunt ook een koortslip op je tandvlees hebben en het voel ruk maar je hoeft dus niet eindeloos te flossen en te spoelen. Doe er je voordeel mee
Echt antibioticum of antiviraal middel (aciclovir bijvoorbeeld)? Het kan best gedoe geven bij oog- en gehoorzenuw inderdaadquote:Op zondag 14 december 2025 21:41 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
De koortslip van Petra besloot ooit een koortsoog te worden. Forse antibiotica gehad, en sindsdien is de koortslip al járen weg
Ik heb het ook soms in mn neusquote:Op zondag 14 december 2025 21:41 schreef Blues het volgende:
[..]vriendin had elke zomer een enorme koortslip tot aan haar neus aan toe, vreselijk vond ze het en het was heel pijnlijk vlak voor het zichtbaar was en zij had het er ook wel eens over dat.het al in haar mond ontstond.
Antibiotica voor een virus?quote:Op zondag 14 december 2025 21:41 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
De koortslip van Petra besloot ooit een koortsoog te worden. Forse antibiotica gehad, en sindsdien is de koortslip al járen weg
Vrouw van m'n neef heeft wrs tijdens zwangerschap een koortslip gehad. M'n achternichtje is hierdoor doof aan een oor, bleef wat achter in lichamelijke ontwikkeling en is geen uitblinker op school. Zit nu in groep acht en volgend jaar naar de praktijkschool. Sneu, maar het had allemaal veel erger kunnen aflopen.quote:Op zondag 14 december 2025 21:47 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Echt antibioticum of antiviraal middel (aciclovir bijvoorbeeld)? Het kan best gedoe geven bij oog- en gehoorzenuw inderdaad(ken iemand die aan een oor doof is hierdoor)
Dat was voor mij de reden om toch maar eens naar de huisarts te gaan toen Sauron niet kalmeerde.quote:Op zondag 14 december 2025 21:47 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Echt antibioticum of antiviraal middel (aciclovir bijvoorbeeld)? Het kan best gedoe geven bij oog- en gehoorzenuw inderdaad(ken iemand die aan een oor doof is hierdoor)
Weet ze niet meer. Maar sinds toen geen koortslip/oog meer.quote:Op zondag 14 december 2025 21:47 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Echt antibioticum of antiviraal middel (aciclovir bijvoorbeeld)? Het kan best gedoe geven bij oog- en gehoorzenuw inderdaad(ken iemand die aan een oor doof is hierdoor)
Niks daarvanquote:Op zondag 14 december 2025 22:27 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Vast wel een sluimerende zoster
quote:Op zondag 14 december 2025 19:07 schreef Tele6 het volgende:
[..]
En dan denk ik, dit is toch belachelijk.
Fijn!! Maakt het leven een stuk prettiger.quote:Op zondag 14 december 2025 19:17 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Klopt, het lukt me tegenwoordig best goed om me te realiseren dat het allemaal klinkklare onzin is.
Het helpt stiekem ook wel dat mijn moeder er niet helderder op geworden is, dus ze is een stuk minder overtuigend geworden als ze tegen je preekt.
Over ouders die niet meer zo helder zijn gesproken...
Blijkbaar waren ze vanochtend een wandelingetje maken en toen ze terugkwamen zat er een random kerel op het platte dak van de buren (via de kliko's). Dus ze hebben 'm vriendelijk goedendag gezegd.
Een minuut of 10 later rijden broertje en ik de straat in (we waren sporten en hadden de auto geleend), komt de buurvrouw naar ons toe, ze zat in de woonkamer en hoorde gerommel op de uitbouw, was naar buiten gegaan en toen rende er een man weg. Dus ze had de politie gebeld en was benieuwd of wij wat gezien hadden.
Beide opritten stond geen auto, want zoon van buurvrouw had haar auto geleend. Maar ze was gewoon thuis. Ik denk dat die man vrolijk had kunnen inbreken als buurvrouw er niet was geweest, want mijn ouders hadden helemaal niks door
Hij had blijkbaar boven aan het slaapkamerraam zitten morrelen.
Het was eigenlijk best heel leuk! Ik was ochtend druk geweest en ik baalde een beetje van de timing, want wilde eigenlijk vanmiddag nog wat werken en wat andere klusjes afvinken, maar blij dat ik toch gewoon gegaan ben. Ik heb bij 2 een kruisje gezet voor een match, er waren ook wat duidelijke niet-matches maar dan is het fijn dat je dan gewoon het spel kan doen. En 9 minuten is best snel voorbij. Het waren zelf gemaakte spelletjes, allemaal wel leuk gedaan. Met opdrachten of vragen of dingen waardoor je elkaar wel wat leert kennen maar op een speelse manier en ook wat andere dingen leert over elkaar dan de standaard waar werk je en zo. En het waren heel verschillende mensen ook, en dat was ook wel leuk. Mijn laatste ronde was iemand die ik op een app puur op foto direct weggeswipet zou hebben, en waarbij ik nu ook niet fysieke aantrekkingskracht voelde en ook niet weet of dat nog kan komen, maar die wel een leuke uitstraling had en waarmee ik wel echt heel leuk gesprek had en eigenlijk de hele naborrel-tijd van een half uur ofzo ook nog heb zitten kletsen. Die heb ik nu dus wel als match aangevinkt omdat ik dat op zn minst wel het onderzoeken waard vind of dat meer kan zijn dan alleen makkelijk praten, en zou ik anders dus nooit gesproken hebben. Dus ik vind het wel voor herhaling vatbaarquote:Op zondag 14 december 2025 19:10 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Wat een grappig concept, ik ben benieuwd hoe je het hebt gehad
En balen van de jeuk. Ik kan me idd voorstellen dat koelen helpt. Toen ik in een boom met eikenprocessierups geklommen was (tip, doe dit niet) was koelen ook het enige wat echt hielp tegen de gekmakende jeuk. En iets anders zoeken voor je handen om te doen. Ik kan een hele middag met een stift prutsen - dop eraf, dop erop, dop eraf, dop erop. B vernielt graag balpennen.
Ga ze dan maar uit de weg, mijn vrouw kreeg ze toen mijn oudste ze had. Dat was geen feestjequote:Op zondag 14 december 2025 22:36 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Niks daarvan![]()
Ik heb zo weinig waterpokken gehad dat iedereen altijd zei dat ik ze voor het echie nog eens moest krijgen omdat die 3 blazen niet telden.
Dus ik vind van niet.
quote:Op maandag 15 december 2025 07:19 schreef Lonaa het volgende:
Goed, nog 5 dagen. Dit is "dag 1".
Vandaag is er een kerstmarkt voor de medewerkers en vrijwilligers van een zorginstelling op een externe locatie. Er komt ongeveer 1000 man. Ik ga vandaag de keuken daar inrichten voor de rest van de week, gezien dat mijn huis wordt.
De standhouders krijgen stamppot en ik kook voor de gemeenteraad, ook stamppot.
Denk een man of 100 voederen vandaag.
Voor 8 uur in de sportschool.quote:
En wie krijgt dat kadootje dan? @JFlip ?quote:Op zondag 14 december 2025 21:07 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Overweeg ik om mezelf kado te doen voor mijn verjaardag.
Hasselblad aardappeltjes voor @derLudolfquote:Op zondag 14 december 2025 21:38 schreef Blues het volgende:
Ik vind hasselback aardappeltjes er altijd heel feestelijk uitzien en stoofpeertjes kreeg kleine Blues altijd met kerst.
#ideetjes
Oei.quote:Op maandag 15 december 2025 07:57 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Voor 8 uur in de sportschool.
Waar is het misgegaan?
Is dit slecht nieuws?quote:
Ik zelf ook. Is me nog nooit overkomen.quote:Op maandag 15 december 2025 09:49 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik vind voor 8 uur in de sportschool vooral erg knap.
Het is nog niet eens middag en ik ben wel weer klaar met de dag.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 15 december 2025 11:20 schreef Vanyel het volgende:
Zo sta je in de sportschool, zoMeh.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is nog niet eens middag en ik ben wel weer klaar met de dag.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Mocht er nog iets van twijfel zitten: Ja, dit is belachelijk.quote:Op zondag 14 december 2025 19:07 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik vond het zelf wel rustig om een soort oké verstandhouding met ze te hebben. Meestal laten ze me redelijk met rust (ze komen toch niet langs en ze bellen niet) en dat is prettiger dan ruzie.
M'n vader was deze week jarig. De vorige keer dat ik er geweest ben was oktober. Ik dacht dat het wel prima zou zijn maar nu kwam het kerstgedoe erbij.
Vandaag was ook wel een mooie. Ik had gisteren op een gegeven moment iets gezegd als "Ik snap wel dat Tante teleurgesteld was dat jullie er niet altijd bij konden zijn met de verhuizing van oma, ik vond het vroeger bijvoorbeeld ook vaak jammer dat jullie niet naar concerten konden komen van mijn orkest" dus vanochtend nog voor het ontbijt kreeg ik een verhaal over dat alleen ijdele mensen het nodig hebben dat er toeschouwers komen naar een concert want het gaat toch niet om wat een publiek ervan vindt, je maakt muziek voor jezelf.![]()
![]()
![]()
![]()
En dan denk ik, dit is toch belachelijk.
Waarschijnlijk kom ik er pas eind januari weer en dan gaan broertje en ik sporten dus zijn we er amper.
quote:Op maandag 15 december 2025 11:20 schreef Vanyel het volgende:
Zo sta je in de sportschool, zoPfffSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is nog niet eens middag en ik ben wel weer klaar met de dag.
We have far more in common than that which devides us..
Team geen herpes, maar team, grote barstlip die er uitziet als herpes en taffeslangzaam geneestquote:
Ik ben eens zo te pakken genomen door muggen dat ik van school gestuurd werd door een paniekjuf die meende dat ik mazelen hadquote:Op zondag 14 december 2025 22:36 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Niks daarvan![]()
Ik heb zo weinig waterpokken gehad dat iedereen altijd zei dat ik ze voor het echie nog eens moest krijgen omdat die 3 blazen niet telden.
Dus ik vind van niet.
Nou en of.quote:Op maandag 15 december 2025 12:28 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik ben zo'n ontzettende voorstander van zelfbeschikking. Maar ik vind het een veel interessanter gesprek als we het lekker theoretisch kunnen houden![]()
![]()
Ik vind hun bittere sinaasappelmarmelade wel okay, de Curd is my te kunstmatigquote:Op maandag 15 december 2025 12:42 schreef AnneX het volgende:
En een tip voor Culler’s …er zijn meer mensen die Chivers lemon curd smakelijk vinden.
Bij ah de tweede pot gratisss. @:Leintjeuh
Dat ontdekte ik bij het uitbreiden van de inmiddels giga boodschappenlijst.
Met veel blik (nood) zware dingen en domme grote verpakkingen van bijv. keukenrollen.
Zou dat bij die kaart ook hebben gekozen. Lekker, eend. Tweede keus de reerugquote:Op maandag 15 december 2025 13:05 schreef derLudolf het volgende:
https://www.frodlhof.at/i(...)-trinken/speisekarte
Wat ga ik vanavond eten... Denk de Bauernente
quote:Op maandag 15 december 2025 11:20 schreef Vanyel het volgende:
Zo sta je in de sportschool, zoPfoeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is nog niet eens middag en ik ben wel weer klaar met de dag.![]()
Wen er vast maar aan. Nog even en je ziet ze helemaal niet meerquote:Op maandag 15 december 2025 18:30 schreef Blues het volgende:
Gekke werkdagen!
1 coll zie ik pas weer 9 januari door om de beurt vrij en andere werkdagen, andere coll pas weer oudejaarsdag enz
quote:Op maandag 15 december 2025 18:36 schreef flipsen het volgende:
[..]
Wen er vast maar aan. Nog even en je ziet ze helemaal niet meer
Oeh lekkerquote:Op maandag 15 december 2025 20:01 schreef Kaatje1 het volgende:
Had zin in pasta pesto, en wilde ook de pastamachine weer eens gebruiken. Dus spaghetti gemaakt en nog 2 porties spaghetti over. Uit ervaring weet ik halveren is veel te veel pasta voor mij. Lekkere salade erbij en uiteraard zelfgemaakte pesto. Binnenkort maar eens zelf ravioli maken, even bedenken wat voor vulling.
Leuk dat jij er ook bij bent!quote:Op maandag 15 december 2025 18:24 schreef borisz het volgende:
Nog 3!
Morgen bovendien kortere dag. Want om 16.30 naar school ma. Ze heeft dr afscheidsborrel.
Blauw merkquote:Op maandag 15 december 2025 20:24 schreef borisz het volgende:
Ik had vandaag weer eens rundervinken. Lang geleden dat ik die had gegeten. 'Gered' bij de Appie (met korting). Vroegah was dat echt een stukje 'doordeweeks vlees'.
Morgen ook pasta. Maar dan wel cherrytomaatjes en feta uit de oven. En dan wel pasta van dat blauwe merk.
De vleeswaren en zuivel liepen al weg?quote:Op maandag 15 december 2025 20:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
Mijn week is goed begonnen. Vorige week maandag deed ik boodschappen en die ruimde ik vrijdag pas op. Eerder had ik geen tijd. Al die tijd stonden ze nog in de tassen in de keuken. Vandaag deed ik ook boodschappen en ze zijn al opgeruimd
Die waren er wel uitquote:Op maandag 15 december 2025 20:43 schreef flipsen het volgende:
[..]
De vleeswaren en zuivel liepen al weg?
Wat enorm fijn!quote:Op maandag 15 december 2025 20:48 schreef Tuindier het volgende:
Ik deed vanavond weer een sportschool met de PT. Ik luv die vent inmiddels, we zijn aan elkaar gewend ‘jij doet eerder te veel dan te weinig dus voel nu eens waar jouw grens ligt’ en ik ben echt sterker aan het worden.
Lolbroekquote:Op maandag 15 december 2025 09:24 schreef fietsie het volgende:
[..]
En wie krijgt dat kadootje dan? @:JFlip ?
Welk blauw merk?quote:Op maandag 15 december 2025 20:24 schreef borisz het volgende:
Ik had vandaag weer eens rundervinken. Lang geleden dat ik die had gegeten. 'Gered' bij de Appie (met korting). Vroegah was dat echt een stukje 'doordeweeks vlees'.
Morgen ook pasta. Maar dan wel cherrytomaatjes en feta uit de oven. En dan wel pasta van dat blauwe merk.
Goed idee, ik bereid nu ook vaker op dagen-met-tijd wat dingen voor, deze gaat zeker ook op de lijst.quote:Op maandag 15 december 2025 20:48 schreef sigme het volgende:
Ik probeer om vaker de avond tevoren alvast een ovenschotel te assembleren die liefste dan rond 3u in de oven zet, zodat als ik rond 4u thuis ben we warm eten klaar hebben staan. De cannelloni is daarin erg makkelijk; voor morgen staat er nu klaar: cannelloni gevuld met gehakte (diepvries)spinazie + blauwe kaas.
Als ik het ritme goed te pakken krijg kom ik dus thuis terwijl het eten klaar is. Eten, uurtje rommelen, en dan eten maken voor de dag erna. Kost niet méér tijd dan: thuiskomen, eten koken, eten. Terwijl het wel veel relaxter is (en we eerder eten en dat is beter voor ons).quote:Op maandag 15 december 2025 21:15 schreef Tuindier het volgende:
[..]
Goed idee, ik bereid nu ook vaker op dagen-met-tijd wat dingen voor, deze gaat zeker ook op de lijst.
Vorige week had ik rodekool, (nep) gehakt en aardappelpuree. Andere orde maar ook erg fijn na een lange dag direct aanschuiven.
Mooi ritme lijkt me dat. Maar daar moet je dus vroeg voor eten en dat past hier niet in de dag. Lijkt me wel ideaal. Misschien ooitquote:Op maandag 15 december 2025 21:29 schreef sigme het volgende:
[..]
Als ik het ritme goed te pakken krijg kom ik dus thuis terwijl het eten klaar is. Eten, uurtje rommelen, en dan eten maken voor de dag erna. Kost niet méér tijd dan: thuiskomen, eten koken, eten. Terwijl het wel veel relaxter is (en we eerder eten en dat is beter voor ons).
Wat ook uitstekend wil is rijst alvast in de juiste hoeveelheid water/bouillon onder in een ovenschaal en de groente er op. Kan met risottorijst (of paella), maar kan ook prima met droogkokers, ook zilvervlies. Beetje extra vocht is aan te raden.
Hele indrukwekkende serie idd.quote:Op maandag 15 december 2025 21:45 schreef Kaatje1 het volgende:
Mijn systeem wat ik veel, maar zeker niet dagelijks gebruik, bevalt ook prima.
Kook meestal een 4 persoons gerecht en eet daar 5x van. 2x in de week van het maken en de rest gaat in de vriezer. Dat doe ik al een flinke tijd en zo eet ik eigenlijk heel gevarieerd. En ook 1 a 2 keer per week maak ik een eendagsmaaltijd.
Voor mij werkt het vooral goed dat ik ook op een slechte dag toch “echt” eet ipv zoals voorheen een paar boterhammen en een kop bouillon.
Pfff net naar Hila voorbij de Taliban gekeken. Die arme vrouwen daar, nul vrijheid. En dan veel mensen die door Pakistan en Iran worden teruggestuurd en zo ontzettend veel vrijheid (die al niet enorm was) moeten inleveren
Ja, die staat ook nog op de lijst.quote:Op maandag 15 december 2025 22:14 schreef Blues het volgende:
[..]
Hele indrukwekkende serie idd.
Prachtige gedichten van haar vader, we kijken nu een programma van Sinan Çan, over een NL jongen die mee vocht in Oekraïne en omkwam vorig jaar.
Morgen ga ik weer erwtensoep maken eb overmorgen komen broer en schoonzus een grote bak halen maar uiteraard blijven een paar porties hier achter. Zo vul ik de vriezersquote:Op maandag 15 december 2025 21:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik moet ook weer meer aandacht besteden aan extra porties koken voor de vriezer. Ik heb na morgen alleen nog een zakje Indiase masalasaus liggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |