abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219492826
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 14:30 schreef CoolGuy het volgende:

[..]
En die 1% heeft dermate veel in de melk te brokkelen dat die het voor het uitzoeken hebben, en dan val jij alsnog af. Wederom, dat blijkt ook in de praktijk.
Ik date geen 1% want ik ben geen 1%. Ik date binnen mijn SES en uiterlijk.
pi_219492833
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 14:25 schreef CoolGuy het volgende:

[..]
Mannen moéten helemaal niks, net als dat vrouwen helemaal niks moéten.

Schijnbaar zijn de eisen die je stelt te hoog, omdat je er in de ogen van die mannen te weinig tegenover kunt zetten wat de moeite waard is, om de eisen die je hebt te rechtvaardigen.

In de praktijk komt dat neer op dat wat jij zegt dat je eist, je niet krijgt.
Mannen moeten dat als ze op date willen met mij, want ik wil niet weer een catfish of een man die liegt dat hij monogaam is.
  Moderator zondag 14 december 2025 @ 15:09:26 #253
16180 crew  CoolGuy
Money makes the world go round
pi_219492835
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:08 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik date geen 1% want ik ben geen 1%. Ik date binnen mijn SES en uiterlijk.
Dat zeg ik, jij date die 1% niet, en de andere 99% zijn volgens je eigen zeggen bagger. Dus waar ben je dan precies moeite voor aan het doen?
Breitling - Instruments for Professionals
  Moderator zondag 14 december 2025 @ 15:10:14 #254
16180 crew  CoolGuy
Money makes the world go round
pi_219492847
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:09 schreef Ansa het volgende:

[..]
Mannen moeten dat als ze op date willen met mij, want ik wil niet weer een catfish of een man die liegt dat hij monogaam is.
Das leuk, maar die mannen hebben schijnbaar alternatieven die ze niét laten vallen voor jou, oftewel, jij bent niet zó interessant dat ze bereid zijn de rest van die alternatieven aan de kant te schuiven voor jou.
Breitling - Instruments for Professionals
pi_219492848
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 14:32 schreef Droopie het volgende:

[..]
Moet binnen 48 uur uitvragen?
Das nogal een pittige eis?

Zitten er nog ruimte in je eisenlijst?

Denk dat een screening van de AIVD minder streng is voor daten met Amalia.
Omdat ik hiervoor eens 3 weken 24/7 chatte met een man die niet wilde afspreken.
pi_219492885
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 14:33 schreef Groepfunder het volgende:
Ik vind het heel verdrietig dat jouw ouders je vroeger sloegen als jij thuis kwam met een minder goed cijfer. Als ik vragen mag: hoe kijk je daar zelf op terug? Was het terecht? Heeft het jou geholpen om te bereiken wat je wilt? Als ik zo tussen de regels door lees, dan krijg ik de indruk dat je (onbewust) partners hebt gezocht die jou terugwierpen in die rol. Een partner die vindt dat jij hem moet verdienen (of andersom: jij vindt dat een partner jou moet verdienen) … dat klinkt niet als een gezonde evenwichtige relatie.
Ik ben hoogbegaafd en maakte in groep 5 al stof van de brugklas. Maar dat interesseerde ze niet, een keer niet leren voor topo was de riem. Mijn moeder snapte ook niet dat ik geen huiswerk had omdat ik alles in de les afkreeg.Toen ik op de uni een vak niet haalde zei ze dat ik duidelijk niet hoogbegaafd was. Ik haalde het niet omdat ik toen te druk was met een vriendje. Dom, maar ik was 17.


In de brugklas kreeg ik een keer slaag voor een 7. Mijn moeder, buitenlandse, geloofde niet dat het een goed cijfer had terwijl ik het hoogst van de klas had gescoord. Ze dacht dat 8+ voldoende was ofzo. Toen kwam er alleen slaag na 5,5 of lager. Ik deed weinig en haalde het vwo makkelijk, examen gedaan met buikgriep en 7 was het laagste cijfer. De docent heeft haar toen moeten bellen. Toch nooit excuses gekregen. Ik was ook minder goed in de betavakken en haalde weleens 5en, dus heb ze laten vallen. Toen was ze overtuigd dat ik dom en lui was.


Mbt verdienen: ik was niet gewend dat een man nul moeite deed. Voor hem was ik altijd uit eten genomen en respectvol behandeld. Maar hij was iemand die zichzelf standaard boven mensen zette en volgens hem had hij meerdere dates.

[ Bericht 8% gewijzigd door Ansa op 14-12-2025 15:18:51 ]
pi_219492922
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 14:23 schreef Ansa het volgende:
Na die date ben ik de enige als hij wil zoenen.
Misschien kun je net als met sex ook met zoenen wat langer wachten totdat je meer zekerheid over de relatie hebt.
pi_219492956
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:15 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:

[..]
Misschien kun je net als met sex ook met zoenen wat langer wachten totdat je meer zekerheid over de relatie hebt.
Eens.
pi_219492976
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 14:23 schreef Ansa het volgende:

[..]
Een man moet iets vragen pver mijn profiel, interesse tonen in mij als mens en niet alleen seksualiteit, en mij binnen 48 uur uitvragen. Tot die date appen we dagelijks en is er een videocall vooraf. Na die date ben ik de enige als hij wil zoenen.
En net stond je nog op je achterste benen toen ik zei dat je hoge verwachtingen hebt en je daarmee ervoor zorgt dat je teleurgesteld zal raken.
pi_219492993
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:18 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
En net stond je nog op je achterste benen toen ik zei dat je hoge verwachtingen hebt en je daarmee ervoor zorgt dat je teleurgesteld zal raken.
Ik laat me niet playen en catfishen. Ik wil weten wie hij is.
  zondag 14 december 2025 @ 15:29:49 #261
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_219493130
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 13:30 schreef Ansa het volgende:

[..]
Wie bevriest er eten?
Ik.
Wat moet er anders in de vriezer?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  zondag 14 december 2025 @ 15:30:11 #262
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219493135
Ik heb eigenlijk maar een advies: Ga praten met een psycholoog of psychiater.
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  zondag 14 december 2025 @ 15:30:47 #263
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219493142
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:29 schreef Leandra het volgende:

[..]
Ik.
Wat moet er anders in de vriezer?
Schoonmoeder?
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  zondag 14 december 2025 @ 15:39:20 #264
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_219493338
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 14:21 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:

[..]
Nou, je geeft vooral af op alle mannen.
Maar wel 110%
Aan de inzet ligt het niet hè.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_219493343
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 15:12 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik ben hoogbegaafd en maakte in groep 5 al stof van de brugklas. Maar dat interesdeerde ze niet, een keer niet leren voor topo was de riem. Mijn moeder snapte ook niet dat ik geem huiswerk had omdat ik alles in de les afkreeg.Toen ik op de uni een vak niet haalde zei ze dat ik duidelijk niet hoogbegaafd was. Ik haalde het niet omdat ik toen te druk was met een vriendje. Dom, maar ik was 17.

In de brugklas kreeg ik een keer slaag voor een 7. Mijn moeder, buitenlandse, geloofde niet dat het een goed cijfer had terwijl ik het hoogst van de klas had gescoord. Ze dacht dat 8+ voldoende was ofzo. Toen kwam er alleen slaag na 5,5 of lager. Ik deed weinig en haalde het vwo makkelijk, examen gedaan met buikgriep en 7 was het laagste cijfer. Toch nooit excuses gekregen.

Mbt verdienen: ik was niet gewend dat een man nul moeite deed. Voor hem was ik altijd uit eten genomen en respectvol behandeld. Maar hij was iemand die zichzelf standaard boven mensen zette en volgens hem had hij meerdere dates.
Coolguy nam, natuurlijk terecht, een beetje aanstoot aan mijn vraag aan jou. Je schrijft dat jouw ouders zich nooit hebben verontschuldigd voor dit element van jouw opvoeding. Ik maak daaruit op dat jij het zelf, met de kennis van nu, ook niet okay vindt wat er toen is gebeurd. Tegelijkertijd worden we gevormd door wat wij meemaken. Ook dingen waarvan we zelf weten dat ze niet juist zijn, kunnen nog lang bewust of onbewust impact hebben op de keuzes die wij maken. Bijvoorbeeld: ontzettend gaan pleasen om maar bij iemand in de smaak te (blijven) vallen. Daarmee doe je echter jezelf te kort. Ook in dit topic lijk je jouw waardering voor jezelf nogal afhankelijk te maken van de waardering die jij van anderen kijgt. Ik snap wel dat jij niet vrolijk wordt van een appje van een man met de romantische vinding "Hey". Maar als iemand zo weinig tijd en moeite steekt in het contact met jou opbouwen, waarom zou jij dat dan andersom wel doen? Als vrouw zul jij op datingsites of -apps genoeg mannen hebben om op te reageren. Geen van die mannen ben jij ook maar iets verschuldigd. Dus op "Hey" is "Hoi" wat mij betreft een prima reactie. Of je wacht op een vervolgvraag en negeert "Hey" helemaal, omdat jij wel wat beters te doen hebt dan al die mannen een plezier te doen.

En als je om je heen kijkt. Zie jij dan niet ook mensen die wél meer hebben gekregen - in de zin dat zij wél een liefdesrelatie hebben - en op wie je toch niet jaloers bent? Er moeten toch zat mannen zijn waarvan jij hartstikke blij bent dat het jouw vriend niet is. Om nog maar te zwijgen over relaties die helemaal niet doordrenkt zijn van wederzijdse liefde en respect.
pi_219493345
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 15:12 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik ben hoogbegaafd
Mijn oudste dochter ook. Ze is daardoor ook sociaal onhandig en jongens zien haar momenteel niet staan omdat ze wat raar is.

Zou zomaar eens een rol kunnen spelen.
pi_219493351
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:19 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik laat me niet playen en catfishen. Ik wil weten wie hij is.
En dat weet je niet als hij je na 60 uur uit vraagt. Riiight.
pi_219493362
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:30 schreef Bargehassus het volgende:
Ik heb eigenlijk maar een advies: Ga praten met een psycholoog of psychiater.
Ik heb al 10 jaar therapie gehad. Nu alleen nog POH.
pi_219493370
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:40 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
En dat weet je niet als hij je na 60 uur uit vraagt. Riiight.
Ik krijg het idee dat ik dan 5e keuze ben
pi_219493378
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:07 schreef Ansa het volgende:

[..]
Als hij zin heeft maak ik zin.
Als ik merk dat mijn vrouw zin moet maken heb ik er geen zin meer in.

Begeerte hoort bij seks. Anders wordt het technisch. Seks is zoveel meer dan beffen, neuken en whatever floats your boat.
pi_219493381
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:39 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Mijn oudste dochter ook. Ze is daardoor ook sociaal onhandig en jongens zien haar momenteel niet staan omdat ze wat raar is.

Zou zomaar eens een rol kunnen spelen.
Jongens en mannen zagen me voor Corona altijd staan. Ik was nooit lang single.
  zondag 14 december 2025 @ 15:42:22 #272
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_219493384
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:30 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Schoonmoeder?
Te laat.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_219493387
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:41 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Als ik merk dat mijn vrouw zin moet maken heb ik er geen zin meer in.

Begeerte hoort bij seks. Anders wordt het technisch. Seks is zoveel meer dan beffen, neuken en whatever floats your boat.
Ik begeer mijn partner maar ik kom niet klaar.
pi_219493399
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 15:12 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik ben hoogbegaafd en maakte in groep 5 al stof van de brugklas. Maar dat interesseerde ze niet, een keer niet leren voor topo was de riem. Mijn moeder snapte ook niet dat ik geen huiswerk had omdat ik alles in de les afkreeg.Toen ik op de uni een vak niet haalde zei ze dat ik duidelijk niet hoogbegaafd was. Ik haalde het niet omdat ik toen te druk was met een vriendje. Dom, maar ik was 17.


In de brugklas kreeg ik een keer slaag voor een 7. Mijn moeder, buitenlandse, geloofde niet dat het een goed cijfer had terwijl ik het hoogst van de klas had gescoord. Ze dacht dat 8+ voldoende was ofzo. Toen kwam er alleen slaag na 5,5 of lager. Ik deed weinig en haalde het vwo makkelijk, examen gedaan met buikgriep en 7 was het laagste cijfer. De docent heeft haar toen moeten bellen. Toch nooit excuses gekregen. Ik was ook minder goed in de betavakken en haalde weleens 5en, dus heb ze laten vallen. Toen was ze overtuigd dat ik dom en lui was.
Sorry to say, maar je moeder heeft niet correct gehandeld. Het is jammer dat je nu min of meer anderen op dezelfde wijze behandelt.
pi_219493449
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:09 schreef CoolGuy het volgende:

[..]
Dat zeg ik, jij date die 1% niet, en de andere 99% zijn volgens je eigen zeggen bagger. Dus waar ben je dan precies moeite voor aan het doen?
Je haalt percentages door elkaar. Ik date niet de 1% rijkste of knapste mannen. Ik ben niet in de league van Chris Hemsworth. Ik date the guy nextdoor qua uiterlijk. Maar 99% van de mannen die ik match gedraagt zich zo.
pi_219493453
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 15:43 schreef Cockwhale het volgende:

[..]
Sorry to say, maar je moeder heeft niet correct gehandeld. Het is jammer dat je nu min of meer anderen op dezelfde wijze behandelt.
Ja dat weet ik ook, EMDR gehad.
  zondag 14 december 2025 @ 15:47:12 #277
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219493455
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:41 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik heb al 10 jaar therapie gehad. Nu alleen nog POH.
Wat heb je van die therapie opgestoken?
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  zondag 14 december 2025 @ 15:47:35 #278
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219493463
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:42 schreef Leandra het volgende:

[..]
Te laat.
Sorry... :@
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_219493481
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:41 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik krijg het idee dat ik dan 5e keuze ben
En dat ligt aan jou. Snap je dat niet? Je vult dan namelijk in voor de ander.

Sowieso: op basis van een paar foto’s en wat chatten weet je nog niets van een ander. Je bent dus geen zoveelste keuze, maar gewoon: een keuze. Hoe leuker de man, hoe groter de keuze die hij heeft en hoe kleiner de kans dat hij jou kiest (want daar zitten toevalligheden bij).
pi_219493501
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:42 schreef Ansa het volgende:

[..]
Jongens en mannen zagen me voor Corona altijd staan. Ik was nooit lang single.
Als mijn dochter een paar jaar ouder is moet ze mannen ook van zich afslaan, want uiterlijk heeft ze mee.

Maar dat zegt niet zoveel.
pi_219493535
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:47 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Wat heb je van die therapie opgestoken?
Ik hoef me niet te verantwoorden aan jou.
pi_219493545
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:50 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
En dat ligt aan jou. Snap je dat niet? Je vult dan namelijk in voor de ander.

Sowieso: op basis van een paar foto’s en wat chatten weet je nog niets van een ander. Je bent dus geen zoveelste keuze, maar gewoon: een keuze. Hoe leuker de man, hoe groter de keuze die hij heeft en hoe kleiner de kans dat hij jou kiest (want daar zitten toevalligheden bij).
En dat is waarom ik dus niet meer date.
pi_219493548
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:55 schreef Ansa het volgende:

[..]
En dat is waarom ik dus niet meer date.
Goede keuze! :Y
pi_219493552
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:51 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Als mijn dochter een paar jaar ouder is moet ze mannen ook van zich afslaan, want uiterlijk heeft ze mee.

Maar dat zegt niet zoveel.
Ik had goede relaties tot aan dating apps. Daarna veel abusive mannen.
  zondag 14 december 2025 @ 15:57:03 #285
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219493564
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:54 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik hoef me niet te verantwoorden aan jou.
Dat klopt.

Maar ik kan het antwoord wel raden.
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  zondag 14 december 2025 @ 15:59:07 #286
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219493584
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:55 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik had goede relaties tot aan dating apps. Daarna veel abusive mannen.
Doe dan die dating app's de deur uit! Ga gewoon lekker verder leven!
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_219493591
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:59 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Doe dan die dating app's de deur uit! Ga gewoon lekker verder leven!
Mannen spreken mij sinds Corona niet meer aan, alleen gekkies.
pi_219493599
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:42 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik begeer mijn partner maar ik kom niet klaar.
Besef je je dat veel mannen daar onzeker van worden?

Kun je wel klaarkomen met solo seks?

En geniet je wel van de seks en waar geniet je dan van? Kun je dat onder woorden brengen. Wat is voor jou bevredigende seks? Deze laatste vragen zijn buitengewoon intiem en ik stel ze dan ook niet om er een antwoord op te krijgen, maar om je te laten nadenken over hoe jij op de juiste manier kan communiceren dat het feit dat jij niet klaarkomt geen negatieve invloed hoeft te hebben op jouw seksleven.
pi_219493604
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 15:55 schreef Ansa het volgende:

[..]
Ik had goede relaties tot aan dating apps. Daarna veel abusive mannen.
Stop met dating apps en ontmoet mannen elders.
  zondag 14 december 2025 @ 16:04:04 #290
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219493625
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 16:00 schreef Ansa het volgende:

[..]
Mannen spreken mij sinds Corona niet meer aan, alleen gekkies.
Heeft corona "de mannen" veranderd? Of heeft corona jou veranderd?
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  Moderator zondag 14 december 2025 @ 16:06:48 #291
441859 crew  Lenny77
pi_219493679
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 14:23 schreef Ansa het volgende:

[..]
Een man moet iets vragen pver mijn profiel, interesse tonen in mij als mens en niet alleen seksualiteit, en mij binnen 48 uur uitvragen. Tot die date appen we dagelijks en is er een videocall vooraf. Na die date ben ik de enige als hij wil zoenen.
Weten ze dit dat ze je binnen de 48u moeten uitvragen? Geef je dat aan?

Want het is een mijnenveld voor mannen op de apps.

Bij mij zou dit juist niet ok zijn. Want ik heb het allemaal liever wat trager in het begin. Voor mij voelt dit als ongeduldig aan en asap in bed krijgen :D

Zo zie je dat mannen niet weten wat ze moeten doen om juist te doen.
Horum omnium fortissimi sunt Belgae
pi_219493692
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 16:00 schreef Ansa het volgende:

[..]
Mannen spreken mij sinds Corona niet meer aan, alleen gekkies.
Waarom dan? Wat heeft dat met Corona te maken?

En jij mag iemand ook aanspreken natuurlijk.
pi_219493709
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 16:06 schreef Lenny77 het volgende:

[..]
Weten ze dit dat ze je binnen de 48u moeten uitvragen? Geef je dat aan?

Want het is een mijnenveld voor mannen op de apps.

Bij mij zou dit juist niet ok zijn. Want ik heb het allemaal liever wat trager in het begin. Voor mij voelt dit als ongeduldig aan en asap in bed krijgen :D

Zo zie je dat mannen niet weten wat ze moeten doen om juist te doen.
Precies dit.
  Moderator zondag 14 december 2025 @ 16:13:06 #294
441859 crew  Lenny77
pi_219493809
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 13:31 schreef Ansa het volgende:

[..]
Nee hoor. Dit zijn de mannen die ook wandeldates doen. Gratis 5 vrouwen tegelijk warmhouden en zeggen dat ze monogamie moeten verdienen.
Nu weet ik dus ook waar jij al die foute mannen tegenkomt.
NERGENS dus.
Je DENKT dat ze zo zijn omdat ze alleen maar hey zeggen. In jouw ogen is hij dan meteen een player, redpiller, wandeldater, rondneuker,...

Nooit erover na gedacht dat zij al lang geleerd hebben dat een uitgebreide eerste app totaal geen zin heeft? Ze krijgen toch bijna nooit antwoord.
Ik zou ook geen moeite meer steken in de eerste post.. uiteindelijk gaat het in die eerste paar seconden toch enkel om het uiterlijk en is de beslissing al gemaakt, ook al zou hij jou meteen trouw beloven en huizen bouwen in Afrika en straathonden in Spanje redden.


God weet hoeveel goede mannen jij al aan de kant hebt gegooid omdat ze gewoon een hoi stuurden naar je :|W

[ Bericht 0% gewijzigd door Lenny77 op 14-12-2025 16:28:42 ]
Horum omnium fortissimi sunt Belgae
  zondag 14 december 2025 @ 16:25:45 #295
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_219493993
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 16:13 schreef Lenny77 het volgende:

[..]
Nu weet ik dus ook waar jij al die foute mannen tegenkomt.
NERGENS dus.
Je DENKT dat ze zo zijn omdat ze alleen maar hey zeggen. In jouw ogen is hij dan meteen een player, redpiller, wandeldater, rondneuker,...

Nooit erover na gedacht dat zij al lang geleerd hebben dat een uitgebreide eerste app totaal geen zin heeft? Ze krijgen toch bijna nooit antwoord.
Ik zou ook geen moeite meer steken in de eerste post.. uiteindelijk gaat het in die eerste paar seconden toch enkel om het uiterlijk en is de beslissing al gemaakt, ook al zou hij jou meteen trouw beloven en huizen bouwen in Afrika en straathonden in Spanje redden.


God weet hoeveel goede mannen jij al aan de kant hebt gegooid omdat ze gewoon een hoi stuurden naar je :|W
TS



[ Bericht 0% gewijzigd door Lenny77 op 14-12-2025 16:28:53 ]
pi_219494153
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2025 16:13 schreef Lenny77 het volgende:

[..]
Nu weet ik dus ook waar jij al die foute mannen tegenkomt.
NERGENS dus.
Je DENKT dat ze zo zijn omdat ze alleen maar hey zeggen. In jouw ogen is hij dan meteen een player, redpiller, wandeldater, rondneuker,...

Nooit erover na gedacht dat zij al lang geleerd hebben dat een uitgebreide eerste app totaal geen zin heeft? Ze krijgen toch bijna nooit antwoord.
Ik zou ook geen moeite meer steken in de eerste post.. uiteindelijk gaat het in die eerste paar seconden toch enkel om het uiterlijk en is de beslissing al gemaakt, ook al zou hij jou meteen trouw beloven en huizen bouwen in Afrika en straathonden in Spanje redden.

God weet hoeveel goede mannen jij al aan de kant hebt gegooid omdat ze gewoon een hoi stuurden naar je :|W
Een uitgebreide eerste app is meestal toch copy & paste werk, vaak inclusief een hele vragenlijst.

"Hee hallo, leuk profiel heb je! Ik dacht: even contact maken.
Zeg, zou je me antwoorden kunnen geven op wat je over deze dingen denkt?"
1) Wie/wat zou je meenemen naar een onbewoond eiland?
2) Wat is voor jou de meest perfecte romantische date?
3) Als je een knop zou hebben waarmee je de wereld zou kunnen verwoesten, zou je die indrukken?
4) Wat is een absolute afknapper voor jou?
5) Zou je interesse hebben om naar een Cthulhu-ritueel te gaan?
6) Wat is je favoriete tv-show?
7) Zou je alle contact met je ouders verbreken als ik er om zou vragen?

Oh, laat ik ook even wat over mezelf vertellen..."
  zondag 14 december 2025 @ 16:40:30 #297
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219494179
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 16:35 schreef ToT het volgende:

[..]
Een uitgebreide eerste app is meestal toch copy & paste werk, vaak inclusief een hele vragenlijst.

"Hee hallo, leuk profiel heb je! Ik dacht: even contact maken.
Zeg, zou je me antwoorden kunnen geven op wat je over deze dingen denkt?"
1) Wie/wat zou je meenemen naar een onbewoond eiland?
2) Wat is voor jou de meest perfecte romantische date?
3) Als je een knop zou hebben waarmee je de wereld zou kunnen verwoesten, zou je die indrukken?
4) Wat is een absolute afknapper voor jou?
5) Zou je interesse hebben om naar een Cthulhu-ritueel te gaan?
6) Wat is je favoriete tv-show?
7) Zou je alle contact met je ouders verbreken als ik er om zou vragen?

Oh, laat ik ook even wat over mezelf vertellen..."
Vraag 7 is heel creapy.

Nogo voor mij.
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_219494187
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 16:40 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Vraag 7 is heel creapy.

Nogo voor mij.
Alleen die? _O-
Maar idd, dat is overly attached girlfriend zone. :)
Het erge is dat ik iemand ken die in die situatie zit! :')
  zondag 14 december 2025 @ 16:42:10 #299
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_219494193
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 16:41 schreef ToT het volgende:

[..]
Alleen die? _O-
Maar idd, dat is overly attached girlfriend zone. :)
The most creapy dan. :o
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  zondag 14 december 2025 @ 16:42:50 #300
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_219494200
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2025 16:40 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Vraag 7 is heel creapy.

Nogo voor mij.
Niet alleen voor jou, vraag 7 is bij uitstek een rode vlag.
Dat zijn mannen die je willen isoleren en waar je uiteindelijk of dood of mishandeld uit de relatie komt.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')