Dat was mooi ja achter die 218 aanquote:Op woensdag 7 januari 2026 19:18 schreef Peterselieman het volgende:
Jammer dat ze de Sonderzug naar Winterberg geschrapt hebben. Zat wel lekker in een rijtuig van Central Bahn
Dat was inderdaad een fijne reisquote:Op woensdag 7 januari 2026 19:18 schreef Peterselieman het volgende:
Jammer dat ze de Sonderzug naar Winterberg geschrapt hebben. Zat wel lekker in een rijtuig van Central Bahn
quote:• Reizen tot ¤ 10 per maand: nog geen korting (maar je bouwt al op!).
• ¤ 10 - ¤ 50: je krijgt 20% korting op elke volgende rit.
• ¤ 50 - ¤ 150: jouw korting verdubbelt naar 40%.
• ¤ 150 - ¤ 300: en dan pak je 60% korting.
• Boven ¤ 300 per maand: je reist de verder de gehele maand gratis!
Als je een maand gereisd hebt met Voordeel Noord begin je weer opnieuw met het opbouwen van je korting.
Maar dat is wel vaker hè, dat het niet aan de techniek ligt maar aan degene die het gebruiktquote:Op vrijdag 9 januari 2026 11:56 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Wat een kutsysteem. Er is technisch gezien helemaal *niets* (behalve onwil) waardoor de introductie niet op alle OV Chipkaarten zou kunnen plaatsvinden.
Er zijn omvangrijke werkzaamheden in die regio, o.a. voor de bouw van een nieuw Stellwerk, bruggensanering, geluidsmaatregelen, elektrificatie, bovenleidingswerkzaamheden, noem maar op.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 12:22 schreef marcb1974 het volgende:
Alles tussen Aken en Herzogenrath gaat er per vanavond voor 2 maanden uit. Neem de bus maar
Na de zomer gaat Alphen - Bodegraven er 9 maanden tussenuitquote:Op vrijdag 9 januari 2026 12:22 schreef marcb1974 het volgende:
Alles tussen Aken en Herzogenrath gaat er per vanavond voor 2 maanden uit. Neem de bus maar
Tering, je hebt 43 enkeltjes Groningen - Leeuwarden nodig voor je gratis reist.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 11:15 schreef James1988 het volgende:
Arriva introduceert Voordeel Noord, een kortingsprogramma (gelinkt aan OVpay) dat je automatisch korting geeft op treinreizen bij Arriva in Groningen en Friesland. Het kost niets en levert vanzelf besparingen op.
[..]
Is dat met 20 % korting op ritje nummer 2 t/m 6 en daarboven 40 etc?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 13:52 schreef b2py het volgende:
[..]
Tering, je hebt 43 enkeltjes Groningen - Leeuwarden nodig voor je gratis reist.
Maar daar heb ik dan weer geen last vanquote:Op vrijdag 9 januari 2026 13:40 schreef b2py het volgende:
[..]
Na de zomer gaat Alphen - Bodegraven er 9 maanden tussenuit
Yupquote:Op vrijdag 9 januari 2026 14:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Is dat met 20 % korting op ritje nummer 2 t/m 6 en daarboven 40 etc?
Of Duitsland. 4899 per jaar voor een BC100quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:57 schreef b2py het volgende:
Voor 100 euro meer mag je landelijk gratis met de trein
7999 he, beetje klasse mag welquote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Of Duitsland. 4899 per jaar voor een BC100
er reed toch al niets van Arrivaquote:Op vrijdag 9 januari 2026 12:22 schreef marcb1974 het volgende:
Alles tussen Aken en Herzogenrath gaat er per vanavond voor 2 maanden uit. Neem de bus maar
Ze hebben om de kosten te dekken wel het tarief per kilometer met 2 cent extra verhoogdquote:Op vrijdag 9 januari 2026 11:15 schreef James1988 het volgende:
Arriva introduceert Voordeel Noord, een kortingsprogramma (gelinkt aan OVpay) dat je automatisch korting geeft op treinreizen bij Arriva in Groningen en Friesland. Het kost niets en levert vanzelf besparingen op.
[..]
Zo waar van de week 1,5 keer met de trein naar Aken kunnen komen. Jammer wel dat ik 1 reis moest overstappen in Heerlen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:34 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
er reed toch al niets van Arriva
¤ 1400 per jaar voor al het OV in Oostenrijk in 2e klas (met een aantal uitzonderingen zoals bergspoorlijnen, Flixbus en toeristenlijnen).quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Of Duitsland. 4899 per jaar voor een BC100
Nouja, nu moet ik weer uitzoeken of het voor mij uit kan om over te stappen van Dalvoordeel Noord-Nederland (bus+Arriva op de OVchipkaart a 25¤ p/j) naar Dal Korting Noord (bus+Arriva op OVPay a 5¤ p/m) + Voodeel Noord terwijl ik verwacht het komende jaar veel minder met de bus te reizen dan afgelopen jaar. NS Flex dalvoordeel (NS+Arriva) is dan ook weer een optie. Daar heb ik in de bus niks aan maar die incidentele lange reis bij de NS tikt snel aan.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 13:25 schreef James1988 het volgende:
[..]
Maar dat is wel vaker hè, dat het niet aan de techniek ligt maar aan degene die het gebruikt
Ik ben allang blij om te zien dat er een vervoerder is die het aandurft om een vorm van capping in te voeren, zodat reizigers automatisch een gunstiger tarief krijgen zonder vooraf te moeten nadenken of het het waard is om een kortingsproduct/trajectkaart/netabonnement aan te schaffen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |