Wat versta je hier aan alternative? Ik zou de Fonteinen en de nieuwe Gorillaz persoonlijk ook nog meenemen.quote:Op woensdag 10 december 2025 12:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat An Ocean In Between The Waves het niet heeft gehaald verbaast me wel, zeer spijtig. Nee, dit wordt een totale kaalslag dan. De enige nieuwe alternative is met dank aan bonussen en dan kan Let Down me ook totaal niet boeien.
Ja, blijkbaar.quote:Op woensdag 10 december 2025 12:24 schreef Momo het volgende:
[..]
Wel opvallend zag veel stemmen in bepaalde groepen, maar misschien te niche.
Oh Gorillaz wel, Fontaines vooruit maar dat is een nieuw nummer dus tel ik niet helemaal meequote:Op woensdag 10 december 2025 12:38 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
[..]
Wat versta je hier aan alternative? Ik zou de Fonteinen en de nieuwe Gorillaz persoonlijk ook nog meenemen.
Ja omdat het met jullie isquote:Op woensdag 10 december 2025 12:37 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik heb nog steeds dikke zin in week 53 hoor
So far:quote:Op woensdag 10 december 2025 12:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja omdat het met jullie is
Heb jij een lijstje 1600-1700 compleet? @:Felagund
1701-1800 komt uit op 91 uitvallers. Ik kan Felagund z'n uitvallers niet zo goed vinden in dit geweld. Maar ik denk dat we richting 115 moeten gaan denken. Iets meer uitvallers en binnenkomers dan afgelopen jaren.quote:Op woensdag 10 december 2025 12:39 schreef BasBasBas3 het volgende:
hoeveel uitvallers en binnenkomers hebben we nu?
Gewoon allebei niet.quote:Op woensdag 10 december 2025 12:40 schreef Tussle266 het volgende:
Die Eagles relay tussen Take It To The Limit en Peaceful Easy Feeling de laatste jaren is ook mateloos fascinerend he? Kunnen die mensen niet gewoon een definitieve keuze maken?
The Beatles - She is Leaving home is de laatste uitvaller bij mij, ik zal het nu samenvoegen.quote:Op woensdag 10 december 2025 12:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja omdat het met jullie is
Heb jij een lijstje 1600-1700 compleet? @:Felagund
dan moeten we nog beste wat nieuwequote:Op woensdag 10 december 2025 12:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
1701-1800 komt uit op 91 uitvallers. Ik kan Felagund z'n uitvallers niet zo goed vinden in dit geweld. Maar ik denk dat we richting 115 moeten gaan denken. Iets meer uitvallers en binnenkomers dan afgelopen jaren.
Wat.quote:Op woensdag 10 december 2025 12:40 schreef Fred_B het volgende:
De Sjonnies - Dans Je De Hele Nacht Met Mij
I can't tell you whyquote:Op woensdag 10 december 2025 12:40 schreef Tussle266 het volgende:
Die Eagles relay tussen Take It To The Limit en Peaceful Easy Feeling de laatste jaren is ook mateloos fascinerend he? Kunnen die mensen niet gewoon een definitieve keuze maken?
Concurrentie voor Johnny Reggae, jawel!quote:Op woensdag 10 december 2025 12:40 schreef Fred_B het volgende:
De Sjonnies - Dans Je De Hele Nacht Met Mij
Had dit al voor je:quote:Op woensdag 10 december 2025 12:40 schreef Felagund het volgende:
[..]
The Beatles - She is Leaving home is de laatste uitvaller bij mij, ik zal het nu samenvoegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |