Het is sowieso idioot om pro- of tegen een land te zijn. Ik ben tegen Luxemburg. En nu?quote:Op zondag 7 december 2025 12:15 schreef Strani het volgende:
Ik denk dat een reden waarom mensen die 'pro-Israël' zijn niet altijd op de meest vriendelijke manier worden bejegend het feit is dat het voor mensen die meer sympathie hebben voor de Palestijnse zaak (en díe ellende op hun schouders nemen) dat op hetzelfde niveau hebben staan als pro-Hamas zijn.
Door te zeggen dat je pro-Israël bent haal je zelf eigenlijk alle mogelijke nuance uit je standpunten. Je bent al 'pro' dus alles wat Israël doet is wel oké. Ik ben niet anti-Israël. Het land bestaat. Was het handig om dat daar te doen? Bepaald niet. Maar het is gebeurd, doe je niks meer aan. Ik ben wel 100 procent tégen de actie van de huidige regering en vind dat die daden internationaal consequenties moeten hebben.
Ja maar ja maar 'we will host Eurovision in our arena called Cock if we ever win' dan. (Ik lach hier weer om).quote:Op zondag 7 december 2025 12:33 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het is sowieso idioot om pro- of tegen een land te zijn. Ik ben tegen Luxemburg. En nu?
Woensdag beslist IJsland ook (ongetwijfeld dat ze erbij zijn, want 99% marktaandeel bij het ESF enzo), dus dat zou wel logisch zijn als einddatum. Daarna zou je dan alleen nog weg kunnen met een boete.quote:Op zondag 7 december 2025 12:22 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik las dat in een grote Oostenrijkse krant stond dat landen tot 10 december hadden. Met uitzondering Kazachstan waar later over besloten wordt. Denk wel dat dat klopt ongeveer dan qua datum. Ben benieuwd dat gerucht klopt dat Monaco terugkeert. Geen idee hoe het zit als landen na 10 december nog weg zouden willen gaan.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 6 december 2025 12:21 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Hij twijfelt de toekomst van zijn kanaal. Wat ik goed kan begrijpen. Het viel me al op dat hij geen video's over de iceberg heeft gedaan, wat een van zijn populairste items is. Ik gun hem een mooie tijd met zijn verloofde/vrouw dan dat hij met tegenzin dit kanaal voorzet.
Verder staat de wekelijke update van ESC Tom ook nog niet online. Hij is de positieve zelve maar het is duidelijk dat hij het soms ook niet meer weet.
Edit: hij staat inmiddels online.
Ik denk dat Stuart Maclean nog wel iets van zich laat horen.
Kazachstan zal sowieso wel toegevoegd worden puur om het aantal hoger te boostenquote:Op zondag 7 december 2025 12:22 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik las dat in een grote Oostenrijkse krant stond dat landen tot 10 december hadden. Met uitzondering Kazachstan waar later over besloten wordt. Denk wel dat dat klopt ongeveer dan qua datum. Ben benieuwd dat gerucht klopt dat Monaco terugkeert. Geen idee hoe het zit als landen na 10 december nog weg zouden willen gaan.
Er is hier al genoeg over gediscussieerd. Dus als je het niet erg vindt laat ik het hierbij.quote:Op zondag 7 december 2025 15:08 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Een retorische vraag mag ik aannemen?
Sowieso typisch laatste jaren EBU dat ze zelf hun eigen regel ook breken, als tenminste 5 lidstaten verzoeken een stemming over iets te doen met alle landen moet de EBU daar mee instemmen. Nu hebben ze verzoek niet eens behandeld.quote:Op zondag 7 december 2025 13:40 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Gaat om 14.00 uur in premiere
Apart he. En zich maar afvragen bij de EBU waarom fans en omroepen steeds meer klaar met ze zijn. Het is gewoon een rare nare onbetrouwbare club geworden. Voor mijn gevoel sinds Jon Ola daar weg is, ging alles bergafwaarts.quote:Op zondag 7 december 2025 15:38 schreef Momo het volgende:
[..]
Sowieso typisch laatste jaren EBU dat ze zelf hun eigen regel ook breken, als tenminste 5 lidstaten verzoeken een stemming over iets te doen met alle landen moet de EBU daar mee instemmen. Nu hebben ze verzoek niet eens behandeld.
Met het hele Joost-gedoe waren ze het allemaal ook heel erg met elkaar eens, dus verwacht dat ze nu precies hetzelfde gaan doen.quote:Op zondag 7 december 2025 15:48 schreef TheVulture het volgende:
Hoe kun je zo'n Martin Green bijv uit zijn functie zetten? Moet dat via dat Reference Board of via de vergadering?
Vergeet ook niet de rol van Delphine Ernotte-Cunci de EBU president.quote:Op zondag 7 december 2025 15:48 schreef TheVulture het volgende:
Hoe kun je zo'n Martin Green bijv uit zijn functie zetten? Moet dat via dat Reference Board of via de vergadering?
Laten we reëel zijn, het is al moeilijk genoeg om de voorzitter van de plaatselijke biljartvereniging weg te werken, als de rest van het bestuur dat niet wil. Dus dat gaat bij een ESF vol omroepen die niet verder komen dan instemmend meeknikken ook nooit gebeuren.quote:Op zondag 7 december 2025 16:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Met het hele Joost-gedoe waren ze het allemaal ook heel erg met elkaar eens, dus verwacht dat ze nu precies hetzelfde gaan doen.
Dat. Plus dat ze dan de eventuele stemronde om hem weg te werken gewoon weer wegmanipuleren. Makkie.quote:Op zondag 7 december 2025 16:03 schreef Em31 het volgende:
[..]
Met het hele Joost-gedoe waren ze het allemaal ook heel erg met elkaar eens, dus verwacht dat ze nu precies hetzelfde gaan doen.
Het gaan hopelijk nog hete maanden worden voor de EBUquote:
Integendeel, mensen ze doen dit vanwege alle aandacht in de mainstream media over het uitsluiten van Israël. Dat komt dus niet voor de Israëlische overheid. En er zijn dus trouwens veel meer landen die adverteren voor hun nationale act.quote:Op zondag 7 december 2025 11:13 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Nee, althans, dat is niet "simpelweg" het geval. Zoals gebruikelijk negeer je dan wel een belangrijke factor: die mensen zijn grotendeels helemaal geen Eurovisie-kijkers en moeten dus worden opgeroepen om op Israël te stemmen. Hoe doe je dat? Met een dure propagandacampagne. Met politieke inmenging. En met het misbruiken van het stemsysteem.
Muziek is een bijzaak. Hun inzendingen zijn de afgelopen twee jaar verschrikkelijke melodramatische troep en floppen dan ook totaal qua streams. Maar niet in de televote. Rara hoe kan dat.
Laat die mensen maar jammeren wat men wil. Israël doet mee. Maar het staat Australië natuurlijk vrij zich terug te trekken. Het blijft ook de grote vraag waarom een land uit Oceanië meedoet aan het Songfestival.quote:
Het bericht dat je wist dat ging komen.quote:Eerste Eurovision Peace Prize naar Benjamin Netanyahu
De European Broadcasting Union heeft een speciale vredesprijs in het leven geroepen. De allereerste Eurovision Peace Prize gaat naar de Israëlische premier Benjamin Netanyahu."
Het Eurovisiesongfestival staat voor verbinding, voor het samenbrengen van mensen, landen en culturen. Een vredesprijs past daar perfect bij", zegt Eurovisie-directeur Martin Green. "Ik ben ontzettend trots dat ik de eerste editie mag uitreiken aan een grootmoedig man die een aantal oorlogen niet is begonnen."
Netanyahu is dankbaar voor de bokaal, medaille, oorkonde en poster van de Toppers die hij heeft ontvangen. "Ik bedank iedereen die op mij gestemd heeft. Het is een enorme eer dat we er niet eens het stemproces voor hebben hoeven beïnvloeden."
Er is ook kritiek: Duitsland en Oostenrijk vinden dat naast Netanyahu ook de extreemrechtse ministers in zijn kabinet een bokaal hadden verdiend.
Als dit De Speld was geweest had ik het ook geloofdquote:Op maandag 8 december 2025 10:24 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het bericht dat je wist dat ging komen.
Klik vooral even op de linkquote:Op maandag 8 december 2025 10:32 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Als dit De Speld was geweest had ik het ook geloofd
Poster van de Toppersquote:Op maandag 8 december 2025 10:24 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het bericht dat je wist dat ging komen.
Dit zijn me toch weinig feiten en een boel onderbuikgevoelens.quote:Op maandag 8 december 2025 09:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Integendeel, mensen ze doen dit vanwege alle aandacht in de mainstream media over het uitsluiten van Israël. Dat komt dus niet voor de Israëlische overheid. En er zijn dus trouwens veel meer landen die adverteren voor hun nationale act.
[..]
Laat die mensen maar jammeren wat men wil. Israël doet mee. Maar het staat Australië natuurlijk vrij zich terug te trekken. Het blijft ook de grote vraag waarom een land uit Oceanië meedoet aan het Songfestival.
Ik heb geen reclame van de Israëlische regering gezien (heb geen social media en geen tv), maar wel veel artikelen gelezen over protesten, pestcampagne en een algemene hetze tegen het land en ook in het algemeen tegen joodse mensen "want Israël". Reden genoeg voor mij persoonlijk om alle telefoons te gebruiken om op dat land te stemmen en inderdaad mensen die normaal wel kijken maar nooit stemmen, te vragen om ook te stemmen (geen idee of ze het hebben gedaan). En nee, heb er geen 7 shekel voor gekregen oid. Puur door de anti-campagne. En die anti-campagne sterkt mij alleen maar in mijn steun voor Israël en ik weet heel zeker dat ik niet de enige ben. En de stemmen die nu op gaan om Israël te boycotten zullen uiteindelijk meer mensen zoals ik over de streep halen op juist op Israël te gaan stemmen!quote:Op maandag 8 december 2025 11:25 schreef Mandy040986 het volgende:
Dit zijn me toch weinig feiten en een boel onderbuikgevoelens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |