Is het ook. Maar dan een soort van zelfkastijding. Wel met mannen in een broederschap zitten, maar elkaar niet mogen aanraken op een bepaalde manier. Doe je dat wel, wordt je onthoofd.quote:
Ja prachtig, maar de islamitische wereld heeft ervoor gezorgd dat de Westerse overheid de Westerse jongere generaties niet goed voedt, waardoor de Westerse jongere generaties niet konden uitgroeien tot trotse bomen van mensen, diep geworteld en hoog reikend naar de hemel.quote:
Of de Belgische krant De Morgen:quote:Opschudding om Frans rapport over Moslimbroederschap: 'Nieuw dieptepunt in de islamofobie'
Frankrijk slaat alarm om de extreme invloed van de radicale Moslimbroederschap in het onderwijs, bij verenigingen en op sociale media. Dat staat in een vertrouwelijk regeringsrapport, dat ook internationaal voor opschudding zorgt.
...
quote:Frankrijk waarschuwt België voor radicale Moslimbroederschap: wat is er aan de hand?
Een Frans regeringsrapport waarschuwt voor de toenemende invloed van de Moslimbroederschap, ook in België. Is deze islamitische organisatie echt zo gevaarlijk? En kunnen we haar verbieden, zoals sommigen beweren?
...
Tja, de Islam is een ideologie die zich altijd met geweld en expansionisme heeft verspreid. De vermeend profeet Mohammed was een brute legerleider. Het is eigenlijk ook wel bijzonder om te zien hoeveel mensen inmiddels oprecht lijken te geloven dat bijvoorbeeld Noord-Afrika en de Levant altijd al Islamitisch waren. Niets is natuurlijk minder waar.quote:Op vrijdag 28 november 2025 11:31 schreef Tengano het volgende:
Mensen die niet snappen dat Islam gewoon vrede is
Ik kan me wel voorstellen dat moslims zo geirriteerd reageren als ze altijd zo negatief worden weggezet.
[ afbeelding ]
Dat is een fake zionpuppet. Net zoals Hamas een zion creatie is. 7 oktober was een inside (joden)job.quote:
Ik zal het je nog sterker vertellen. Die hele 7 Oktober act is niet eens echt gebeurd, net als de jodenvervolging.quote:Op woensdag 3 december 2025 22:38 schreef PSVCL het volgende:
Dat is een fake zionpuppet. Net zoals Hamas een zion creatie is. 7 oktober was een inside (joden)job.
Geloof er ook geen reet van idd.quote:Op woensdag 3 december 2025 22:42 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik zal het je nog sterker vertellen. Die hele 7 Oktober act is niet eens echt gebeurd, net als de jodenvervolging.
Er heeft niet eens een tweede wereldoorlog plaats gevonden, laat staan een jodenvervolging.quote:
quote:Op woensdag 3 december 2025 22:46 schreef Tengano het volgende:
[..]
Er heeft niet eens een tweede wereldoorlog plaats gevonden, laat staan een jodenvervolging.
En dit is gewoon weer net zo iets. Laat je gewoon niet gek maken.
Ja bizar gewoon. Ze schijnen toch wel iets goed te doen. Net als die nobelprijzen; Israel heeft als klein landje de meeste nobelprijzen gescoord.quote:
Eigenlijk dus gewoon een zwaar superieur bazenvolk. Maar dat wisten we al.quote:Op woensdag 3 december 2025 22:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja bizar gewoon. Ze schijnen toch wel iets goed te doen. Net als die nobelprijzen; Israel heeft als klein landje de meeste nobelprijzen gescoord.
Zag laatst een filmpje dat ze decennia bezig zijn geweest om een rivier in de woestijn aan te leggen van de zee naar het binnenland om van zeewater kraanwater te maken. Is nog nooit vertoond. Het zijn gewoon uitslovers die Joden.
Ja, het is het uitverkoren volk van God en dat zit de rest van de wereld, en in het bijzonder de islam, niet lekker.quote:Op woensdag 3 december 2025 22:52 schreef GerryDV het volgende:
Eigenlijk dus gewoon een zwaar superieur bazenvolk. Maar dat wisten we al.
De khazaren zijn het uitverkoren volk van de duivelquote:Op woensdag 3 december 2025 22:53 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja, het is het uitverkoren volk van God en dat zit de rest van de wereld, en in het bijzonder de islam, niet lekker.
Die doen er dan ook (tevergeefs) alles aan om het uit te roeien.
Ze geven elkaar idd nietszeggende prijsjes. En hebben de kennis gestolen van echte wetenschappers/Alchemistenquote:Op woensdag 3 december 2025 22:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja bizar gewoon. Ze schijnen toch wel iets goed te doen. Net als die nobelprijzen; Israel heeft als klein landje de meeste nobelprijzen gescoord.
Zag laatst een filmpje dat ze decennia bezig zijn geweest om een rivier in de woestijn aan te leggen van de zee naar het binnenland om van zeewater kraanwater te maken. Is nog nooit vertoond. Het zijn gewoon uitslovers die Joden.
quote:Op donderdag 4 december 2025 00:07 schreef PSVCL het volgende:
De khazaren zijn het uitverkoren volk van de duivelLet vooral even op het woordje 'tevergeefs':SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deuteronomium 7:6 "Want u bent een heilig volk voor de HEER, uw God; de HEER, uw God, heeft u uitverkoren om Zijn volk te zijn, een bijzonder bezit boven alle volken die op de aardbodem zijn."quote:Op woensdag 3 december 2025 22:53 schreef Tengano het volgende:
Ja, het is het uitverkoren volk van God en dat zit de rest van de wereld, en in het bijzonder de islam, niet lekker.
Die doen er dan ook (tevergeefs) alles aan om het uit te roeien.![]()
Exodus 19:5-6 "Nu dan, als u echt goed naar mijn stem luistert en mijn verbond houdt, zult u van alle volken het eigendom van God zijn. Voor mij bent u een koninkrijk van priesters en een heilig volk."
Ik weet het zo ook wélquote:Op vrijdag 28 november 2025 12:33 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Van deze drie dingen klopt er maar één en ik ga jullie niet vertellen welke.
Koekkoek 🤪quote:Op donderdag 4 december 2025 00:07 schreef PSVCL het volgende:
[..]
De khazaren zijn het uitverkoren volk van de duivel
[..]
Ze geven elkaar idd nietszeggende prijsjes. En hebben de kennis gestolen van echte wetenschappers/Alchemisten
zoals:
1. Ibn Sina (Avicenna) — geneeskunde & filosofie (980–1037)
Schreef De Canon van de Geneeskunde, eeuwenlang hét medische standaardwerk in Europa en de islamitische wereld.
Grote bijdragen aan anatomie, farmacologie en logica.
2. Al-Khwarizmi — wiskunde & astronomie (ca. 780–850)
“Vader van de algebra”; zijn boek Al-Jabr gaf algebra zijn naam.
Introduceerde het decimale positiestelsel aan de Westerse wereld.
3. Ibn al-Haytham (Alhazen) — optica & natuurkunde (965–1040)
Grondlegger van de moderne optica.
Ontwikkelde vroege wetenschappelijke methode (experimenteren i.p.v. alleen filosofie).
4. Al-Razi (Rhazes) — geneeskunde & chemie (865–925)
Pionier in klinische geneeskunde.
Eerste systematische beschrijving van pokken en mazelen.
5. Al-Biruni — astronomie, geografie, antropologie (973–1048)
Berekende de aarddiameter zeer nauwkeurig.
Beschreef culturen en talen met een bijna moderne wetenschappelijke neutraliteit.
6. Ibn Rushd (Averroes) — filosofie & geneeskunde (1126–1198)
Bekend om zijn commentaren op Aristoteles.
Grote invloed op Europese scholastiek.
7. Jabir ibn Hayyan (Geber) — scheikunde (ca. 721–815)
Vaak “vader van de chemie” genoemd.
Introduceerde destillatie, kristallisatie, zuiveringstechnieken.
8. Al-Zahrawi (Abulcasis) — chirurgie (936–1013)
Schreef Al-Tasrif, een chirurgisch encyclopedisch werk met honderden instrumenten.
Basis voor de Europese chirurgie tot ver in de renaissance.
9. Omar Khayyam — wiskunde & astronomie (1048–1131)
Verbeterde de Perzische kalender (nauwkeuriger dan de Gregoriaanse).
Werkte met kubische vergelijkingen.
10. Nasir al-Din al-Tusi — astronomie & wiskunde (1201–1274)
Ontwikkelde het “Tusi-paar”, later gebruikt in de Copernicaanse revolutie
Kuch kruistochten kuch.quote:Op vrijdag 28 november 2025 11:31 schreef Tengano het volgende:
Mensen die niet snappen dat Islam gewoon vrede is
Ik kan me wel voorstellen dat moslims zo geirriteerd reageren als ze altijd zo negatief worden weggezet.
[ afbeelding ]
Die kruistochten zijn geinitieerd omdat moslims al vanaf den beginne zich niet kunnen inhouden op het gebied van territoriale en mondiale overheersing, met de dood tot gevolg. De kruistochten zijn dus georganiseerd om de islamitische terroristen van destijds te verdrijven omdat ze land veroverden wat hen niet toebehoort.quote:Op donderdag 11 december 2025 15:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Kuch kruistochten kuch.
dat een bepaald woord en actie bestaat houdt niet in dat elke moslim niet-moslims uitmoord he :´)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |