Ja maar ze kopen grotere auto's en geven dus meer geld uit. Daar ging het in eerste instantie om.quote:Op woensdag 26 november 2025 15:55 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dezelfde auto is een stuk goedkoper door de afwezigheid van wegenbelasting en bpm.
Is een mooi systeem hoor dat je je veel schuld kan permitteren. Ik hoop met miljoenen schuld te sterven.quote:Op woensdag 26 november 2025 15:54 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
De schuldenindustrie en stelsel in de VS is zo bizar pervers. Schulden maken betekent dat ze meer kan lenen en het goedkoper wordt.
Zelfs de ultra rijken daar zijn niet eens echt rijk, maar hebben tering veel schuld
ikke ikke ikke en de rest kan stikke. Sijpelt ook wel door in vrijwel elke post van je op elk onderwerp.quote:Op woensdag 26 november 2025 16:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Is een mooi systeem hoor dat je je veel schuld kan permitteren. Ik hoop met miljoenen schuld te sterven.
Ah, het ging mij om een prijsvergelijking voor min of meer hetzeflde voertuig. Dat ze meer kunnen uitgeven aan een voertuig lijkt me ook logisch aangezien de koopkracht aanzienlijk hoger ligt.quote:Op woensdag 26 november 2025 16:12 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Ja maar ze kopen grotere auto's en geven dus meer geld uit. Daar ging het in eerste instantie om.
Het is nog handiger als je simpelweg creditcards met cashbacks gebruikt en ze wel direct afbetaald. Dan profiteer je van de voordelen en ben je geen enorme bedragen kwijt aan rente. De kortingen die je zo opstrijkt worden betaalt door de hardwerkende sukkels die teveel uitgeven en 30% van het salaris kwijt zijn aan het afbetalen van creditcards.quote:Op woensdag 26 november 2025 16:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Is een mooi systeem hoor dat je je veel schuld kan permitteren. Ik hoop met miljoenen schuld te sterven.
Hier begin je gelijk al in de complotsferen te komen. Er is geen bewijs dat de VS betrokken is bij het opblazen van Nordstream.quote:Op woensdag 26 november 2025 13:19 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je kijkt naar behaalde voordelen of doelstellingen dan vind ik dat de VS het beter doet dan de EU:
- Opblazen Nordstream en veel minder Russisch gas was een belangrijke doelstelling van de VS, is behaald
Maar het gekke is dat Trump veel wapens niet wil leveren, en dat Hongarije van Trump juist wel Russische energie mag kopen.quote:- Verkoop overtollig LNG aan Europa zijn veel inkomsten
- Verkoop wapens aan Europa is werkgelegenheid en export
De Amerikaanse industrie loopt ook niet lekker, bovendien hebben ze met hun Trumponomics ook flink last van inflatie.quote:Europa:
- Heeft veel last van hoge energieprijzen, industrie loopt terug
Als we niet groen worden (wat juist de populisten niet willen), moet energie inderdaad uit Amerika of het Midden-Oosten komen.quote:- Is afhankeljker van één aanbieder van energie dan voorheen
Eigenlijk gaat het voor Europa wel prima. De Europese burger merkt er nauwelijks iets van. En de Oekraïners die hier komen werken hard.quote:- Moet ook nog opvang vluchtelingen betalen
- Is niet in staat bijna 4 jaar oorlog op eigen continent te containen
Ik denk dat iedereen de regie kwijt is. Trump zwabbert en wil de nobelprijs voor de vrede, maar die is ver weg. Poetin wil de oorlog winnen maar dit lukt niet. En Europa wil dat Oekraïne wint, maar dit lukt ook niet.quote:- Is regie verloren op een conflict op haar eigen continent. Dat hebben Rusland en de VS nu.
Dit geldt vooral voor de burgers in de VS.quote:- Verder verlies aan vertrouwen door eigen bevolking door zwabberend narratief
Een voorbeeld van toegenomen belastingdruk. Verwachte belastinginkomsten voor bookmaker gaat omhoog van 1miljard naar 60 miljard roebels.quote:Specifically, it establishes the possibility for Russian companies to receive a reverse excise tax on tolling oil refining abroad. Russian oil is currently processed at Belarusian refineries under this scheme
quote:The EU will unveil a legal proposal in the coming days that would finally enable the bloc to use Russia’s immobilized central bank assets for a ¤140 billion loan to Ukraine, - Bloomberg
The document should be released in the next few days.
Lol. Daar gaat de EU niet over.quote:
Hoppa.quote:
Ja, dat je in je eigen wensdroom bubble woont, dat weten we ondertussen wel.quote:Op woensdag 26 november 2025 18:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Lol. Daar gaat de EU niet over.
Dat wordt onderhandeld door Trump en Poetin. Die bepalen hoe dat verdeeld wordt.
Het enige wat wij mogen is Oekraine een doekje voor het bloeden aanbieden.quote:Op woensdag 26 november 2025 18:07 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, dat je in je eigen wensdroom bubble woont, dat weten we ondertussen wel.
Heel slim. Dan moet de EU dat terugbetalen. Gaat wat worden met landen die zo failliet zijn als een pad zoals Frankrijk en Belgie.quote:Op woensdag 26 november 2025 18:08 schreef ExTec het volgende:
Wel slim om dit (eindelijk) eens te doen.
Dan haal je die centen gewoon van tafel. Niks meer over te onderhandelen, centen zijn dan gewoon weg.
Dat is zo’n raar verhaal van die Girkinquote:Op woensdag 26 november 2025 16:11 schreef ExTec het volgende:
Strelkov nieuws. Hij ziet er ook geen heil in.
[ x ]
Threadreader link: https://twitter-thread.com/t/1993605525016080417
Nou weet ik ondertussen dat verder kijken dan je neus lang is echt nogal een uitdaging voor je vormt, maar in het x draadje worden gewoon de telegram kanalen opgegeven waar het vandaan komt.quote:Op woensdag 26 november 2025 18:10 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat is zo’n raar verhaal van die Girkin
Medeplichtig MH17
In de cel van??
Praat het Oekraïnse narratief.
Kan vanuit de (strenge) cel gewoon politieke berichten versturen.
Nee, zeer binnenkort 300 miljard USDquote:Op woensdag 26 november 2025 18:09 schreef phpmystyle het volgende:
Het enige wat wij mogen is Oekraine een doekje voor het bloeden aanbieden.
Economisch en financieel heeft Rusland hele slechte kaarten.quote:Op woensdag 26 november 2025 17:47 schreef oheng het volgende:
Voor degenen die zich afvragen wat er met een gedeelte van de olieproductie gebeurt:
RIA: The State Duma passed a law to ensure the domestic market is supplied with gasoline.
[..]
Een voorbeeld van toegenomen belastingdruk. Verwachte belastinginkomsten voor bookmaker gaat omhoog van 1miljard naar 60 miljard roebels.
RIA: The State Duma passed a law increasing the tax burden on bookmakers.
Een voorbeeld van de staat van bedrijven. Spoorwegen in de problemen. Winst over 8 maanden is van +45miljard naar -4miljard gegaan.
RIA: Russian Railways is taking measures to address its debt, Siluanov said.
Kortom, iedereen lijdt verlies, en alle kosten gaan omhoog. Voor degenen die het leuk vinden om allerlei stroman argumenten te verzinnen: dit betekent niet dat rusland binnen 3 dagen failliet gaat, maar dat het huidige beleid niet houdbaar is, en er snel iets moet veranderen, aan met name de oorlogs uitgaven, die afhankelijk van de cijfers, 33-40% van het budget uitmaken.
AD Livequote:Oekraïne erkent zeer moeilijke situatie aan front: Russische troepen in opmars op 80 kilometer van Zaporizja
Het Oekraïense leger heeft melding gemaakt van een zeer moeilijke situatie aan het front. Russische troepen zijn in opmars bij Hoeljajpole, circa 80 kilometer ten zuidoosten van de provinciehoofdstad Zaporizja. De Russen staan aan de noordrand van Hoeljajpole en naderen ook vanuit het oosten en zuiden. Het leger van Oekraïne stelt dat er geen sprake is van een omsingeling.
Hopelijk profiteren dan de burgers er ook van, en niet de nomenklatoera om Zelensky heen.quote:Op woensdag 26 november 2025 18:14 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, zeer binnenkort 300 miljard USD
Beeld jezelf maar in dat hij gewoon "Een Sterke Leider" is, dan is het ineens geen probleem meer.quote:Op woensdag 26 november 2025 18:20 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hopelijk profiteren dan de burgers er ook van, en niet de nomenklatoera om Zelensky heen.
kan niet anders dan goed komen nuquote:Op woensdag 26 november 2025 18:04 schreef 3rr0r het volgende:
The EU will unveil a legal proposal in the coming days that would finally enable the bloc to use Russia’s immobilized central bank assets for a ¤140 billion loan to Ukraine,
En hoe krijg Igor dat dan op telegram vanuit zijn zwaar beveiligde cel en nog wel berichten ten faveure voor Oekraïne ?quote:Op woensdag 26 november 2025 18:12 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nou weet ik ondertussen dat verder kijken dan je neus lang is echt nogal een uitdaging voor je vormt, maar in het x draadje worden gewoon de telegram kanalen opgegeven waar het vandaan komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |